sekmadienis, kovo 7 d.
Aktualijos
ES bando užkirsti kelią chaosui prie sienų
Europos Komisija pirmadienį paragino Europos Sąjungos nares geriau koordinuoti veiksmus, Vokietijai ankstesnę dieną pradėjus taikyti sienų apsaugos priemones, kuriomis siekiama
Verslas
Būsto priežiūra
S. Gentvilas piktinasi, kad aplinkos ministras kelia chaosą savivaldybėse
Taip Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vicepirmininkas, Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Simonas Gentvilas įvertino dviejų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime narių ir jiems talkinančios Aplinkos ministerijos siekius buldozeriu prastumti naują Daugiabučių valdymo įstatymą.
Komentarai
Pavasario džiaugsmai su rudens nerimu
Politinis chaosas Lietuvoje tvyro ilgiau nei gerą pusmetį ir galo jam nematyti, todėl neįmanomos jokios šio lauko prognozės.
Anglijoje
Įvykių kontrolę praradusi JK artėja prie visiško chaoso scenarijaus
„Brexit“ kursas buvo nustatytas pirmosiomis dienomis ir net valandomis po 2016-ųjų referendumo, o mėgindama „susigrąžinti kontrolę“, Didžioji Britanija jos neteko.
Aktualijos
Uždarius vieną pagrindinių geležinkelio atkarpų, keleivių laukia chaosas
Devyniom dienoms uždarius vieną labiausiai užimtų Britanijos geležinkelio linijų, viešuoju tranportu besinaudojančių asmenų laukia tikras chaosas.
Pramogos
Žaibiškai populiarėjančios „Vežam!“ siuntos laukia dar daugiau vairuotojų
Tik šią vasarą pristatyta lietuvių sukurta programėlė „Vežam!“, nemokamai suvedanti siuntų vežėjus ir tuos, kuriems šios paslaugos reikia, taip sparčiai išpopuliarėjo, jog vartotojai jau skaičiuojami tūkstančiais. Dažniausiai šiuo startuoliu naudojasi Jungtinės Karalystės lietuviai, jų tiek daug, kad vairuotojai vos spėja teikti pasiūlymus siuntoms.
Pramogos
Emigrantų startuolis „Vežam!“ siuntų gabenimą pavertė lengvu užsiėmimu
Vienas dažniausiai Anglijoje gyvenantiems lietuviams kylančių klausimų, kam ir už kiek patikėti siuntų gabenimą. Tinkamiausio pasirinkimo paieškos neretai užtrunka, sugaištama nemažai brangaus laiko. Nuo šiol tokių trukdžių galima išvengti – tereikia turėti lietuvių sukurtą programėlę „Vežam!“
Aktualijos
Oro uostai taps pasiekiami ranka
Vasara – atostogų metas. Dėl lietuviško klimato išdaigų ir kišenę draskančių kainų mūsų šalies kurortuose vis daugiau panevėžiečių atostogauti skrenda į šiltuosius kraštus. O svetur emigravę tautiečiai grįžta į gimtus namus.
Anglijoje
Lietuviai prisidėjo prie perversmą pasaulinėje logistikos rinkoje sukėlusios platformos kūrimo
„ParcelABC“ – naujovė ne tik Jungtinės Karalystės, bet ir pasaulinėje rinkoje. „Mūsų veikimo principas – unikalus pasaulyje. Jam alternatyvų logistikoje kol kas tiesiog nėra“, – džiaugiasi kompanijos direktorius A. Balkūnas. Ir tikrai, kompanija klientams suteikia galimybę siųsti siuntas greičiausiai, saugiausiai ir už mažiausią kainą, kad ir kur šie būtų.
ŽYMA
CHAOSAS