pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Sveikata
Ar tikrai visus dantis galima atkurti per vieną dieną?
Vilnietė, anglų kalbos dėstytoja Danutė (60 m), laikraštyje perskaičiusi apie tai, kad odontologijos klinikoje „Dantų harmonija” visi vieno žandikaulio dantys atkuriami vieno vizito metu, nepatikėjo. Šiandien jos veide šviečia graži kaip jaunystėje šypsena: „Dėkoju likimui už tai, kad anuomet smalsumas nugalėjo. Aš visgi nuėjau į tą kliniką, pas gydytoją Marių Bučinską. Man iš tiesų viršutinius dantis atkūrė per vieną vizitą. Kai po kelerių metų susiruošiau susitvarkyti apatinius dantis, tiesiu taikymu nudrožiau ten pat”.
Gyvenimas
Naujos kartos STRAUMANN dantų implantai – nepriekaištinga kokybė visam gyvenimui
Šiuolaikinė odontologija yra sparčiai pažengusi į priekį, todėl prarastų dantų atstatymui pasirenkami ne tik dantų protezai, bet ir dantų implantai.
Pramogos
Dviejų didžiųjų prekybos centrų susijungimą tirs policija
Prekybos centrų „Sainsbury's“ ir „Walmart“ priklausančio „Asda“ susijungimas sulaukė Didžiosios Britanijos rinkos reguliuotojų dėmesio bei bus tiriamas nuodugniau, trečiadienį paskelbė reguliuotojai.
Lietuva
Po Lietuvos kritikos „Walmart“ išima iš prekybos sovietinius marškinėlius
Amerikiečių prekybos tinklas „Walmart“ pažadėjo pašalinti iš prekybos drabužius su sovietų simboliais, reaguodamas į Lietuvos ir kitų Baltijos šalių kritiką, kad šios prekės žeidžia sovietų teroro aukas.
Lietuva
Lietuva prašo JAV verslo išmesti prekes su sovietine simbolika
Didžiausias JAV prekybos centrų tinklas sulaukė oficialaus Lietuvos prašymo nutraukti prekybą drabužiais su sovietine simbolika.
ŽYMA
DANTISTAI LONDONE