sekmadienis, balandžio 11 d.
Verslas
Paskola
Lietuvai – 300 mln. eurų ES paskola darbo vietoms išsaugoti
Europos Komisija Lietuvai antradienį skyrė 300 mln. eurų paskolą  išsaugoti darbo vietas per koronaviruso pandemiją, pranešė EK. Iš viso pagal priemonę SURE Lietuva gaus per 600 mln. eurų paramą. 
Anglijoje
KFC sukurs 5400 naujų darbo vietų JK ir Airijoje
JAV greitojo maisto tinklas „Kentucky Fried Chicken“ (KFC) penktadienį pranešė planuojantis Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje sukurti 5 400 naujų darbo
Komentarai
Komentarai
Nedarbo šuolis Lietuvoje – vienas didžiausių ES
Lietuvos akistata su COVID-19 tęsiasi jau aštuntą mėnesį. Tiek verslas, tiek gyventojai baigia prisijaukinti naujas gyvenimo taisykles. O viešojoje erdvėje
Aktualijos
Prieš žlungant restoranų imperijai, Jamie Oliver sau susimokėjo £5.2 milijonus
Jamie Oliver, likus keliems mėnesiams iki restoranų tinklo žlugimo, sau susimokėjo £5.2 milijonus, tuo tarpu tinklo žlugimas atėmė Darbo vietas iš 1000 žmonių.
Anglijoje
„Brexit“ skandina svarą: ar dar verta vykti dirbti į Jungtinę Karalystę?
Kol pasaulis laukia, kada bus paskelbtas naujasis Jungtinės Karalystės (JK) premjeras, kuris toliau diriguos „Brexit“ paradui, dėl politinio neapibrėžtumo vis žemiau smunkantis svaras kartina ne tik lietuvių emigrantų, tačiau ir pačių britų gyvenimą. Kaip teigė JK lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė, kainos šiandien JK auga greičiau nei pajamos, o prie to prisideda ir per kišenę kertanti infliacija
Aktualijos
„British Steel“ bankrotas Didžiojoje Britanijoje kelia grėsmę 25 tūkst. darbo vietų
Antrai pagal dydį Didžiosios Britanijos plieno gamintojai „British Steel“ paskelbus bankrotą, darbo neteks 5 tūkst. bendrovės darbuotojų ir taip pat kils grėsmė maždaug 20 tūkst. darbo vietų jos tiekėjų įmonėse, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“ ir kiti šalies leidiniai.
Aktualijos
Darbininkams iš užsienio atviresnė Lietuva: daugėja legaliai atvykstančių ukrainiečių
Vizų prašytojų eilėje prie Lietuvos ambasados Kijeve šaltą kovo rytmetį trypčiojantis 37-erių Olegas rengiasi dirbti kroviku sandėlyje prie Kauno. Jis tikisi pasinaudoti nuo sausio palengvintomis sąlygomis užsieniečiams dirbti Lietuvoje.
Aktualijos
Panika: ginkluoti pareigūnai evakavo metro stotį
Jungtinėje Karalystėje ir visame likusiame pasaulyje baigia įsivyrauti panika. Kilus mažiausiems įtarimams dėl pavojaus civilių saugumui, evakuojami masiniai renginiai, atšaukiami skrydžiai, o specialieji policijos būriai rimtai reaguaja į kiekvieną pavojaus signalą.
ŽYMA
DARBO VIETOS