šeštadienis, gegužės 30 d.
Anglijoje
Britanijos slaugos namuose – daugiau kaip 8000 su COVID-19 susijusių mirčių
Jungtinėje Karalystėje veikiantys slaugos namai užfiksavo daugiau kaip 8 tūkst. su koronaviruso infekcija susijusių savo pacientų mirčių per dviejų mėnesių
Anglijoje
Britanija planuoja įvesti įvesti atvykėliams dviejų savaičių karantiną
Jungtinė Karalystė planuoja įvesti 14 dienų privalomą karantiną daugumai iš užsienio atvykstančių žmonių, šeštadienį pranešė šalies žiniasklaida, nors vyriausybė yra
Pramogos
Į D. Britaniją sugrįžęs titulo netekęs Harry turėjo vieną prašymą
Šių metų sausio mėnesį pasaulio žiniasklaidą apskriejo netikėta žinia - Princas Harry ir ir jo žmona Meghan sutiko atsisakyti savo karališkųjų titulų ir nebegaus viešųjų lėšų.
Anglijoje
JAV diplomatijos vadovas apie „Brexitą“: tai atneš „milžiniškos naudos“ JAV ir JK
Londone viešintis JAV valstybės sekretorius Mike'as Pompeo ketvirtadienį pareiškė, kad „Brexitas“ Jungtinėms Valstijoms ir Jungtinei Karalystei (JK) atneš „milžiniškos naudos“.
Aktualijos
Britiškos vestuvės: girtas vyriausias pabrolys sumušė nuotaką ir jos motiną savo brolio vestuvėse
29-erių Tomosas Rhydianas Wilsonas iš Swansea užpuolė nuotaką Eriną Mason-George ir pareiškė, kad jo brolis Steffanas Wilsonas niekada neturėjo jos vesti.
Anglijoje
Užimti JK Bendruomenių Rūmų pirmininko postą kandidatuos 7 politikai
Septyni britų parlamento nariai varžosi dėl Bendruomenių Rūmų pirmininko posto, iš jo pasitraukus Johnui Bercow, atlikusiam vieną pagrindinių vaidmenų „Brexit“ sagoje.
Anglijoje
Ministras L.Linkevičius: Dėl Brexit pratęsimo lietuvių teisinė padėtis Jungtinėje Karalystėje nesikeičia
Spalio 29 dieną Europos Vadovų Taryba pratęsė Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš Europos Sąjungos terminą trims mėnesiams - iki 2020 metų sausio 31 dienos. Tai - lankstus pratęsimas: ratifikavusi Susitarimą, Jungtinė Karalystė galėtų išstoti ir anksčiau.
Anglijoje
B. Johnsonas žada pertvarkyti vizų sistemą mokslo talentams į Britaniją pritraukti
Jungtinės Karalystės vyriausybės vadovas Borisas Johnsonas ketvirtadienį pristatė planus sudaryti galimybes pagreitinta tvarka gauti vizą „gabiausiems ir geriausiems“ užsieniečiams.
Pasaulis
Lenkijos policija suėmė bėglį JK vergijos tinklo lyderį
Lenkijos policija ketvirtadienį paskelbė suėmusi vieną nuo teisėsaugos besislapsčiusį lenką prekeivį žmonėmis, pabėgusį iš Jungtinės Karalystės, kur jis buvo pripažintas kaltu vadovavus dideliam šiuolaikinės vergijos tinklui.
Aktualijos
Britanijoje daugiau nei 14 mln. žmonių gyvena skurde
Milijonai žmonių Jungtinėje Karalystėje vos suduria galą su galu, atskleidė naujausi duomenys.
Pasaulis
Iranas paaiškino, kodėl užgrobė Didžiosios Britanijos tanklaivį
Irano sprendimas perimti Didžiosios Britanijos tanklaivį buvo atsakas į šios šalies vaidmenį konfiskuojant Irano supertanklaivį, šeštadienį nurodė pareigūnai.
Pramogos
Iranas reikalauja Britanijos paleisti Gibraltare sulaikytą tanklaivį
Iranas penktadienį pareikalavo Didžiosios Britanijos nedelsiant paleisti Gibraltare sulaikytą tanklaivį ir apkaltino Londoną veikiant Jungtinių Valstijų prašymu.
Anglijoje
„Brexit“ remiantys europarlamentarai atsuko nugaras Europos himnui
Europarlamentarai iš Jungtinės Karalystės (JK) „Brexit“ partijos, naujai išrinktam Europos Parlamentui (EP) antradienį Strasbūre atidarant savo pirmąją sesiją, atsuko nugaras Europos himnui.
Gyvenimas
Per Britaniją keliauja nematomi ir pavojingi žiedadulkių debesys
Milijonai žmonių, kenčiančių nuo žiedadulkių alergijos, šią savaitę turėtų būti labai atsargūs, mat šalį pasieks didžiulė taip vadinama žiedadulkių bomba. Drėgnas ir lietingas birželis šiek tiek pavėlino žiedadulkių sezoną, tačiau tai nereiškia, kad jo išvengsime. Būtent šią savaitę jis labiausiai paveiks tuos, kurie yra joms alergiški.
Anglijoje
Japonijoje Britanijos premjerė Th. May susitiko su V. Putinu
Didžiosios Britanijos vyriausybės vadovė Theresa May Japonijoje vykstančio Didžiojo dvidešimtuko (G-20) lyderių forumo kuluaruose susitiko su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.
Pramogos
Britai priblokšti: ministras per renginį užpuolė ir jėga išvedė moterį iš salės
Aplinkosaugos organizacija „Greenpeace“ penktadienį apkaltino britų jaunesnįjį ministrą Marką Fieldą užpuolimu, pasirodžius vaizdo įrašui, kuriame matyti, kaip šis konservatorių politikas per oficialią vakarienę Londono Sityje jėga pašalino iš salės vieną protestuotoją prieš klimato kaitą.
Gyvenimas
Tik kas penkta moteris žino, kad alkoholis – vienas iš krūties vėžio riziką didinačių faktorių
Nepakankamai moterų žino apie alkoholio įtaką krūties vėžiui, skelbia naujausi tyrimai.
Pramogos
Mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė 1-ą gimtadienį
Nepaisant visų gydytojų prognozių, mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė pirmąjį gimtadienį.
Anglijoje
B. Johnsonas įgauna pagreitį varžybose dėl torių lyderio ir premjero posto
Borisas Johnsonas antradienį sutvirtino savo pozicijas varžybose dėl Britanijos ministro pirmininko posto, užsitikrinęs pagrindinių „Brexit“ palaikančių įstatymų leidėjų paramą.
ŽYMA
BRITANIJA