pirmadienis, sausio 25 d.
Aktualijos
Darbo partija
A. Guoga atsisako Seimo nario mandato, vietoj jo jau laukiamas A. Skardžius
Seimo narys Antanas Guoga atsisako parlamentaro mandato. Tokį pareiškimą jis antradienį įteikė Vyriausiajai rinkimų komisijai, BNS patvirtino komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė. „Po
Aktualijos
Vyriausybė
G. Landsbergis apie balsavimą dėl I. Šimonytės: tai techninė-administracinė problema
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis technine-administracine problema vadina iškilusią grėsmę, kad centro dešiniųjų kandidatei į premjeres Ingridai Šimonytei gali pritrūkti balsų koalicijos partneriams liberalams esant izoliacijoje.
Aktualijos
Naujasis Seimas
Išrinkti Laisvės ir Darbo partijų frakcijų seniūnai
Laisvės partijos frakcija Seime savo seniūne penktadienį išrinko Ievą Pakarklytę. Darbo partijos frakcijai vadovaus sąrašą rinkimuose vedęs buvęs žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna.
Aktualijos
Seimo rinkimai
Daugiausiai reklamai feisbuke per rinkimus išleido Darbo partija , tarp lyderių – premjeras S. Skvernelis
Daugiausiai per rinkimus reklamai socialiniame tinkle „Facebook“ tarp partijų išleido Darbo partija, o tarp partijų lyderių – premjeras Saulius Skvernelis, vedęs „valstiečių“ sąrašą, rodo su korupcija kovojančios nevyriausybinės organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) apžvalga.
Aktualijos
Seimas 2020
Seimo rinkimuose pirmauja konservatoriai, LLRA-KŠS neįveikė barjero
Pirmąjį Seimo rinkimų turą daugiamandatėje apygardoje laimėjo opozicinė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, antra liko valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Aktualijos
Rinkimai 2020
Darbo partija žada geresnes sąlygas vietos gamintojams, verslui regionuose
Darbo partija (DP) į ateinančius Seimo rinkimus eina žadėdama geresnes sąlygas Lietuvos gamintojams bei verslui regionuose.
Lietuva
Darbo partiją į Seimo rinkimus ves V. Jukna, V. Uspaskichas nekandidatuos
Darbo partijos sąrašą į rudenį vyksiančius Seimo rinkimus ves buvęs žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna, ketvirtadienio vakarą nusprendė partijos taryba. Darbo
Aktualijos
Vyriausioji rinkimų komisija
Darbo partijai teks dar palaukti dešimtmečio senumo 1,8 mln. eurų dotacijos
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) neskuba Darbo partijai (DP) išmokėti prieš dešimtmetį skirtos, bet „darbiečių“ sąskaitos taip ir nepasiekusios 1,8 mln. eurų dotacijos.
IQ Tema
Prisiminti Rusiją
Rusijos agresija Ukrainoje sutelkė Lietuvos politinį elitą, tačiau pragmatiškos politikos paklausa niekur nedingo. Tuo gali pasinaudoti į populizmą linkusios politinės jėgos.
Aktualijos
Žarijų žarstymas svetimomis rankomis
Vieni juos vadina užpakalinės sėdynės vairuotojais, kiti – de facto politiniais lyderiais. Kol jie svaiginasi galia vadovauti lėlių teatrui, pačių sukurtos marionetės atlieka techninius veiksmus.
Komentarai
Ūsuotų bebrų partija
Kovo pabaigoje vis dėlto įvyko jau senokai planuotas naujos partijos steigiamasis suvažiavimas. Nuo socialdemokratų atskilę politikai, nepanorę pasitraukti iš valdančiosios koalicijos su valstiečiais ir žaliaisiais, surinko apie keturis tūkstančius narių ir įsteigė Lietuvos socialdemokratų darbo partiją.
Aktualijos
Nieko netikėto: į Darbo partijos pirmininko postą grįžta Viktoras Uspaskichas
Sekmadienį Kaune vykstančiame Darbo partijos suvažiavime partijos pirmininku išrinktas partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas.
Pramogos
Saulėtos pavasario atostogų kryptys
Atėjus pavasariui ir atšilus orams prasideda naujasis atostogų sezonas. Vaikų atostogas mokyklose suderinę su laisvomis dienomis darbuose, saulės išsiilgę D. Britanijos gyventojai skuba rezervuoti skrydžius ir keliones į Europos pietus.
Aktualijos
Per pusmetį labiausiai tirpo Darbo partija, daugiausiai paaugo Emigrantų partija
Teisingumo ministerijai pateikti duomenys rodo, kad per pastarąjį pusmetį labiausiai aptirpo Darbo partijos gretos, sumažėjo ir Socialdemokratų partijos narių.
Aktualijos
Vaizdo kamera kelyje: mada ar būtinybė?
Visame pasaulyje – ne išimtis ir Didžioji Britanija, – sparčiai populiarėja paprastas, tačiau genialus prietaisas – vaizdo registratorius.
Pramogos
Metus pradėkite planuodami savo pinigus
Pirmosios metų savaitės būna sunkios daugeliui iš mūsų. Tiek dėl vieno kito papildomo kilogramo pakilus nuo šventinio stalo, tiek dėl labiau nei tikėjotės suplonėjusios piniginės. O kur dar paskutinėmis metų dienomis vykę išpardavimai, kuriuose, žinoma, buvo sudalyvauta? Kaip čia neprisiminsi iki skausmo žinomo posakio, esą kaip sutiksi (ir pradėsi!) naujus metus, tokie jie ir bus. Tad pateikiame jūsų dėmesiui kelis patarimus, kaip per pirmąsias metų savaites padėti tvirtus pamatus savo asmeniniams finansams visiems likusiems metams.
Pramogos
Mantas Petruškevičius atskleidė, kad verslas jam „sekasi įdomiai”
Rudens pradžioje prabangų kvapų ir gėlių saloną Vilniuje atidaręs floristas Mantas Petruškevičius prisipažino: „Sekasi įdomiai”.
Pramogos
Pradėti verslą: kurti nuo nulio ar įsigyti?
Lankstus darbo grafikas, įdomi veikla ir didesnis uždarbis – tai tik keli nuosavo verslo privalumai. Būti pačiam sau viršininku pasvajoja dauguma dirbančiųjų, tačiau tik nedidelė dalis jų ryžtasi žengti svarbiausią žingsnį ir savo svajones paversti tikrove.
Pramogos
Arbatpinigių dilema: kur, kiek ir už ką?
Restorane, viešbutyje, bare ar net taksi automobilyje jau tapo įprasta palikti didesnių ar mažesnių arbatpinigių už tokias paslaugas. Tereikia žinoti, kiek kokiose situacijose jų yra tikimasi.
Pramogos
JK verslo lyderiai. Kas jie?
Šiais laikais sėkmės istorijų girdime vis dažniau – verslo magnatų, pradedančiųjų verslininkų, startuolių, milijono vertės idėjų. Tačiau dažniausiai turtingais ir sėkmingais per naktį netampama. Tam reikia daug laiko ir atkaklaus darbo, pastangų ir tonų prakaito.
ŽYMA
DARBO PARTIJA