šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Sveikata
Cukraus žala - ne tik antsvoris: ekspertų argumentai privers susimąstyti
Visi žinome, kad cukrus yra žalingas. Vienintelė ir trumpalaikė jo nauda tėra sekundėmis skaičiuojamas malonumas mūsų gomuriui, o pavojus kūno linijoms, savijautai ir net sveikatai – nuo antsvorio iki lėtinių ligų. Pagrindinis blogis slypi pridėtiniame cukruje, kurio statistinis lietuvis suvartoja žymiai daugiau nei rekomenduoja Pasaulio sveikatos organizacija (PSO). Ką turime žinoti apie cukrų ir svarbiausia – kuo jį keisti?
Sveikata
Išvarginta dietų gerą savijautą mergina susigrąžino dalyvaudama „Cukraus detokso“ iššūkyje
Raminta Matulytė, išbandžiusi įvairiausias dietas, po kurių sekė persivalgymai ir sveikatos sutrikimai, Facebook „30 dienų iššūkio“ grupę atrado prieš keletą metų. Mergina jau dalyvavo keliuose iššūkiuose: be saldumynų, grikių. Jau keturias savaites laikosi iššūkio organizatorės Kristinos Bondar autorinės „Cukraus detokso“ programos taisyklių.
Sveikata
Netikėta žinia: 3 daržovės, trukdančios sulieknėti
Svarbu ne kalorijų kiekis, o kokios tos kalorijos ir iš ko gaunamos. Visi pasaulio dietologai tikina: jeigu žmogus trokšta normaliai sverti ar suliesėti, tai trečdalį jo kasdienio raciono turi sudaryti daržovės. Tačiau daržovės daržovėms nelygu. Kai kurios jų ne tik neišsprendžia antsvorio problemos, bet pagilina ją. Tai paskelbė mokslininkai iš Harvardo universiteto.
Gyvenimas
Nutukusi Britanija šiurpina šalies specialistus: antsvoris jau tapo nacionaline problema
Didžiosios Britanijos medikai skambina pavojaus varpais: tyrimo duomenys parodė, kad vien praėjusiais metais daugiau kaip 41 tūkst. nutukusių pacientų, įskaitant septynias paaugles, prireikė kelio arba klubo operacijų.
Aktualijos
Siaubingo užpuolimo Islingtone metu mirtinai nudurtas vyras
Jungtinės Karalystės sostinėje besitęsiant žiauriems išpuoliams peiliu, pirmadienį, dienos metu Islingtono rajone mirtinai nudurtas vyras.
Aktualijos
Drąsus praeivis sulaikė mopedu važiuojančius plėšikus
Šiaurės Londone viena moteris per kelias sekundes patyrė visą puokštę emocijų: iš pradžių ją apiplėšė du mopedu važiuojantys plėšikai, o netrukus, drąsaus praeivio dėka, ji atgavo prarastus daiktus.
Aktualijos
Rimbas smaližiams... ir varguoliams
Valstybės skuba apmokestinti nesveikus maisto produktus ir taip papildo biudžeto pajamas. Tačiau pasiekti svarbiausio tikslo – sumažinti nutukusių žmonių skaičiaus – vien mokesčiais nepavyks.
Aktualijos
Viename Londono kanalų rastas žmogaus kūnas
Londone, Regents kanale, ketvirtadienį praeivis pastebėjo plūdūriuojantį žmogaus kūną. Kaip pranešė naujienų portalas standard.co.uk, šį incidentą policija traktuoja kaip įtartiną ir vykdo tyrimą.
Aktualijos
Dyzelinių automobilių vairuotojai Islingtone už stovėjimą mokės daugiau
Londono taryba iš gyventojų turinčių dyzelinius automobilius ims papildomus 96 svarus už automobilių stovėjimą, - pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
ŽYMA
CUKRUS