antradienis, rugpjūčio 11 d.
Verslas
Darbo kodeksas
Suvienodinta laikino įdarbinimo tvarka iš kitų šalių atvykusiems ir Lietuvos darbuotojams
Nauja užsienio šalių darbuotojų komandiruočių į Lietuvą tvarka nebeskatins darbdavių atsivežti pigios darbo jėgos ir dempinguoti atlyginimų, sako profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė.
Verslas
Darbo kodeksas
Valdžia nelinkusi išgirsti daugelio darbdavių pasiūlymų
Valdžios atstovai skeptiškai vertinta darbdavių siūlymą pusei metų stabdyti dalį Darbo kodekso nuostatų. Teigiama, kad koronaviruso krizės metu valstybė siekia
Aktualijos
Reformos
Kaip Lietuvoje įgyvendinti realius pokyčius
Tik gerais norais kelias į pertvarkas negali būti grindžiamas. Krypčiai išlaikyti reikia politinės tvirtybės ir improvizacinio lankstumo.
Pramogos
Dėl šeimos karjerą paaukojusi Veronika Montvydienė: man gaila mamų karjerisčių
Ne veltui sakoma, kad už sėkmingų ir ryškių vyrų nugarų stovi stiprios moterys, kurios savo kasdiene pagalba ir patarimais tiesiogiai prisideda prie tos sėkmės. Tiesa, tokios moterys retai sulaukia tiek įvertinimų, kiek jų vyrai. Žinomo dainininko Donato Montvydo žmonai Veronikai teko atsisakyti asmeninio gyvenimo ir karjeros, kad taptų žinomo dainininko žmona.
Pramogos
Škotijos lietuviams koncertuos Donatas Montvydas
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Škotijoje gyvenantys lietuviai sulauks pirmo ryškumo scenos žvaigždžių iš Lietuvos – jau po kelių savaičių koncertą čia surengs visų mylimas Donatas Montvydas.
Pramogos
D. Montvydas naujame vaizdo klipe demonstruoja žmogaus kančią (VIDEO)
Vienas ryškiausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas pristato pastarųjų dienų intriga tapusį kūrinį „Pažiūrėk, ką padarei“ ir jam skirtą vaizdo klipą. Naujajame vaizdo klipe netrūksta ne tik kvapą gniaužiančių scenų, bet ir kompromituojančių Donato veiksmų.
Pramogos
D. Montvydas prabilo apie pokyčius ir atskleidė intriguojančios fotosesijos užkulisius
Pastaruoju metu vienas žinomiausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas drąsiai eksperimentuoja su savo įvaizdžiu. Kardinaliai nukirpti plaukai, o vėliau – ir ryškiai nudažyti, ektstravagantiška apranga – visa tai, atrodo, kad yra tik pradžia. Garsus atlikėjas atskleidė ir būsimam kūriniui skirtos fotosesijos užkulisius, kurioje matyti ryškūs jo pasikeitimai.
Aktualijos
Verslas nepastebi naujojo Darbo kodekso poveikio
Pernai vasarą įsigaliojus naujam Darbo kodeksui, verslas teigia kol kas nejaučiantis pastebimų pokyčių. BNS kalbinti didžiųjų įmonių vadovai sako, kad jų veiklai naujasis įstatymas didesnės įtakos neturėjo, tik reikėjo tinkamai pasiruošti pokyčiams.
Pramogos
Paaiškėjo geriausio „Lietuvos balso“ savininkė - nugalėtoja 19-metė studentė
Sekmadienį vakare paaiškėjo geriausias Lietuvos balsas. Muzikinio šou „Lietuvos balso“ (The Voice) nugalėtoja tapo Monika Marija Paulauskaitė, surinkusi beveik 32 tūkstančius balsų ir tapusi absoliučia projekto lydere.
