sekmadienis, balandžio 11 d.
Lietuva
Socialinių tinklų žvaigždei M. Šalčiūtei iškelta byla: gresia nemalonumai su mokesčių inspekcija?
Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė prisivirė nemalonumų – Vilniaus miesto apylinkės teisme jei iškelta administracinio nusižengimo byla, gresianti baigtis bauda. Pati
Lietuva
Nuteista mokyklos darbuotoja: sužinojusi, kad serga COVID-19, prieš izoliaciją patraukė į parduotuvę
Šiaulių apylinkės teismas išnagrinėjo neįprastą bylą, kuri uždavė gan žmogišką klausimą: o ką daryti tiems, kurie susirgo COVID-19 ir turi
Pramogos
Holivudo žvaigždė J. Deppas pralaimėjo bylą dėl šmeižto
Holivudo žvaigždė Johnny Deppas pirmadienį pralaimėjo bylą, kurioje kaltino šmeižtu britų bulvarinį laikraštį „The Sun“, savo straipsnyje pavadinusį jį „žmonmušiu“.
Lietuva
Kupiškio rajone – dramatiška byla: jauna motina kelioms paroms paliko mažą berniuką, nes vyrai buvo svarbiau
Kupiškio rajone – dar viena siaubingą tėvų elgesį su vaikais parodanti istorija; išėjusi girtauti jauna mama kelerių metų berniuką paliko
Aktualijos
Byla
R. Paksas ir G. Vainauskas pripažinti kaltais dėl prekybos poveikiu
Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį buvusiam „tvarkiečių“ lyderiui, per apkaltą pašalintam prezidentui Rolandui Paksui skyrė lygtinę trejų metų laisvės atėmimo bausmę, o „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovui Gedvydui Vainauskui – 26,3 tūkst. eurų baudą. 
Pasaulis
Byla
JAV pareiškė kaltinimus dėl kibernetinių atakų 6 rusų karinės žvalgybos nariams
Šešiems Rusijos karinės žvalgybos agentūros GRU nariams Jungtinėse Valstijose pateikti kaltinimai dėl pasaulinių kibernetinių atakų, įskaitant bandymą 2017 metais sutrikdyti rinkimus Prancūzijoje, pirmadienį paskelbė Teisingumo departamentas.
Pasaulis
JAV Misūrio valstija teisme sieks kompensacijos iš Kinijos dėl koronaviruso
Misūrio valstija iškėlė bylą Kinijos lyderiams dėl koronaviruso, į kurią trečiadienį piktai sureagavo Pekinas, pavadinęs ją absurdiška. Misūris siekia kompensacijos už
Aktualijos
Peterborough: dėl prieš 25 metus įvykusio šešiamečio nužudymo sulaikytas 38 metų amžiaus vyras
Pareigūnai, tiriantys jau šaltus žmogžudystės pėdsakus, netikėtai pateikė kaltinimus 38 metų amžiaus Jamesui Watsonui. Jis kaltinamas dėl šešerių metukų amžiaus Rikki Neave nužudymo, įvykusio Peterboro mieste prieš daugiau nei du dešimtmečius.
Lietuva
Trenerė, treniravusi vaikus kai žuvo mažametė, lieka nuteista
Apie šią didelį rezonansą sukėlusią bylą Teismai.lt rašo: „Moteris buvo nuteista už tai, kad, būdama valstybės tarnautojui prilygintas asmuo bei būdama atsakinga už sportininkų saugumą, gyvybę bei poilsio režimą, netinkamai atliko savo pareigas. Ji nesilaikė elgesio saugumo taisyklių ir taip dėl neatsargumo atėmė gyvybę kitam žmogui. Nuteistoji dviračių treniruotės metu, pažeisdama Kelių eismo taisyklių reikalavimus, neužtikrindama saugių treniravimosi sąlygų, išvažiavo su dviem mažamečiais ugdytiniais į kelią, einantį mišku. Viena iš ugdytinių, prasilenkdama su priešpriešais atvažiuojančia sunkiasvore autotransporto priemone, griuvo kelio važiuojamojoje dalyje ir pateko po automobilio galiniais ratais. 11-metė žuvo vietoje."
