ketvirtadienis, spalio 1 d.
Komentarai
Redaktoriaus žodis
Tylos prezidentas: ar buvo išgirsti G. Nausėdos rinkėjų lūkesčiai?
Pernai vykę prezidento rinkimai daliai piliečių baigėsi po pirmojo turo. Svarstę, ar savo balsą tikslingiau atiduoti Gitanui Nausėdai, ar Ingridai
Komentarai
Redaktoriaus žodis
Tylos prezidentas
Pernai vykę prezidento rinkimai daliai piliečių baigėsi po pirmojo turo. Svarstę, ar savo balsą tikslingiau atiduoti Gitanui Nausėdai, ar Ingridai
Aktualijos
Dalia Grybauskaitė
D. Grybauskaitė pakartojo, kad su didžiąja politika ji jau atsisveikino
Kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė teigė neplanuojanti grįžti į aktyvią politiką, dabartinę politinę kultūrą šalyje ji įvertino kaip pablogėjusią. 
Lietuva
Paviešinus naujausią liudijimą Seime inicijuojamas Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir KGB ryšių tyrimas
„Taip, aš ten mokiausi“, – paklausta, ar iš tiesų mokėsi KGB mokykloje, žinomam režisieriui Donatui Ulvydui asmeninio pokalbio metu atsakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kai jis apie Prezidentę kūrė dokumentinį filmą „Valstybės paslaptis“. Šį faktą pats režisierius patvirtino lankydamasis Andriaus Tapino laidoje „Laikykitės ten“.
Komentarai
Konstitucija
Prezidentas ir jo (ne)galios
Lietuvos Konstitucija apibrėžė labai specifinę, bemaž unikalią valstybės valdymo sistemą. Ji ne parlamentinė ir ne prezidentinė, nes nėra vieno galios
Komentarai
Satyra
Bankartai
Kadangi netikiu antgamtiniais stebuklais, paranormaliais reiškiniais, ufonautais, poltergeistais, todėl neišeina įtikėti, kad valstiečiai, kurių nesiverčia liežuvis vadinti nei žaliaisiais, nei
Lietuva
Su šventėmis sveikina Dalia Grybauskaitė!
Jaukių ir ramių švenčių jums linki buvusi Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Komentarai
Eilės ir eilutės
Kiek ilgiausiai esate laukę eilėje? Toje, į kurią surikiuoja valstybės įstaigos, išrašo numerėlį, liepia nebumbėti ir apsišarvuoti kantrybe? Leiskite paspėlioti.
Pramogos
Kantrybę jaunystėje prezidentė D. Grybauskaitė ugdė skaičiuodama grikius
Lietuva turi naują prezidentą ir po ilgos pertraukos pirmąją šalies ponią. Po 10 metų Dalios Grybauskaitės šeimininkavimo į prezidentūrą įžengė ekonomistas Gitanas Nausėda. Šio ketvirtadienio vakaro LNK laidoje „Valanda su Rūta“ 20 val. – netikėti pasakojimai apie Lietuvos vadovus bei tai, kas vyksta už kadro. Kokie mūsų prezidentai, kai jų niekas nemato?
Komentarai
G. Nausėdos užsienio politikos lūkesčiai
Pirmasis Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos oficialus vizitas į Lenkiją sulaukė optimistinių vertinimų ar net pagyrų. Išties, tiek pasirinkta pirmojo vizito šalis, tiek prezidento laikysena ir komentarai Varšuvoje niekuo nepriminė, kad G. Nausėda yra naujokas užsienio politikoje.
Lietuva
Nijolė Oželytė atkreipė dėmesį, kad D. Grybauskaitė atsisveikindama su postu nepadavė G. Nausėdai rankos
Duodama interviu naujienų portalui DELFI politikė Nijolė Oželytė teigė, kad yra palankiai nusiteikusi naujojo Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos klausimu, jį „labai gerbia, nori, kad jam viskas būtų gerai”.
IQ Tema
Visų ta pati Dalia: reiklios valstybininkės dešimtmetis ir pamokos Lietuvai
Dešimtmetį šalį valdžiusi Dalia Grybauskaitė aukščiausiame valstybės poste skaičiuoja paskutines dienas. Prireiks laiko, kol jos laimėjimai ir klaidos iš tikrųjų atsivers visuomenei.
IQ Tema
D. Grybauskaitės pasitikėjimo reitingas – tarsi nuveiktų darbų veidrodis
Kuo mažiau teisiškai apibrėžtų galių turi prezidentas, tuo svarbesnė jam yra visuomenės parama. D. Grybauskaitė savo palaikymo reitingu visada naudojosi kaip politinio poveikio priemone.
Komentarai
Trys milijonai dalių
Kai prieš keletą metų lankiausi Gruzijoje, labiausiai įsiminė pokalbis su garbaus amžiaus Tbilisio taksistu. Visą kelią jis emocingai keikė jau nebe prezidentą Michailą Saakašvilį ir amerikonus.
IQ Tema
Partija, kurios nebus: kodėl D. Grybauskaitė greičiausiai nepasuks A. M. Brazausko keliu
Lietuvos ir užsienio žiniasklaida jau keletą mėnesių Daliai Grybauskaitei matuoja kėdes tarptautinėse organizacijose. Ji galėtų sulošti įspūdingą partiją ir vietos politikoje, tačiau vargu ar tam ryšis.
Komentarai
D. Grybauskaitės dešimtmetis: ko turėtų vengti prezidentės įpėdinis?
Dalios Grybauskaitės dešimtmetis Lietuvos prezidento poste visuomenės nuomonės formuotojų, o vėliau ir istorikų bus įvertintas stipriu teigiamu balu. Tačiau abi kadencijas solidų tautos palaikymą turėjusi šalies vadovė neišvengė klaidų, o bėgantis laikas turbūt lėčiausiai trins prisiminimus apie kietą jos valdymo stilių.
Aktualijos
Moterys ES
A. Kubilius: kovoje dėl aukščiausių ES postų D. Grybauskaitė turi nemažai šansų
Kadenciją baigianti Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė neturi daug konkurenčių aukščiausiems ES postams užimti, ir tai gali būti rimtas jos pranašumas, antradienį laidoje „Alfa taškas“ sakė rinkimus į Europos Parlamentą (EP) su konservatorių sąrašu laimėjęs Andrius Kubilius.
IQ Tema
Atsargiai pirmyn: kaip geriausia vertinti Kinijos galią?
Auganti Kinijos galia vilioja naujomis galimybėmis. Tačiau Lietuva neturėtų pamiršti, kieno pusėje ji stovi.
IQ Tema
Paskutinė kliūtis: kodėl reikėtų į Lietuvos kariuomenę šaukti ir moteris?
Lietuvoje grąžinant privalomąją karinę tarnybą sustota pusiaukelėje – nenumatytas vaikinų ir merginų šaukimas lygiomis teisėmis. Metas ištaisyti klaidą.
Anglijoje
Dalia Grybauskaitė vyksta į Briuselį spręsti Brexito likimo
Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį vyks į Briuselį, kur su Europos Sąjungos (ES) šalių lyderiais spręs dėl galimybės atidėti Jungtinės Karalystės pasitraukimą iš bendrijos.
ŽYMA
DALIA GRYBAUSKAITĖ