ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pasaulio lietuviai
Pasaulio Lietuvių Bendruomenės pirmininkė Dalia Henke šventinis video sveikinimas tautiečiams
Dalia Henke sveikinima tautiečius pasaulyje ir Lietuvoje visos PLB valdybos vardu.
Anglijoje
Pasaulio lietuvių bendruomenė skelbia pilietiškumo pergalę
Gegužės 12 dienos LR Prezidento rinkimuose ir Referendume dėl Pilietybės išsaugojimo buvo sulaukta beprecedenčio užsienyje gyvenančių LR piliečių aktyvumo. Preliminariais duomenimis prie balsadėžių Lietuvos diplomatinėse atstovybėse atėjo tris kartus daugiau rinkėjų nei  2016 m. Seimo rinkimuose. Pasaulio Lietuvių Bendruomenė (PLB) sveikina šį istorinį proveržį, kuris gali tapti tvirtu pagrindu glaudesniam ir aktyvesniam lietuvių diasporos įsitraukimui kuriant sėkmės Lietuvą atvirame pasaulyje.
IQ Tema
Mylėti palikusius: kodėl emigrantai per rinkimus balsuoja vangiai?
2016 m. Seimo rinkimuose balsavo mažiau nei dešimtadalis tokią teisę turinčių emigrantų. Ar Lietuva tikrai nori stipresnio ryšio su jais?
Lietuva
Anot meterologų dabar prasidės lietingų ir nemalonių orų etapas.
Lietuvaičiai tėvynėje ilgai džiaugėsi šiltais rudeniniais orais ir saule. Atrodo, kad dabar į šalį atslinko tikras ruduo. Penktadienį Kaune iškrito pirmasis sniegas, o kituose miestuose pūtė žvarbus vėjas.
Lietuva
Stingdantis šaltis sugrįš
Stingdantis šaltis iš Lietuvos pasitraukė. Pronozuojama, kad artimiausiomis dienomis oras ir toliau šils. Ar ilgai bus galima džiaugtis šiltesniais orais? Klimatologai prognozuoja, kad žiema dar parodys savo galią.
ŽYMA
DALIA HENKE