ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
IT ir transportas
„Huawei“
Europos Sąjungos gairėse nenumatytas draudimas „Huawei“ plėtoti 5G tinklus, bet yra papildomų sąlygų
Europos Sąjungos valstybės narės gali uždrausti telekomunikacijų operatorėms, kurios, šalių nuomone, kelia riziką nacionaliniam saugumui, dalyvauti plėtojant itin svarbias 5G infrastruktūros dalis, teigiama trečiadienį paskelbtose bloko gairėse.
Verslas
Nuo Automato iki Žmogaus: kaip pramonė ir visuomenė atrodys netolimoje ateityje?
Ketvirtoji pramonės revoliucija – jau ant slenksčio. Jos pažadus matome ir šiandien, bet privalumus ir trūkumus pašaliniam stebėtojui apčiuopti gali būti sudėtinga. Suskaidėme šią koncepciją tarsi abėcėlę – galbūt tai padės geriau suprasti, į ką viltingai žiūri ekspertai, verslininkai ir vizionieriai.
Lietuva
Nepaperkami Lietuvos policininkai paviešino įspūdingą kyšį
Šeštadienį po vidurnakčio viename Lietuvos kaime sustabdytas jaunas vyras bandė išsisukti pasiūlydamas didžiulį kyšį, bet taip prisidarė tik dar daugiau nemalonumų.
Lietuva
Politiko pasiteisinimas: iš verslininko ėmiau ne kyšį, o paskolą
Buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis po ilgų prokuratūroje praleistų valandų duodant parodymus savo poziciją dėl jo automobilyje ir namuose rastų didelių sumų grynaisiais išsakė viešai.
Lietuva
Antanas Guoga žada išbalinti liberalų reputaciją
Prieš rinkimus į seimą politikų gretose – rokiruotės. Šį ketvirtadienį iš posto dėl kyšio ėmimo pasitraukus liberalų lyderiui Eligijui Masiuliui į jo kėdęs klesterėjo europarlamentaras Antanas Guoga.
Lietuva
Liberalą E. Masiulį parklupdė 100 tūkst. eurų kyšis?
Politikas Eligijus Masiulis kaltinamas paėmęs 100 tūkst. eurų kyšį iš vieno didžiausių koncernų Lietuvoje „MG Baltic“. Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko kratas E. Masiulio namuose, automobilyje, darbo vietoje ir liberalų būstinėje.
Lietuva
Ministrę iš posto verčia kyšis
Lietuvoje, bene, kiekvienas, turėjęs reikalų su gytyojais, gali pasidalinti patirtimi, kiek ir kada kam „atsidėkojo pinigais“ arba, kitaip tariant, davė kyšį.
ŽYMA
DAIKTŲ INTERNETAS