pirmadienis, liepos 13 d.
Gyvenimas
Dantų implantacija JK lietuviams: tarp mitų ir užgimstančio pasitikėjimo
Šiuolaikinės dantų implantacijos ir protezavimo procedūros jau pažengė tiek, kad leidžia atkurti visą dantų lanką per parą. Ir vis dėlto dantų atkūrimas šiandien lietuviams yra viena nepatogiausių ir labiausiai mitais apaugusių temų.
Sveikata
Dantys per dieną – ne stebuklas, o realybė prieinama ir JK lietuviams
Dar neseniai dantų implantacija buvo laikoma sudėtinga ir ilgai trunkančia procedūra, o įsriegus implantą ne vieną mėnesį tekdavo laukti, kol bus galima džiaugtis nauju dantimi. Šiuolaikinės medicinos dėka situacija visiškai pasikeitė – dabar nauja, sveika šypsena galima pasipuošti per vieną procedūrą. Dantų implantacija atliekama netekus vieno ar kelių dantų. Šiuo metu tai yra pažangiausias ir ilgaamžiškiausias būdas, kuriuo pilnai atkuriama kramtymo funkcija, pacientas vėl gali drąsiai šypsotis, o dantys nei pojūčiu, nei išvaizda visiškai nesiskiria nuo natūralių. Implantuojantis odontologas Remigijus Laurinčikas pasakoja apie galimybes, kurias atveriaClinic DPC naudojami inovatyvūsmetodai.
Pramogos
Reperis nesumokėjo milijonų mokesčių
Amerikiečiui reperiui DMX, kurį labiausiai išgarsino jo pašaipi daina „Party Up (Up in Here)“, gresia kalėjimas už vengimą sumokėti 1,7 mln. dolerių (1,43 mln. eurų) mokesčių.
ŽYMA
DANTŲ PRIEŽIŪRA