antradienis, sausio 19 d.
Pramogos
M. Jampolskiui grįžti į Lietuvą prieš šventes sutrukdė emigrantai
Aktorius Marius Jampolskis šiemet ketino namuose padėti žmonai Renatai Jampolskei ruoštis didžiosioms metų šventėms – Šv. Kūčioms ir Šv. Kalėdoms. Tačiau tokius jos planus sujaukė Emigrantai. M. Jampolskiui nepavyks po šventinių koncertų grįžti ankčiau į Lietuvą, nes visi lėktuvo bilietai gruodžio 23-iosios dieną – išpirkti. Visgi aktorius nepraranda vilties nudžiuginti namiškius ir šiemet ketina tapti tikru Kalėdų seneliu.
Pramogos
Suimtas žinomas aktorius
Holivudo aktorius Alecas Baldwinas buvo suimtas ir apkaltintas užpuolimu po incidento, kai jis esą smogė kumščiu į veidą 49 metų vyrui, kilus ginčui vienoje Niujorko automobilių stovėjimo aikštelėje, nurodė policija.
Pramogos
Žinomas aktorius pasipiršo savo mylimajai
Garsiojo aktoriaus Eddie Murphy gyvenimo draugė Paige Butcher neseniai pasirodė su sužadėtuvių žiedu. Ne veltui jau kuris laikas sklido gandai, kad pora ketina susituokti ir prisiekti amžiną meilę, rašoma people.com.
Pramogos
Aktorius Willas Smithas 50-metį paminėjo šuoliu prie Didžiojo Kanjono
Holivudo aktorius Willas Smithas atliko šuolį su guma iš sraigtasparnio prie Didžiojo Kanjono, ir tai nebuvo scena iš įtempto siužeto veiksmo filmo - taip aktorius paminėjo savo 50-ąjį gimtadienį.
Pramogos
Žinomas aktorius paviešino savo šokiruojančią dienotvarkę
Aktorius Markas Wahlbergas garsėja turintis vieną griežčiausių sveikos gyvensenos ir sporto režimų Holivude. Pasidalijęs savo iki smulkmenų sudėliota dienotvarke, jis įrodė, kad dėl savo kūno jis iš tiesų labai sunkiai dirba.
Pramogos
Žinomas aktorius skiriasi su 60 metų jaunesne žmona, priežastis atima žadą
87 metų aktorius Ivanas Krasko skiriasi su net 60 metų už jį jaunesne žmona Natalia. 2015-ųjų rugsėjį mylimąją vedęs vyras kaip skyrybų priežastį nurodė tai, kad žmona nesutinka patenkinti jo lytinių poreikių.
Pramogos
Žinomam aktoriui pateikti kaltinimai
Amerikiečių aktoriui Vince'ui Vaughnui pareikšti kaltinimai dėl vairavimo apsvaigus ir atsisakymo būti patikrintam alkotesteriu, penktadienį paskelbė pareigūnai.
Pramogos
Kino pasaulyje dar viena netektis: anapilin iškeliavo žinomas aktorius
Ketvirtadienio vakarą pranešta apie aktoriaus, režisieriaus ir prodiuserio Burto Reynoldso mirtį. Garsus aktorius mirė sulaukęs 82 metų amžiaus.
Pramogos
B. Affleckas atsidūrė reabilitacijos klinikoje
Aktorius Benas Affleckas, kaip teigia portalas Eonline.com, vėl užsiregistravo į reabilitacijos kliniką. Tai jau trečias kartas, kai filmų žvaigždė gulasi į ligoninę gydytis nuo priklausomybės.
Pramogos
Mirtis pasiglemžė jauną Holivudo žvaigždę
Mirė kino aktorius Jacksonas Odellis, informuoja foxnews.com. Jo artimieji išplatino pranešimą spaudai, patvirtinantį, kad aktorius mirė, būdamas 20 m. amžiaus.
Pramogos
Aktorius Vince'as Vaughnas sulaikytas girtas prie vairo
Aktorius Vince'as Vaughnas sekmadienį buvo areštuotas dėl įtarimų, kad vairavo girtas, pranešė policija.
Pramogos
Kas nutiko J. Deppui? (nuotrauka)
Socialiniuose tinkluose išplitus aktoriaus Johnny Deppo (54) nuotraukoms, kuriose jis pozuoja su savo gerbėjais, internautai ėmė nerimauti dėl garsaus vyro sveikatos būklės.
Pramogos
„Hario Poterio" žvaigždė vedė savo išrinktąją
Aktorius, „Hario Poterio“ filmuose vaidinęs Nevilį Nevėkšlą, ne vienos savo gerbėjos širdį sudaužė socialiniame tinkle paviešinęs akimirką iš vestuvių ceremonijos, skelbia Metro.co.uk.
Pramogos
Agentas 007 - sugrįžta
Danielis Craigas vėl vaidins Džeimsą Bondą, o naująjį filmą, kuris turi pasirodyti kitais metais, režisuos Danny Boyle'as, pranešė „bondiados“ prodiuseriai.
Pramogos
Holivudo aktorius gatvėje pastebėtas vilkintis marškinėlius su užrašu „Lietuva“
Holivudo aktorius Jonah Hillas Niujorko gatvėse išsiskyrė savo stiliaus pojūčiu, o praeivius privertė atsisukti.
Pramogos
N. Cage gerbėjams liūdnos žinios
Garsus amerikiečių aktorius Nicolas Cage'as nusprendė baigti aktoriaus karjerą ir save realizuoti „už kadro“, skelbia „Page Six“.
Pramogos
Mirė Ostino Pauerso filmuose vaidinęs aktorius
Kino aktorius Verne'as Troyeris, kuris vaidino filmuose apie Ostiną Pauersą, šeštadienį mirė būdamas 49 metų.
Pramogos
Žinomam aktoriui amžius ne riba: vedė trečią kartą
68 metų aktorius Richardas Gere'as prisiekė amžiną meilę savo 35 metų mylimajai iš Ispanijos Alejandrai Silvai – tai jau trečioji kino žvaigždės santuoka, skelbia ispanų žiniasklaida.
Pramogos
Žmonės eina iš proto dėl filmuose matytų daiktų: parduoti už neįtikėtiną kainą
Šarvai, kuriuos filme „Gladiatorius“ dėvėjo „Oskarą“ laimėjęs aktorius Russellas Crowe, šeštadienį Sidnėjuje vykusiame aukcione buvo parduoti už daug didesnę sumą, nei prognozavo organizatoriai – 125 tūkst. Australijos dolerių (78 tūkst. eurų).
Pramogos
Paaiškėjo tikroji gražiausios Holivudo poros skyrybų priežastis
Daugybė Channingo Tatumo ir Jennos Dewan gerbėjų buvo priblokšti, sužinoję, jog po 13 bendro gyvenimo metų pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Šią naujieną jiedu paskelbė socialiniuose tinkluose pasidalydami širdį veriančiu įrašu.
ŽYMA
DALIUS MISIŪNAS