Pramogos
Lietuvos muzikos padangę sudrebino naujas duetas (VIDEO)
Vieni geriausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas ir grupės Sel lyderis Egidijus Dragūnas savo netikėtai susikūrusiu duetu ketina labai rimtai sudrebinti Lietuvos pramogų pasaulį. Visai neseniai apskriejusi netikėta žinia apie bendrą judviejų kūrinį buvo tik pradžia. Garsūs atlikėjai praneša ir apie ketinimą dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su paties Donato kurtu kūriniu.
Pramogos
Vienas žingsnis pakeitė Donato Montvydo gyvenimą
Garsus dainininkas Donatas Montvydas dabar maudosi šlovės spinduliuose – puiki muzikinė karjera, įvairūs televizijos projektai ir pilnos arenos gerbėjų. Tiesa, viso to galėjo ir nebūti. „Ilgą laiką jaučiau gėdą, kad moku dainuoti”, prisipažino dainininkas.
Pramogos
D. Montvydas šokiravo gerbėjus. Atlikėjas nebeatpažįstamas
Donny Montell slapyvardžiu žinomas dainininkas negailestingai nusirėžė savo garbanas ir nusprendė greitai prasidėsiančius naujus metus pasitikti su radikaliais pokyčiais. D. Montvydas taip pat prasitarė, kad jo dukra prašo nebedainuoti.
Pramogos
Dešimtmečio duetas: E.Dragūnas ir D.Montvydas pristato bendrą kūrinį
Muzikos profesionalai įsitikinę: tokios dainos, kokią kitą mėnesį pristatys du ryškus ir charizmatiški Lietuvos atlikėjai – „SEL” lyderis Egidijus Dragūnas ir Donatas Montvydas-Donny Montell – gimsta kartą per dešimtmetį. Apie sukurtą naują kūrinį, bendrą darbą su Egidijumi papasakojo D.Montvydas.
Aktualijos
Metai po Seimo rinkimų: laikas skaičiuoti įvykius
Pirmadienį sukanka metai nuo Seimo rinkimų pirmojo turo. BNS apžvelgė svarbiausius naujojo parlamento priimtus sprendimus, skandalus ir laukiančius iššūkius.
Aktualijos
Ragina taisyti tik įsigaliojusį Darbo kodeksą ir Vyriausybę kaltina arogancija
Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį pareiškė, kad Vyriausybė demonstruoja politinę aroganciją vykdant reformas. Ji paragino taisyti Darbo kodeksą darbuotojų naudai.
Aktualijos
Beveik pusė tautiečių nepritaria Darbo kodeksui
Penktadienį paskelbtos rinkos tyrimų kompanijos RAIT apklausos duomenimis, 45 proc. Lietuvos gyventojų nepalaiko Darbo kodekso pakeitimų. Be to, mažėja ir ministro pirmininko S. Skvernelio bei Valstiečių ir žaliųjų sąjungos populiarumas.
Aktualijos
Ar naujasis Darbo kodeksas ką nors keičia?
Seimui antradienį priėmus naująjį Darbo kodeksą "valstiečiai" tiki, jog bus sukurtos palankesnės sąlygos darbuotojams, tuo tarpu sociadelmokratai ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratai nemano, jog pakeitimai atneš svarbių pokyčių.
Aktualijos
Naujas Darbo kodeksas permainų neatneš, sako ekspertai
Pradžioje kelti ambicingi tikslai naujam Darbo kodeksui nėra išpildomi, sako ekonomistai. Jų nuomone, Seimui antradienį patobulinus nuo liepos įsigaliosiantį naująjį Darbo kodeksą, permainų darbo santykių lankstumo prasme tikėtis neverta. Naujasis įstatymas tiesiog labiau atspindės realią situaciją darbo rinkoje.
Aktualijos
Priimtas naujasis Darbo kodeksas
Antradienį Seimas priėmė sprendimą dėl naujojo darbo kodekso. Už balsavo 84 Seimo nariai, prieš – 10, o susilaikė 29.
Komentarai
Kokia verslo ginčų ateitis?
Lietuvos verslininkai ginčus linkę spręsti per teismus – nuo 2012 m. kasmet teismai sulaukia vidutiniškai 97 tūkst. verslo bylų.
ŽYMA
DARBO KODEKSAS