penktadienis, gegužės 7 d.
Pramogos
Žaibiškai išgarsėjusi įspūdingo grožio žemaitė: provincijoje jaučiuosi per mažai pastebima
Nežinia, kas gražiau: pasakiška šių metų žiema ar žemaitės Austiejos daina apie ją suvirpinusi internautų širdis ir sulaukusi tūkstančių peržiūrų.
Pramogos
Atlikėjas Antturi pristato naują dainą: karantinas sustabdė visą pasaulį, bet ne žmonių meilę vienas kitam
„X faktoriuje“ išgarsėjęs atlikėjas Rimvydas Matukynas-Antturi praėjusiais metais dalyvavo atrankoje į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Kaip pasakoja, šiemet dainininkas nesukūrė konkursui
Pramogos
„Roxette“ pristatė paskutinę prieš vokalistės mirtį įrašytą dainą: „Jai tai buvo didžiulis išbandymas“
Švedų popmuzikos grupės „Roxette“ gerbėjai sulaukė netikėtos staigmenos – dienos šviesą išvydo niekur iki šiol neišleistas grupės singlas „Let Your
Pramogos
Muzikos prodiuseris iš Niujorko Dirty Vibezs pristato šiuolaikinę lietuvių liaudies dainos interpretaciją
Vilniuje karantino laikotarpiu apsistojęs ir vasarą šiuo metu Lietuvoje leidžiantis žinomas muzikos prodiuseris ir didžėjus iš Niujorko Dirty Vibezs įkvėptas
Pramogos
K. Meschino su nauju mylimuoju sukūrė dainą: įvertinkite!
2020-ieji Karolinai Meschino prasidėjo skandalu. Socialiniuose tinkluose ėmė plisti gandai, kad mergina savo buvusiam mylimajam Remigijui Daškevičiui buvo neištikima su jo geriausiu draugu Dominyku Ježeriu-OG Version. Kiek vėliau Karolina patvirtino, jog ji ir OG Version – pora.
Pramogos
Aktorius Marius Jampolskis naujoje dainoje „Kur Tu, Lietuva?“ negaili karčių žodžių emigrantams
Aktorius Marius Jampolskis pristatė naują dainą, kurioje jaučiasi nemenka nuoskauda, parodyta ties emigracijos iš Lietuvos tema.
Pramogos
Jazzu kartu su žymiais Latvijos ir Estijos atlikėjais sukūrė dainą, skirtą Baltijos kelio minėjimui
Baltijos šalių muzikantai – Latvijos grupė Instrumenti, lietuvių dainininkė Jazzu ir Estijos grupės Ewert ir the Two Dragons lyderis Ewertas Sundja (Ewert Sundja) – susivienijo, kad įrašytų naują dainą, skirtą Baltijos kelio 30-osioms metinėms, kurios bus minimos 2019 m. rugpjūčio 23 d. Nors ši daina įrašyta 2019 m. liepos viduryje, plačiajai visuomenei ji bus pristatyta ypatingame renginyje rugpjūčio pabaigoje, kai bus atskleistas ir paskutinis paslaptingasis šio projekto partneris.
Pramogos
N. Bunkės išpažintis: ši daina gimė nusivylimo akimirką
Scenos diva tituluojama dainininkė Natalija Bunkė savo gerbėjams pristato naują savo solinę dainą – „Aš skrendu tau ant rankų“. Žinoma moteris atvira – ši daina atsirado tokią dieną, kurią galima pavadinti tikrai nevykusia. Dainininkė, pristatydama savo naują dainą, ne tik dėkoja gerbėjams už ištikimybę, bet ir dalijasi mintimis, kaip atrasti gyvenimo sėkmės receptą.
Pramogos
Griežtas sprendimas dėl balsus pirkti bandžiusios „Eurovizijos“ dalyvės: žiūrovų balsai nebus įskaityti
Penktadienį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvei Gabrielei Rybko žiniasklaidoje mesti kaltinimai balsų pirkimu. Dainininkės patėviui priklausančios įmonės „Facebook“ paskyroje raginama palaikyti atlikėją, o mainais už tai gauti nuolaidą pirkiniams. Šeštadienį nuspręsta, kad dainininkė iš atrankos pašalinama nebus, tačiau žiūrovai už ją balsuoti negalės, portalui LRT.lt sako „Eurovizijos“ vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas.
Lietuva
Emigrantė uždainavo apie „Brexit“: niekas mūs iš čia nevaro, fabrikams dar reikia garo
„Niekas mūs iš čia nevaro, fabrikams dar reikia garo. Pagal jus mes čia vergaujam, vištoms galvas plėšom saujom“, – dainoje apie „Brexit“ dainuoja emigrantė Gaisva ir tikina, kad savo daina nori parodyti tikrąją lietuvių gyvenimo svetur nuotaiką.
Pramogos
Naujas skandalas? Grupė „Skamp“ sukūrė necenzūrinę dainą pagal aštrius Jazzu komentarus
Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose užvirė skandalas dėl atlikėjos Jazzu vaizdo klipo „Wild“ ir vėliau atsiradusių neigiamų komentarų bei įvertinimų. Grupė „Skamp“ pasidalijo necenzūriniu kūriniu, paremtu Jazzu komentarais
Anglijoje
Lietuvė sukūrė dainą apie Brexit: ar kada bandėte daryti tai, ką liepia jūsų širdis?
Lietuvė Aušrinė pristato dainą, aktualią tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek už jos ribų. Aptarinėjamo Brexit'o aktualijos įtrauktos į linksmą muzikinį klipą.
Pramogos
Londono centre stojo eismas
Dalyje Londono centro šeštadienį buvo sustabdytas eismas, Holivudo žvaigždei Tomui Cruise'ui filmuojantis scenose naujai kino sagos „Neįmanoma misija“ daliai.
ŽYMA
DAINA