ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Lietuva
Interneto sensacija: „Great Big Story" pasauliui pristatė cepelinus
"Grandmas Home Cooking" lankėsi Lietuvoje, kur ponia Biruta su anūku visam pasauliui pristatė savo cepelinų receptą.
Gyvenimas
Pasiilgusiems tėvynės skonių: virtų bulvių ir manų cepelinai su virta vištiena
Šį receptą sukūrė Gargždų restorano virėjai.
Pasaulio lietuviai
Pekine vyksta „Lietuviško maisto savaitė“
Šią savaitę Pekine, Kinijoje, vyksta „Lietuvos maisto savaitė“.
Gyvenimas
Pasiilgusiems tėvynės skonių: virtų bulvių aukštaičių kaimiški didžkukuliai su varške ir grietinės sviesto padažu, receptas atsiradęs pokario Aukštaitijoje
Šis receptas atsirado pokario Aukštaitijoje Dembavos kaime prie Panevėžio ir plačiai išplito po Aukštaitiją, o paskui ir Lietuvą.
Gyvenimas
Pasiilgusiems tėvynės skonių: kaimiški tarkuotų bulvių cepelinai su morkų įdaru ir spirgais
Ar kada ragavote cepelinų su morkų įdaru? Jei ne - pažadame, skonis jus labai maloniai nustebins. Tad štai - kaimiški tarkuotų bulvių cepelinai su morkų įdaru ir spirgais – farmacininkės ir kulinarės Valerijos Gedžienės iš Gargždų 1960 metų receptas. Jos bulvinių valgių receptai buvo išspausdinti žurnaluose „Kooperatininkas“ ir „Tarybinė moteris“ ir todėl metų bėgyje išplito po visą Lietuvą.
Gyvenimas
Psiilgusiems tėvynės skonio: Kaimiškas tarkuotų bulvių cepelinas su mėsa, grietine ir spirgais (1960 metų receptas)
Kaimiškas tarkuotų bulvių cepelinas su mėsa, grietine ir spirgais (vienas cepelinas) - farmacininkės ir kulinarės Valerijos Gedžienės iš Gargždų 1960 metų receptas. Jos bulvinių valgių receptai buvo išspausdinti žurnaluose „Kooperatininkas“ ir „Tarybinė moteris“ ir todėl metų bėgyje išplito po visą Lietuvą.
Aktualijos
Prie Londono simbolio – panika
Penktadienį ryte greta garsiojo „The Gherkin“ pastato Londono centre rastas įtartinas objektas, teritorijoje uždraustas žmonių judėjimas, darbavosi išminuotojai – toks vaizdas privertė gerokai sunerimti jį mačiusius žmones.
ŽYMA
CEPELINAI