šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Lietuva
Darbo partiją į Seimo rinkimus ves V. Jukna, V. Uspaskichas nekandidatuos
Darbo partijos sąrašą į rudenį vyksiančius Seimo rinkimus ves buvęs žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna, ketvirtadienio vakarą nusprendė partijos taryba. Darbo
Aktualijos
Vyriausioji rinkimų komisija
Darbo partijai teks dar palaukti dešimtmečio senumo 1,8 mln. eurų dotacijos
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) neskuba Darbo partijai (DP) išmokėti prieš dešimtmetį skirtos, bet „darbiečių“ sąskaitos taip ir nepasiekusios 1,8 mln. eurų dotacijos.
IQ Tema
Prisiminti Rusiją
Rusijos agresija Ukrainoje sutelkė Lietuvos politinį elitą, tačiau pragmatiškos politikos paklausa niekur nedingo. Tuo gali pasinaudoti į populizmą linkusios politinės jėgos.
Aktualijos
Žarijų žarstymas svetimomis rankomis
Vieni juos vadina užpakalinės sėdynės vairuotojais, kiti – de facto politiniais lyderiais. Kol jie svaiginasi galia vadovauti lėlių teatrui, pačių sukurtos marionetės atlieka techninius veiksmus.
Komentarai
Ūsuotų bebrų partija
Kovo pabaigoje vis dėlto įvyko jau senokai planuotas naujos partijos steigiamasis suvažiavimas. Nuo socialdemokratų atskilę politikai, nepanorę pasitraukti iš valdančiosios koalicijos su valstiečiais ir žaliaisiais, surinko apie keturis tūkstančius narių ir įsteigė Lietuvos socialdemokratų darbo partiją.
Aktualijos
Nieko netikėto: į Darbo partijos pirmininko postą grįžta Viktoras Uspaskichas
Sekmadienį Kaune vykstančiame Darbo partijos suvažiavime partijos pirmininku išrinktas partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas.
Pramogos
Saulėtos pavasario atostogų kryptys
Atėjus pavasariui ir atšilus orams prasideda naujasis atostogų sezonas. Vaikų atostogas mokyklose suderinę su laisvomis dienomis darbuose, saulės išsiilgę D. Britanijos gyventojai skuba rezervuoti skrydžius ir keliones į Europos pietus.
Aktualijos
Per pusmetį labiausiai tirpo Darbo partija, daugiausiai paaugo Emigrantų partija
Teisingumo ministerijai pateikti duomenys rodo, kad per pastarąjį pusmetį labiausiai aptirpo Darbo partijos gretos, sumažėjo ir Socialdemokratų partijos narių.
Aktualijos
Vaizdo kamera kelyje: mada ar būtinybė?
Visame pasaulyje – ne išimtis ir Didžioji Britanija, – sparčiai populiarėja paprastas, tačiau genialus prietaisas – vaizdo registratorius.
Pramogos
Metus pradėkite planuodami savo pinigus
Pirmosios metų savaitės būna sunkios daugeliui iš mūsų. Tiek dėl vieno kito papildomo kilogramo pakilus nuo šventinio stalo, tiek dėl labiau nei tikėjotės suplonėjusios piniginės. O kur dar paskutinėmis metų dienomis vykę išpardavimai, kuriuose, žinoma, buvo sudalyvauta? Kaip čia neprisiminsi iki skausmo žinomo posakio, esą kaip sutiksi (ir pradėsi!) naujus metus, tokie jie ir bus. Tad pateikiame jūsų dėmesiui kelis patarimus, kaip per pirmąsias metų savaites padėti tvirtus pamatus savo asmeniniams finansams visiems likusiems metams.
Pramogos
Mantas Petruškevičius atskleidė, kad verslas jam „sekasi įdomiai”
Rudens pradžioje prabangų kvapų ir gėlių saloną Vilniuje atidaręs floristas Mantas Petruškevičius prisipažino: „Sekasi įdomiai”.
