šeštadienis, vasario 27 d.
Verslas
Zuikiai – įvairių verslininkų, ne tik troleibusų parko problema
Nenorinčių už paslaugas mokėti klientų kratosi ne visi verslininkai
Pramogos
Akcijos parduotuvėse klaidina ne tik pirkėjus
Daugiau produktų pirkti ir tokiu būdu sutaupyti skatinančios akcijos parduotuvėse dažnai klaidina vartotojus: prekės išties kainuoja daugiau.
Pramogos
Geriausi „Juodojo penktadienio” pasiūlymai
Bene populiariausia pokalbių tema šią savaitę – „Juodasis penktadieni” (angl. Black Friday). Kur geriausios nuolaidos? Ar verta apsipirkti parduotuvėse ar internete? Ar tikrai yra gerų pasiūlymų, o gal visa tai – tik dar viena pardavėjų apgaulė?
Pramogos
Juodasis penktadienis: pusė akcijų – abejotinos
Artėjant didžiųjų išpardavimų dienai – vadinamajam juodajam penktadieniui – atskleisti specialaus tyrimo duomenys, įrodantys, pardavėjų akcijos kai kuriais atvejais ne padeda sutaupyti, o priverčia išleisti daugiau už tą pačią prekę.
Pramogos
Raginama skelbti akcijas sveikam maistui
Prekybos centrai raginami skelbti akcijas sveiko maisto produktams ir skatinti sveiką mitybą bei prisidėtų prie kovos su nutukimu.
Pramogos
Pakilo Jungtinės Karalystės akcijų indeksas
Praėjus vos savaitei po šoko, kurį patyrė akcijų biržos Jungitnei Karalystei nubalsavus už šalies pasitraukimą iš Europos Sąjungos, pakilo JK akcijų indeksas ir pasiekė aukščiausią lygį per pastaruosius dešimt mėnesių.
Pramogos
„Asda” skelbė pirkėjus klaidinančias akcijas
Pasipiktinusiems pirkėjas kreipusis į vartotojų apsaugos organizacijas, „Asda” parduotuvės vadovybė pateko į didžiulę nemalonę. Pasirodo, praėjusiais metais parduotuvė ne kartą skelbė pirkėjus klaidinančias akcijas.
Pramogos
Kur sutaupo londoniečiai?
Gyvenimas Londone – kaip pagreitintame filme. Tris kartus didesnis tempas nei Lietuvoje, daugybė automobilių, dar daugiau žmonių gatvėse ir prekybos centruose. Būstą dažniausiai čia surasite ankštą, brangų, o mintys apie jo dalybas su kaimynais neateitų į galvą jokiame kitame pasaulio kampe. Bet Londone daug kas kitaip.
Aktualijos
„WizzAir” skelbia neįtikėtiną akciją
Antradienį, balandžio 12 d. „Wizzair” skelbia neįtikėtiną akciją – du bilietai už vieno kainą.
Pramogos
Siūlydami sutaupyti prekybos centrai apiplėšia?
Pranešama, kad artimiausiu metu populiariausiuose prekybos centruose gali būti uždraustos tokios akcijos, kaip „perki vieną – antras nemokamai“ arba „paskutinės minutės pasiūlymas“. Įtariama, kad dėl tokių prekybininkų veiksmų iš pirkėjų kasmet išviliojamos nemažos pinigų sumos.
Pasaulis
„Facebook“ įkūrėjas išdalins akcijas
Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas (Markas Zukerbergas) paskelbė tapęs tėvu ir pažadėjo savo turtą skirti pastangoms padaryti pasaulį „geresne vieta“ savo mažylei dukrai Maximai (Maksimai) ir kitiems vaikams.
Pramogos
Kaip sutaupyti pinigų kasdieniniame gyvenime?
Sakoma, kad pinigai - „slidus reikalas“. Vieni žmonės sugeba juos taupyti, o kitiems ne visada sekasi. Šie patarimai skirti visiems, norintiems sėkmingai taupyti, o galbūt ir užsidirbti.
Pramogos
Kaip protingai pasinaudoti „Ryanair“ šventine akcija?
Pigių skrydžių kompanija „Ryanair“ švenčia savo 30-ąjį gimtadienį. Šia proga kompanija savo klientams pateikė 1 milijoną £14,19 vertės bilietų pasiūlymų visomis kryptimis Europoje, - skelbė naujienų portalas independent.co.uk.
Pramogos
Nuolaidos ir akcijos: klientai patys spręs, ką atpiginti
Vienu iš geriausiu laikomas Jungtinės Karalystės (JK) prekybos tinklas „Waitrose” paskelbė planuojantis įvesti niekur iki šiol nematytą naujovę. Kaip pranešė naujienų portalas independent.co.uk, parduotuvė žada visiškai pakeisti iki šiol veikusią visiems prekybos centrams priimtą akcijų ir nuolaidų sistemą.
Aktualijos
Bilietų akcija „Wizz Air”: tik šiandien kas antras lėktuvo bilietas - nemokamas
Tik šiandien, gegužės 19 d., Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air” skelbia akciją, kurios metu kas antrą lėktuvo bilietą galima įsigyti nemokamai.
Lietuva
Sausio 13-oji: suliepsnojo ne tik tradiciniai atminimo laužai
Nuo pirmadienio, sausio 12-osios, Lietuvoje suliepsnojo atminimo laužai. Įvairiuose šalies miestuose į atlapus žmonės buvo raginami segtis neužmirštuolės žiedus, kurie plačiai paplito ir socialiniame tinkle „Facebook“. Mėlyni žiedai mirga dabar ir internate, ir Vilniaus gatvėse.
Pasaulis
“Ledinio vandens iššūkiui” ryžtasi garsiausi pasaulio žmonės
„Ledinio vandens iššūkis“ – tai nauja interneto manija, kuriai pasidavė pasaulis. Akcija išpopuliarėjo JAV, o dabar apie ledinį vandens kibirą žino ir dauguma europiečių. Video tarsi virusas plinta žaibišku greičiu, o prie to prisideda žymiausi ir turtingiausi žmonės visame pasaulyje.
Gyvenimas
Rytų Londono bažnyčioje – nemokami ŽIV tyrimai
Rytų Londono, Walthamstowo rajono, bažnyčioje atidaroma klinika, kurioje visi norintys nemokamai galės atlikti žmogaus imuniteto viruso (ŽIV) testą.
ŽYMA
DAIVA ČESNAUSKAITĖ