sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Aktualijos
Į Angliją atvykus broliams Lavrinovičiams britų komentatoriai mokosi lietuvių kalbos
Komentatorius Joshua Jamesas Bettas dalijasi šiuo įrašu socialiniame tinkle facebook ir klausia: „kaip mano lietuvių kalba?“
Aktualijos
Kviečiame burtis ir atvykti į pirmąsias D. ir K. Lavrinovičių rungtynes Londone!
Savaitgalį gausią Londone įsikūrusių lietuvių bendruomenę nudžiugino netikėta žinia – į Didžiosios Britanijos sostinę atvyksta aukščiausi pasaulio dvyniai Darjušas ir Kšystofas Lavrinovičiai!
Pramogos
Prieš išvykdami į Kiniją broliai Lavrinovičiai mokėsi apie šalies kultūrą ir ragavo „šimtmečio“ kiaušinį
Ne paslaptis, kad krepšininkai broliai Lavrinovičiai ne tik sportuoja, bet ir pramogauja. Kšištofas ir Darjušas internete dalijasi vaizdo įrašais iš savo kasdienio gyvenimo ir sporto užkulisių. Broliai ruošiasi kelionei į Kiniją ir šį kartą savo laidoje jie nusprendė susipažinti su kinų kultūra ir, žinoma, maistu.
Pasaulio lietuviai
Sensacija tapusio poelgio Lietuvos policininkas nesureikšmina
Tiesiog dirbant savo darbą galima tapti tautiečių iš viso pasaulio pasididžiavimu – taip atsitiko tvarką mieste prižiūrėjusiam Lietuvos policijos pareigūnui. Internete pasirodę vaizdai, kaip jis pamoko neblaivius futbolo sirgalius iš Škotijos, tapo tikra sensacija, tačiau tai, kas internautams pasirodė kaip žygdarbis, jam yra kasdienybė.
Lietuva
Lietuvos policininkas pamokė škotus (vaizdo įrašas)
Ketvirtadienį Lietuvoje viešėjo apie du šimtai Škotijos futbolo superklubo „Celtic“ sirgalių, kai kuriems iš jų teko aiškinti, kas yra padorus elgesys. Tai puikiai atliko jaunas policijos pareigūnas.
ŽYMA
BROLIAI LAVRINOVIČIAI