sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Verslas
Pažiūrėk į mane
Internetas su savo žiniomis, vaizdo įrašais, muzika, kačiukais ir memais trumpoje jo istorijoje dar niekada nebuvo labiau po ranka. Kaip ir reklama.
Verslas
Nesibaigianti interneto sriuba
„Time Well Spent“ (liet. „Prasmingai praleistas laikas“) šiandien yra vienas žinomiausių judėjimų prieš informacinių technologijų diktatą. Su vienu jo lyderių, turinio vadovu Maxu Stosseliu, kalbėjosi IQ apžvalgininkas Gytis Kapsevičius.
Verslas
10 patarimų, kaip tapti milijonieriumi
Nors klaidinančios, tačiau skaitytojus patraukiančios antraštės yra kasdienybė internete, dabar jūs ją perskaitėte ir šiame žurnale*. Tačiau ji nėra visiškai neteisinga – patarimas, kaip tapti milijonieriumi, čia bus, bet tik vienas. Štai jis: patraukite ir žūtbūt išlaikykite žmonių dėmesį, o pinigus beveik garantuotai pasiimsite vėliau.
Aktualijos
Už jūsų santaupas vyriausybė kasmet mokės po £1000
Trečiadienį Vyriausybė pristatė naują individualių santaupų programą (angl. Individual Savings Account, Isa), kuria naudodamiesi Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai kasmet iš valstybės gaus po 1000 svarų „paskatinimą”.
Aktualijos
Pristatyta schema, dovanojanti iki £3 tūkst. pirmąjam būsto įnašui
Prieš devynis mėnesius Jungtinės Karalystės (JK) iždo kancleris George’as Osborne’as paskelbė, kad Vyriausybė pagelbės būstą norintiems, tačiau neišgalintiems įsigyti šalies gyventojams. Antradienį oficialiai pradėjo veikti schema „Help to Buy Isa” (liet. Pagalbos įsigyti Isa).
ŽYMA
DĖMESIO EKONOMIKA