pirmadienis, sausio 25 d.
Pramogos
Monikos Šalčiūtės draugystė neužtruko
Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė – vėl vieniša. Pernai apie draugystę su vaikinu viešai pranešusi mergina taip pat paskelbė ir apie jos pabaigą.
Aktualijos
Per metus pasikeitė 20 svarbių valstybės įmonių vadovų
Gruodžio 13 dieną Saulius Skvernelio Vyriausybei sukanka metai. Jie išsiskyrė ypač intensyvia valstybės valdomų įmonių ir įstaigų vadovų kaita.
Gyvenimas
Ar turite „toksiškų" draugų?
Turbūt nesuklysiu sakydama, kad kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko žmonių, su kuriais sunku. Yra tokių „talentų“, kurie moka įtraukti į bendravimą ir net artimą draugystę, tačiau tuo pačiu moka priversti pasijausti menkesniu, „žemesnės kastos“ atstovu.
Gyvenimas
Mokėkite atpažinti žmones, nuodijančius gyvenimą
Turbūt nesuklysiu sakydama, kad kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko žmonių, su kuriais sunku. Yra tokių „talentų“, kurie moka įtraukti į bendravimą ir net artimą draugystę, tačiau tuo pačiu moka priversti pasijausti menkesniu, „žemesnės kastos“ atstovu.
Gyvenimas
Šie požymiai padės suprasti, kad jis – ne jums
Tobulų porų nėra arba, kitaip tariant, visi susiduria su tam tikromis santykių problemomis. Vis tik, jei dažnai pagalvojate, kad jūsų vyras – tarsi mažas vaikas suaugusio vyro kūne, galbūt pats laikas iš naujo įvertinti santykius ir jų ateitį, rašo Cosmopolitan.com.
Aktualijos
VMI vadove tapusi E.Janušienė sako sieksianti pasitikėjimo
Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovės pareigas eis Edita Janušienė. Ji teigia, kad vienas pirmųjų ir svarbiausių jos darbų bus atkurti ir didinti pasitikėjimą VMI.
Aktualijos
Naujasis VMI vadovas pradės dirbti vėliausiai liepos pradžioje, sako V.Šapoka
Iš pareigų atleidus Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovą Dainorą Bradauską, vis dar laukiama naujo jos vadovo. Šis turėtų paaiškėti vėliausiai liepos pradžioje, teigia finansų ministras Vilius Šapoka.
Aktualijos
D.Bradauskas nusprendė pakovoti dėl posto
Dainoras Bradauskas, buvęs Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovas, apskundė finansų ministro sprendimą atleisti jį iš inspekcijos viršininko pareigų.
Gyvenimas
Ar moteris gali būti vyro draugė?
Ar visos moterys turi vienodų lūkesčių visų vyrų atžvilgiu? Tikrai ne. Yra moterų, kurios į vyrus žiūri tik kaip į potencialius sutuoktinius, būsimų vaikų tėvus, sekso partnerius. Jos pasirengusios flirtuoti, vaikščioti į pasimatymus, susitikinėti. Bet yra ir tokių, kurios nori turėti draugų tarp vyrų, tiesiog su jais bendrauti ir kartu leisti laiką be jokios romantinės potekstės.
Gyvenimas
Vienišoms lietuvėms barzdoti vyrai nepatinka
Vyrų mada auginti veido plaukus mažina jų šansus susirasti antrą pusę. Pažinčių svetainės flirtas.lt atlikta apklausa atskleidė, kad vyro ieškančioms šalies moterims barzdos nėra patrauklios. Taip tyrimo metu teigė šešios iš dešimties respondenčių.
Gyvenimas
Visa tiesa apie draugus
Žmogus, kad ir kaip bežiūrėtume, yra socialinė būtybė, kuriai reikia paramos, šilumos ir palaikymo. Skirtinguose gyvenimo tarpsniuose mus dažniausiai supa skirtingi žmonės (žinoma, kai kurie išsaugo ir vaikystės draugus, lydinčius per visą gyvenimą), kurie tuo metu mums būna svarbūs ir brangūs.
Pramogos
Papasakojo apie draugystę su princu
Aktorė iš Australijos Margot Robbie prisipažino, jog trumposiomis žinutėmis susirašinėja su Jungtinės Karalystės princu Harry.
Pramogos
Kristen Steward prakalbo apie meilę
Aktorė, geriausiai žinoma iš filmo „Saulėlydis“, pirmą kartą prakalbo apie savo santykius su Alicia Cargile.
Gyvenimas
Toksiška moterų draugystė. Kaip to išvengti?
Moteriška draugystė gali būti tai, ko jums reikia, kad būtumėte laiminga ir jaustumėte pilnatvę. Tačiau gali būti ir tai, dėl ko jaučiatės nelaiminga ir prislėgta. Kokie ženklai atskleidžia, jog draugystė yra toksiška?
Gyvenimas
Universalus moteriškos draugystės receptas
Mes renkamės prie kavos puodelio aptarti madų, vyrų ir sekso. Mes gyvename su šūkiu „Vyrai ateina ir išeina, o draugės pasilieka“ ir kaukšėdamos kulniukais matuojame savo gyvenimo istorijų puslapius. Sakysite, moterų draugystė prieštaringa? Bet savo geriausiomis draugėmis dažnai pasitikime labiau nei savim. O gal kartais – be reikalo?
ŽYMA
DAINORAS BRADAUSKAS