pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Pramogos
D. Ibelhauptaitė – apie kelią į Holivudą: daliai iš Žirmūnų būti ant raudonojo kilimo labai sunku
Nors daug metų Lietuvoje Dalia Ibelhauptaitė buvo siejama su opera ir jos populiarinimu, šiandien garsios režisierės gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Jos vardas ir darbai nuo šiol skambės ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kartu su vyru Dexteriu Fletcheriu, režisavusiu du garsius pastarojo meto filmus – „Bohemijos Rapsodiją“ ir „Roketman“ – Dalia žengia į Holivudą. Šį antradienio vakarą 20 val. „Bus visko“ laidoje per LNK, kalbėdama moteris prisipažins, kad tai bus beprotiškai sunku.
Pramogos
Nepatogus interviu su Juozu Statkevičiumi: sulaukė klausimų apie mylimą vyrą, plastines operacijas, skandalus ir Algį Ramanauską
„Mada – labai gražu, bet ir labai negailestinga“, – laidoje „Nepatogūs klausimai su Radistais“ sakė vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Juozas Statkevičius.
Pramogos
D. Ibelhauptaitė apie emigraciją: jei nelaimingas namuose, greičiausiai nebūsi laimingas ir svetur
Kodėl skundžiamasi, kad Lietuvoje visuomenė nedraugiška, pavydi, agresyvi? Kodėl mums atrodo, kad kaimyno kieme žolė žalesnė? Emigracija – šalies problema ar natūralus reiškinys? Kur ta laimė – namuose ar svečioje šalyje?
Lietuva
Lietuvoje atostogavęs emigrantas rastas negyvas
Londone ne vienerius metus gyvenęs vilnietis Denisas Voinovskij rastas negyvas. Tokią informaciją 24-erių metų vaikino tėvams ir artimiesiems šiomis dienomis pranešė pareigūnai.
Kultūra
Fatališkas vaidmuo
Italijoje gyvenanti operos dainininkė Jurgita Adamonytė naujausioje Dalios Ibelhauptaitės premjeroje „Pelėjas ir Melisanda“ įkūnys pagrindinį moters personažą, su kuriuo pirmasis susidūrimas prieš metus tapo lūžiu mecosoprano karjeroje. Kas po jo pasikeitė ir iš ko dabar solistė lipdo efemeriškąją Claude’o Debussy operos heroję, ji pasakojo kultūros apžvalgininkei Ievai Rekštytei.
ŽYMA
DALIA IBELHAUPTAITĖ