ketvirtadienis, liepos 9 d.
Pasaulis
„Politico“: D. Trumpas pripažįsta pralaimintis rinkimus
JAV prezidentas privačiai savo aplinkos žmonėms pripažino, kad dėl vis augančio nepalankių apklausų skaičiaus ir nemalonių perspėjimų iš pačių didžiausių
Pasaulis
D. Trumpas atleido M. Pompeo veiklą tyrusį pareigūną
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį netikėtai atleido vyriausybės priežiūros pareigūną, vykdžiusį tyrimą dėl valstybės sekretoriaus Mike'o Pompeo veiklos, pranešė vienas
Gyvenimas
Verta žinoti: vyrų ir moterų seksualumo kalendorius
Įsivaizduokite, jog pabundate ryte ir sužinote, kad jums šiandien trečiadienis, o jūsų partneriui – penktadienis.
Aktualijos
D.Trumpas apie Rusijos keliamas grėsmes kalbėti nepanoro
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pareiškė manąs, kad daug šalių kelia pavojų saugumui, bet konkrečiai Rusijos tokia grėsme jis neįvardijo.
Verslas
Pasaulio bankas: ekonomika auga, bet rizika išlieka
Pasaulio ekonomika tvirtėja, didėja pasitikėjimas ja. Didėjant pasaulio prekybos apyvartai ir gerėjant didžiųjų besivystančių rinkų rezultatams, pasaulio ekonomika šiemet turėtų pasiekti nemažą prieaugį, praneša Pasaulio bankas. Vis dėlto tačiau šiai prognozei tebegali kelti pavojų tam tikra svarbi rizika.
Aktualijos
D. Trumpo nacionalizmas baudžia JAV
JAV traukiasi iš Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos, ketvirtadienį Baltųjų rūmų Rožių sode paskelbė prezidentas Donaldas Trumpas. Jo nacionalizmą primenanti politika pamažu ima daryti reikšmingą įtaką stipriausios pasaulio ekonomikos įvaizdžiui tarptautinėje erdvėje.
Aktualijos
S. Gabrielis: D. Trumpas „susilpnino“ Vakarus ir kenkia ES interesams
Pirmadienį pasipylė kritika JAV prezidentui Donaldui Trumpui dėl jo „trumparegiškos“ politikos. Vokietijos teigimu, tokia jo pozicija „susilpnino Vakarus“ ir kenkia Europos interesams.
Pramogos
Madonna ir britas aktorius Idris Elba pora?
Jau kuris laikas sklinda klabos, kad popscenos karalienę Madonną ir britų aktorių Idris Elbą sieja romantiški santykiai, tačiau iki šiol aktorius tokius gandus neigia.
Gyvenimas
Gal šįkart pavyks?!
Užbraukti bendrą judviejų praeitį, tiek daug žadėjusią ateičiai, ar pamiršus jo „nuodėmes“ ir savo nuoskaudas pamėginti susigrąžinti buvusią darną ir laimę? Ištikus santykių krizei ši dilema iškyla visuomet, ir visuomet ji skausminga. Juk ne veltui sakoma: kaip padarysi, taip gailėsies... O gal šįkart viskas bus kitaip? Psichologai negailestingi, jie tvirtina: taip, bus kitaip, jei sugebėsite suprasti, ką turėtumėte daryti kitaip. Taigi – kaip?
ŽYMA
D. TRUMPAS