Pasaulis
„Google“ prieš ES: dešimtmečius trukusi istorija pasiekė teismą
„Google“ ir ES šiandien laukia svarbi diena teisme, technologijų gigantui pasiekus naują teisinių ginčų etapą, prasidėjusį prieš daugiau nei dešimtmetį.
Pasaulis
Atsistatydino su lytinio išnaudojimo skandalu susijęs vyskupas
Vatikanas trečiadienį pranešė apie atsistatydinusį aukšto rango Amerikos katalikų dvasininką Bafalo vyskupą Richardą Malone'ą, jo vyskupijai neišsivaduojant iš Bažnyčią sukrėtusio lytinio išnaudojimo skandalo.
Pasaulis
Prieš teismą stojo vienuolės išprievartavimu kaltinamas vyskupas
Pietų Indijoje šeštadienį prasidėjo vieno katalikų vyskupo, kaltinamo vienuolės išprievartavimu, teismas.
Aktualijos
Šėtoniška mama, leidusi sugyventiniui uždusinti dukrą - įkalinta

Trijų vaikų mama iš Hullo miesto Samantha Gregson ne kartą buvo tituluota baisiausia dešimtmečio mama - socialiniai darbuotojai moterį buvo įspėję apie sugyventinio polinkį į smurtą dar prieš jam užmušant jos dukrelę Mią.
Aktualijos
Buvęs Škotijos lyderis Salmondas neigia kaltinimus lytine prievarta
Buvęs Škotijos lyderis Alexas Salmondas, vienas garsiausių šalies politikų, ketvirtadienį stojo prieš teismą dėl kaltinimų lytiniais nusikaltimais, įskaitant mėginimą išžaginti moterį oficialioje lyderio rezidencijoje.
Lietuva
Pradinuko mušimu kaltinta mokytoja lieka išteisinta
Šiandien Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, išnagrinėjęs bylą neviešame teismo posėdyje, nusprendė atmesti prokuroro kasacinį skundą dėl teismų sprendimų, kuriais vienos Šiaulių progimnazijos pradinių klasių mokytoja buvo išteisinta dėl kaltinimo tuo, kad mušdama pradinių klasių mokiniui sukėlė fizinį skausmą.
Lietuva
Ypač griežta kardomoji priemonė Venckienei: su apykoje nuo namų negalės nutolti toliau nei 500 m
Antradienį Vilniaus apygardos teismas panaikino Kauno miesto apylinkės teismo sprendimą pratęsti buvusios teisėjos Neringos Venckienės suėmimą iki kitų metų pradžios ir paleido ją į laisvę. Vos sužinoję teismo sprendimą, N. Venckienės tėvai išskubėjo į banką sumokėti dešimties tūkstančių eurų užstatą.
Lietuva
N. Venckienės gynėjos skundą nagrinės Vilniaus apygardos teismas
Lietuvos apeliacinis teismas, susipažinęs su Kauno apygardos teismo nutartimi dėl įtariamosios Neringos Venckienės gynėjos advokatės skundo perdavimo nagrinėti kitam apygardos teismui, toliau skundą nagrinėti paskyrė Vilniaus apygardos teismui.
Aktualijos
Didžiulio masto tyrimas JK: dėl vaikų lytinio išnaudojimo internete suimti 337 įtariamieji
Jungtinės Karalystės Nacionalinė nusikaltimų agentūra (NNA) trečiadienį pranešė, kad atliekant vieną didžiausių šalyje tyrimų dėl lytinių nusikaltimų prieš vaikus buvo suimti 337 įtariamieji 38 šalyse.
Aktualijos
Wisbech: dėl senolio nužudymo suimtos 14 ir 16 metų amžiaus paauglės nebus baudžiamos
Edinburgh gatvėje, Wisbech, šeštadienį pasirodė policijos pareigūnai. Dvi paauglės, 16 ir 14 metų, buvo suimtos dėl 81 metų amžiaus vyro nužudymo.
ŽYMA
BYLA