Pramogos
Pradėti verslą: kurti nuo nulio ar įsigyti?
Lankstus darbo grafikas, įdomi veikla ir didesnis uždarbis – tai tik keli nuosavo verslo privalumai. Būti pačiam sau viršininku pasvajoja dauguma dirbančiųjų, tačiau tik nedidelė dalis jų ryžtasi žengti svarbiausią žingsnį ir savo svajones paversti tikrove.
Pramogos
Arbatpinigių dilema: kur, kiek ir už ką?
Restorane, viešbutyje, bare ar net taksi automobilyje jau tapo įprasta palikti didesnių ar mažesnių arbatpinigių už tokias paslaugas. Tereikia žinoti, kiek kokiose situacijose jų yra tikimasi.
Pramogos
JK verslo lyderiai. Kas jie?
Šiais laikais sėkmės istorijų girdime vis dažniau – verslo magnatų, pradedančiųjų verslininkų, startuolių, milijono vertės idėjų. Tačiau dažniausiai turtingais ir sėkmingais per naktį netampama. Tam reikia daug laiko ir atkaklaus darbo, pastangų ir tonų prakaito.
„Darbiečiai“ svarsto keisti savo partijos pavadinimą
Teisėsaugai Darbo partijai pateikus įtarimus korupcijos byloje, partija gali nuspręsti keisti pavadinimą. Laikinasis partijos pirmininkas Šarūnas Birutis teigia, kad toks žingsnis būtų žengtas ne vien dėl įtarimų šleifo, bet ir siekiant persitvarkyti ideologiškai.
Pramogos
Iš Londono – į Mažąją Angliją
Ar žinojote, kuris Jungtinės Karalystės regionas gali pasigirti žemiausiu nedarbo lygiu? Kuriame mieste įsikūrę daugiausia sutuoktinių? Arba kur geriau neieškoti auklės darbo? Visi atsakymai – „Tiesoje“.
Aktualijos
Politologų prognozės dėl Liberalų sąjūdžio ir Darbo partijos likimo
Viena stambiausių šalies istorijoje politinės korupcijos bylų buvo atnaujinta penktadienį – Generalinė prokuratūra pateikė įtarimus Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai. Trys Lietuvos politologai pasidalijo su BNS savo nuomonėmis dėl šių partijų tolesnių perspektyvų.
Aktualijos
Vairuotojų draudimas JK: kaip sutaupyti?
Vienas iš trijų Jungtinės Karalystės keliuose pasirodančių vairuotojų kasmet permoka už privalomąjį vairuotojų transporto priemonių draudimą.
Aktualijos
Dviračiu į darbą. Ar verta draustis?
Milijonai Britanijos gyventojų savo kelionę į darbą pradeda metro ar traukinių stotyje laukdami kasrytinio perpildyto vagono. Londone kas trečias į darbą keliauja antžeminiais, požeminiais bei įprastais traukiniais. Šios kelionės kiekvienų metų pradžioje vis pabrangsta – vidutiniškai dešimtadaliu, bet neretai ir didesne suma. Priklausomai nuo to, kurioje miesto dalyje gyvenate ar dirbate. Tad nenuostabu, jog žmonės ieško alternatyvų ir vis dažniau perpildytą metro vagoną iškeičia į dviratę transporto priemonę.
Aktualijos
Vilniuje gali būti privatizuojamos partijų nuomojamos patalpos
Iki šiol itin mažai už patalpų nuomą savo būstinėms Vilniuje mokėjusios šalies politinės partijos greitai turės plačiau atverti pinigines. Miesto savivaldybė įtraukė šį nekilnojamąjį turtą į privatizuojamų objektų sąrašą, tikėdamasi paprasčiau nutraukti sutartis ir pasiūlyti patalpas nuomotis rinkos kaina.
ŽYMA
DARBO PARTIJA