trečiadienis, sausio 27 d.
Aktualijos
Sulaikyta Gatvicko oro uoste dronus skraidinusį pora
Policija pranešė, kad dėl dronų Gatvicko oro uoste skraidymo sulaikyta pora. Jos padaryti neatsakingi veiksmai prieškalėdiniu laikotarpiu sutrikdė oro uosto darbą, dėl to skrydžiai vėlavo, jie buvo atšaukiami, tarp keleivių kilo chaosas. Tiesa, nepateikus porai jokių kaltinimų, ji buvo paleista.
Aktualijos
Penktadienį vėl buvo uždarytas Londono Gatviko oro uostas
Dėl, kaip įtariama, ore pastebėtų bepiločių skraidyklių, penktadienį vakare Gatvicko oro uostas vėl buvo laikinai uždarytas.
Aktualijos
Londono Gatviko oro uostas vėl dirba
Oro linijų kompanijos patvirtino, kad Gatviko oro uostas po ilgai užsitęsusios chaoso, kurį sukėlė jo teritorijoje pastebėtos bepilotės skraidyklės, dar kitaip vadinamos dronais, vėl atidarytas.
Aktualijos
Londono Gatviko oro uoste - sumaištis ir atidėti skrydžiai
Trečiadienį vakare virš Gatviko oro uosto buvo pastebėtos dvi bepilotės skraidyklės, kitaip vadinamos dronais. Dėl to oro uostas buvo laikinai uždarytas.
Aktualijos
Jungtinėje Karalystėje dingo 20-metis lietuvis
Šiuo metu Šiaulių apskrities policijos pareigūnai intensyviai ieško Jungtinėje Karalystėje dingusio Arūno Vaikaso. Vaikinas gimė 1998-aisiais.
Aktualijos
Londono centre leisis lėktuvai iš Lietuvos
Londono Sičio oro uostas yra gyvybiškai svarbus Lietuvos ekonominei ir socialinei plėtrai. Dėl to skrydžiai į jį bus vykdomi 2 kartus per savaitę.
Aktualijos
Netikėtas streikas: oro uostuose įstrigo dešimtys keleivių
Dėl spontaniško oro uosto darbuotojų streiko Belgijos sostinėje įstrigo dešimtys tūkstančių keleivių. Trukdžiai paveikė ir nemažai keliaujančių lietuvių.
Pasaulis
Rusijoje po nesėkmingo nusileidimo užsidegė lėktuvas (nuotraukos)
Rusijoje nesėkmingai leidosi keleivinis lėktuvas su 170 žmonių – orlaivis nuvažiavo nuo nusileidimo tako ir užsidegė.
Aktualijos
140 keleivių planai buvo sujaukti nepakilus lėktuvui
Iš Bristolio oro uostą į Prahą turėjęs skristi EasyJet lėktuvas taip ir nebuvo išleistas iš pakilimo tako, kuomet lėktuvo salone kai kurie keleiviai pasijautė tarsi naktiniame klube.
Aktualijos
Į Londoną lėktuvu atgabentas rekordinis skaičius nelegalių krokodilų
Britų pareigūnai Londono Hitrou oro uoste konfiskavo 50 nelegaliai atgabentų gyvų krokodilų, penktadienį pranešė Jungtinės Karalystės pasienio tarnyba.
Aktualijos
Oro uoste kilęs gaisras sujaukė ir šeštadienio skrydžių tvarkaraščius
Londono Stanstedo oro uoste penktadienio pavakarę kilęs autobuso gaisras privertė atšaukti skrydžių per itin judrų Velykų savaitgalį, bet šeštadienį darbas vėl vyko įprastu režimu.
Aktualijos
„Ryanair“ gali koreguoti planus. Įmonei Lietuvoje per brangu
Valstybės įmonės Lietuvos oro uostai sprendimas didinti Vilniaus oro uosto mokesčius gali pakoreguoti Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ planus dėl jos lėktuvų bazių plėtros šalyje.
Aktualijos
Evakuotas oro uostas
Vienas pagrindinių Bristolio oro uostas buvo laikinai evakuotas dėl įsijungusios gaisro signalizacijos. Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai.
Pasaulis
Nuo tako nuslydęs lėktuvas pakibo ant skardžio
Savaitgalį didžiule tragedija vos nesibaigė incidentas šiaurinėje Turkijoje esančio miesto oro uoste – jame nutūpęs lėktuvas su daugybe keleivių nuslydo nuo pakilimo tako ir pakibo ant skardžio virš jūros.
Aktualijos
Nesulaukė, kol atidarys lėktuvo duris: išlipo pro avarinį išėjimą
Iš Londono į Ispaniją nuskridęs pusaamžis Lenkijos pilietis lėktuvui nusileidus oro uoste nutarė nelaukti, kol prasidės išlaipinimas – vyras orlaivį paliko atsidaręs avarinio išėjimo duris.
Pramogos
Ant pakilimo tako – siaubą keliantis reginys
Šią savaitę itin nemalonius pojūčius patyrė po atostogų Kuboje į Mančesterį keliaujantys britai – jų lėktuvo variklis sprogo pačioje kelionės pradžioje.
Aktualijos
Oro uosto darbuotojas sulaikytas su 7 kg kokaino
Vieno didžiausių Jungtinės Karalystės (JK) oro uostų darbuotojui gresia rimti nemalonumai. Pranešama, kad penktojo terminalo tualete darbuotojas kartu su kitu 37 metų amžiaus vyruku aptiktas su konfiskuota kokaino siunta.
Pasaulis
Dėl kompiuterinės sistemos gedimo pasaulio oro uostuose - chaosas
Ketvirtadienį dėl „Amadeus Altea“ programos, kurią oro uostai naudoja keleivių registracijai, gedimo oro uostuose visame pasaulyje susidarė milžiniškos keleivių eilės, ketvirtadienį skelbia britų dienraštis „The Daily Telegraph“.
The Economist
Vokietijos ekonominio modelio teigiamas ir neigiamas puses sieja glaudus ryšys
Garbinama dėl stabilumo, šalis pliekiama dėl nuolatinio prekybos pertekliaus
Pasaulis
Oro uoste – per plauką nuo didžiausios katastrofos istorijoje (įvykio schema)
Praėjusį savaitgalį judriame oro uoste besileidžiantis lėktuvas tik paskutiniu momentu spėjo išvengti susidūrimo su kilti pasiruošusiais orlaiviais, pilnais žmonių. Blogiausiu atveju būtų buvę apie tūkstantis aukų.
ŽYMA
BUNDESBANK