šeštadienis, gruodžio 5 d.
Aktualijos
Dėl „Brexit” vidutinė būsto kaina Londone nukrito tūkstančiais
Nacionalinio Statistikos departamento (ONS) ekspertai atskleidė, jog „Brexit” poveikis Jungtinės Karalystės (JK) sostinės nekilnojamojo turto rinkai – ženklus. Pasirodo, būsto kainos krenta tūkstančiais svarų sterlingų.
Aktualijos
Atskleisti JK miestai, kuriuose būsto kainos augo sparčiau nei Londone
Pirmaisiais trimis šių metų mėnesiais Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone būsto pardavimo kaino skilo tik 1,5 proc. Tai – anaiptol nėra didžiausias būsto kainų kilimas šalyje. Nekilnojamojo turto (NT) kainų ekspertai atskleidė, kuriose vietovėse šalyje kainos augo sparčiausiai.
Lietuva
Būsto kainos Lietuvoje augo sparčiausiai visoje Europoje
Metinis būsto kainų augimas Lietuvoje ketvirtąjį praėjusių metų ketvirtį buvo didesnis nei Europos Sąjungos (ES) vidurkis, skelbia Eurostatas.
Aktualijos
Londone krenta būstų kainos
Remiantis naujausiais statistiniais duomenimis, Londone pirmą kartą nuo 2009 m., kai įvyko pasaulinė ekonomikos krizė, užregistruotas būstų kainų kritimas.
Aktualijos
Elektrėnų meras patyrė, ką reiškia asmeninė valdininko atsakomybė
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas šį mėnesį penkiems sklypų Vievio seniūnijoje savininkams priteisė beveik po 100 eurų iš Elektrėnų savivaldybės mero Kęstučio Vaitukaičio. Merui nurodyta kompensuoti dalį prieš krematoriumą Kurkliškių kaime kovojusių gyventojų teismuose patirtų išlaidų.
Aktualijos
Londono rajonai, kuriuose būsto kainos krito labiausiai
Jungtinę Karalystę (JK) krečia ne tik politikos, svaro kurso, tačiau ir būsto krizė. Naujausi duomenys atskleidė, kad nuo praėjusių metų iki dabar būsto rinkoje pardavimai sumažėjo 29 proc., kainos kilo kaip niekada lėtai, o kai kuriuose Londono rajonuose įspūdingai krito.
Aktualijos
Būsto nuomos kaina JK krenta pirmą kartą per septynerius metus
Nekilnojamojo turto ekspertai skėsčioje rankomis – pirmą kartą per septynerius metus Jungtinėje Karalystėje užfiksuotas būsto nuomos kainų kritimas.
Aktualijos
Neįtikėtina: tris mėnesius iš eilės JK krenta būsto kainos
Ketvirtadienį paviešinti duomenys atskleidė, kad Jungtinėje Karalystėje būsto kainos krenta jau trečią mėnesį iš eilės. Paskutinį kartą toks kritimas buvo užfiksuotas tik 2009 m., ekonomikos krizės metu.
Aktualijos
Būstas Londone: nuolaida kas trečiam parduodamam
Nekilnojamo turto (NT) ekspertų duomenimis, šiuo metu Londone kas trečia nuosavybė parduodama su nuolaida, kuri vidutiniškai siekia 60 tūkst. svarų sterlingų. Galbūt dabar neblogas metas pagalvoti apie būsto įsigyjimą? NT brokeriai mano, kad tikrai taip.
Aktualijos
Sunku patikėti: Londone krenta būsto nuomos kainos
Specialistų teigimu, Londone būsto nuomos kainos per pastaruosius metus nukrito net 4,2 proc. Tiesa, nekilnojamojo turto ekspertų teigimu džiaugtis dar anskti, mat jau pastebėtas kainų kylimas iki šiol buvusiuose pigesniuose rajonuose.
Aktualijos
Londono metro žemėlapis atskleidė nuomos kainas kiekvienoje stotelėje
Sukurtas naujas Londono metro žemėlapis, kuriame matyti kiek kainuoja vieno kambario buto nuoma kiekvienoje stotelėje.
Aktualijos
JK būstai šiemet brango £56,57 per dieną
Metams artėjant į pabaigą paaiškėjo, kurioje Jungtinės Karalystės (JK) vietovėse būstų kainos augo greičiausiai.
Aktualijos
2017 būstų kainos JK ir dar labiau kils
Nekilnojamojo turto ekspertai prognozuoja, kad būstų Jungtinėje Karalystėje kainos 2017-iais ir dar labiau kils. Tai bus jau septinti iš eilės metai, kuomet būstų kainos visoje šalyje nenutrukstamai kyla.
Aktualijos
Būstas Londone: „Brexit” kirto prabangiausiems rajonams
Naujausi duomenys atskleidė, kad brangiausiuose Londono rajonuose po referendumo būstus parduodantys asmenys priversti skaudžiai mažinti būsto kainas.
Aktualijos
Būstas Londone: jei dar neturite, bus sunku įkąsti
Rugsėjo mėnesį pasirodžiusi statistinė nekilnojamo turto informacija Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad nepaisant referendumo rezultato, būsto kainos ne tik labai greitai atsigavo, tačiau ir vėl žaibiškai šovė aukštyn.
Aktualijos
Būsto krizė: britai namus nusiperka tik su tėvų pagalba
Išanalizavus pastarųjų metų finansinius būstų įsigyjimo duomenis paaiškėjo, kad didelė dalis Jungtinės Karalystės (JK) būsto pirkėjų pirmuosius namus gali sau leisti tik su ženklia tėvų finansine pagalba. Idomu tai, kad tėvai padeda ne jauniems studentams, o vidutinio amžiaus dirbančioms ir pastovią algą gaunančioms atžaloms.
Lietuva
Būsto kainos Lietuvoje ir toliau kils
Naujai kuriamos darbo vietos Kaune augina ir nekilnojamojo turto (NT) kainas. Jos pasak ekspertų sparčiai vejasi vilnietiškas. Didesnis gyventojų užimtumas tiesiogiai įtakoja būsto kainų augimą.
Aktualijos
Būsto krizė JK skatinama dirbtinai?
Nekilnojamo turto (NT) ekspertai išreiškė susirūpinimą dėl neva šalį kankinančios būsto krizės. Teigiama, kad šiuo metu Jungtinėje Karalystėje (JK) suteiktas rekordinis skaičius leidimų statyboms, tačiau jos yra specialiai vilkinamos siekiant išlaikyti aukštą NT kainą.
Aktualijos
Nuomai – penktadalis pajamų
Apskaičiuota, kad iki įsigyjant nuosavą būstą nuomai Didžiojoje Britanijoje išleidžiam vidutiniškai 50 tūkst. svarų sterlingų, o gyvenantys Londone – dar didesnę savo pajamų dalį.
Aktualijos
Būstas Londone: kur geriausia investuoti
Londone būstą šiemet planuojantys įsigyti žmonės turėtų atkreipti dėmesį į šiame megapolyje numatytas ilgalaikes investicijas, kurių rezultatai ateityje turės reikšmingos įtakos nekilnojamojo turto kainai.
ŽYMA
BYLINĖJIMOSI IŠLAIDOS