ketvirtadienis, spalio 1 d.
Gyvenimas
Noriu, bet nedarau: keli būdai pagauti sėkmę
Turbūt daugelio gyvenimuose pasitaiko super-sėkmingų ir super visur spėjančių ir viską sugebančių žmonių, kurie, regis, gali nenuilsdami rūpintis savo kūnu, finansais, karjera, emocine gerove, dvasingumu ir viskuo kitu, ko tik jie pasišauna imtis. Tuo tarpu likę „paprasti mirtingieji“ sėdi ir graužia save dėl taip ir nepradėtos mankštos, eilinio persivalgymo, nebaigtų tvarkyti namų, nenuverstų kalnų karjeroje ir laiko, iššvaistyto žiūrint televizorių.
Gyvenimas
Paklauskite savęs: „kodėl"?
Baisimės tuo, kad nerealizuotas svajones tėvai bando perkelti savo vaikams. Taip vaikai per prievartą verčiami tapti baleto šokėjais, smuikininkais, medikais. Tačiau lygiai taip pat svetimus tikslus primetame ir sau.
Pramogos
Išbandykite tai ir Jūs dar labiau pasitikėsite savimi
Pagrindinis dalykas, kuris neleidžia žmogui tobulėti ir keisti gyvenimo, – nesėkmių baimė ir pasitikėjimo savimi stoka. Kyla klausimas, kaip įveikti baimę, kaip labiau pasitikėti savimi? Siūlome patarimų sąrašą, kaip išsiugdyti pasitikėjimą savimi. Šie patarimai, pateikti vitamarg.com, nėra nauji, bet veiksmingi. Sąrašas, žinoma, nėra baigtinis, o jūs ir neturite visko daryti kaip pagal instrukciją. Tiesiog išsirinkite kelis patarimus, kurie jums patinka, ir išbandykite. Kai kurie punktai jums gali pasirodyti naudingi, o kai kurie – ne. Tai nėra svarbiausia. Svarbiausia – pradėti ką nors daryti, pradėti keistis.
Gyvenimas
Ar gebate sau atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus?
Užsisukę kasdienybės rutinoje, mes dažnai pametame tai, kas mums yra svarbu iš tikrųjų. Protas, pasinėręs į rūpesčius ir nepasitenkinimus, kuriantis nuolatines dramas, supakuoja mus į įsivaizduojamai saugią dėžutę. Tik gaila, kad iš tiesų svarbūs mums dalykai ne visada telpa į ją ir lieka “už borto”.
Gyvenimas
Antrasis Naujų metų mėnuo: ar dar vykdote užsibrėžtus tikslus?
Kasmet daugybė žmonių įsipareigoja savo gyvenime kažką keisti. Dažniausiai tokie pažadai sau duodami Naujųjų metų išvakarėse: „nuo Naujųjų metų pradėsiu sportuoti“, „nuo Naujųjų metų keisiu darbą“, „nuo Naujųjų metų mesiu rūkyti“. Naujieji metai tampa lyg naujos pradžios, naujų galimybių atskaitos tašku.
Aktualijos
„Žalgiriečiai" pateko į „kitą planetą"
Karaliaus Mindaugo taurės turnyrui besiruošiantys žalgiriečiai prieš porą dienų užsuko ir į kino salę.
Verslas
„Ryanair“ bando stabdyti darbą palikti norinčius pilotus
Airijos pigių skrydžių įmonės „Ryanair“ vadovas Michaelas O‘Leary įmonėje dirbančius pilotus ragina neišeiti iš darbo ir jiems žada didesnį darbo užmokestį, premijas bei geresnes darbo sutarties sąlygas, savo svetainėje pranešė airių laikraštis „The Journal“.
Gyvenimas
6 būdai, kaip save motyvuoti
Kiekviename darbe, kurį atliekame, dažnai reikalinga motyvacija. Būtent ji daugeliui turtingų žmonių padėjo pasiekti sėkmę. Žmogus, kuris sugeba valdyti save patį, sugebės valdyti ir dideles kompanijas. Svarbu laiku tai suvokti.
Gyvenimas
Manote, tai svarbu? Klystate
Dažnai mes būname nepatenkinti, nes teikiame per daug reikšmės nereikšmingiems dalykams, pavyzdžiui, kitų žmonių nuomonei, pinigams, partnerio išvaizdai, „Facebooko“ draugų skaičiui.
Komentarai
Tradicinių darbo santykių pabaiga?
Gig economy – taip angliškai apibūdinama šiuolaikinio verslo modelio atmaina, kai prekes ar paslaugas teikiantys asmenys įdarbinti trumpam arba paslaugų sutartimi įtraukiami kaip subtiekėjai ir nesukuria ilgalaikių ryšių su darbo davėju.
Sveikata
4 mokslo įrodyti būdai norintiems pradėti sportuoti
Žengti pirmą žingsnį visuomet sunkiausia, tačiau jeigu jūsų mintyse atsirado idėja pradėti sportuoti, vadinasi egzistuoja ir svari priežastis, kodėl taip nusprendėte.
Gyvenimas
Gyvenimo prasmės paieškos (II dalis)
Nuo ko prasideda gyvenimo prasmė? Gyvenimo prasmė prasideda nuo suvokimo, kad atėjome čia ne tam, kad tiesiog išgyventi, nes gimėme žmonėmis, o ne gyvūnais. Jeigu mes norime kontroliuoti šį pasaulį, tai manome, kad pasaulis netobulas.
Gyvenimas
Ar tavo svajonių sąrašas tobulas?
Metams baigiantis visi stengiamės kuo teisingiau suformuluoti savo tikslus, norus ir svajones. Bet dažnai būna, kad svajojam, norim, formuluojam ne pirmus metus – o laimės kaip nėra, taip nėra. Ir prie kai kurių svajonių metų metais negalime parašyti pliuso… Asmeninio ugdymo trenerė Ilona Tamošiūnienė pateikia psichologės K. Clomovos aiškinimus, ką mes darome ne taip.
Gyvenimas
Mes visos gražios!
Belaukdamos Kalėdų moterys pluša dvigubai – ne tik sutvarko visus metų pabaigos reikalus darbe, bet ir valo ir blizgina namus, kepa pyragus, kuria mišraines ir čirškina kalakutą... Ir neretai pavargsta taip, kad nebesijaučia graži, ypatinga, vienintelė. Netgi nenori įsiamžinti kalėdinėje šeimos nuotraukoje...
Gyvenimas
Kuo TU galėtum būti?
„Patinka filmai apie karą? Ir prisėsti prie karinių kompiuterinių žaidimų nevengi? Gal net turi striukę ar marškinėlius su užrašu „US Air Force“? (Aš, beje, turiu). Dažnai matai save vizijose narsiai besikaunantį su mūsų tikėjimo priešais ir tiki, kad galėtum grįžti namo medaliais nukabinėta krūtine? Ir Tave jaukiame name džiugiai pasitiktų gražuolė žmona ir keli simpatiški vaikučiai? – provokuoja Giedrius Drukteinis ir priduria: – Taip rodo filmuose. Ir, beje, tai net nenutolę nuo realybės.“
Sveikata
Specialiai Jums: asmeninės trenerės, dvynukų mamos motyvaciniai patarimai
Asmeninė trenerė, fitneso varžybų dalyvė, dvynukų mama Orinta Donelė nuo šiol specialiai „Tiesos” skaitytojams dalins patarimus sveikos gyvensenos ir sporto temomis. Šįkart, – apie visuose tūnančią, tačiau retkarčiais prarandamą MOTYVACIJĄ.
ŽYMA
DARBO SANTYKIAI