sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Aktualijos
Politiko portretas: 100 Vilniaus mero R. Šimašiaus veidų
Netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Galbūt šis posakis taikliausiai apibūdina Vilniaus merą ir buvusį Liberalų sąjūdžio pirmininką Remigijų Šimašių?
Aktualijos
Parduotuvės lankytojai gelbėjo karštame automobilyje paliktą kūdikį
Viena Jungtinės Karalystės (JK) prekybos tinklo „Asda” lankytoja sukėlė personalą ir apsaugą ant kojų po to, kai pastebėjo 31C laipsnių karštyje automobilyje paliktą dviejų mėnesių kūdikį. Tuo metu berniuko motina lankėsi parduotuvėse.
Gyvenimas
Dėl gražesnių blakstienų – rimtos problemos
Medikamentų ekspertai įspėja dėl socialiniuose tinkluose reklamuojamų preparatų, skatinančių blakstienų augimą – jie gali sukelti rimtų sveikatos problemų.
Pramogos
Plinta pavojingas virusas: valgome erkutėmis užterštą maistą
Jungtinės Karalystės (JK) maisto prekių parduotuvėse buvo pardavinėjami vištų kiaušiniai atkeliavę iš Nyderlandų, kurie buvo užteršti pesticidu Fipronilu.
Aktualijos
Iš „Go Vilnius“ atleistas Darius Udrys šį sprendimą skundžia teismui
Liepos pradžioje agentūros „Go Vilnius“ vadovo posto netekęs Darius Udrys teigia, kad jį atleidęs miesto meras Remigijus Šimašius rėmėsi ne įmonės rezultatais, o pasisakymais socialiniuose tinkluose.
Pramogos
Populiariausiose kavinėse JK – ledas užkrėstas fekalijų bakterijomis
Jei skaitydami šią žinutę geriate kavą – galbūt norėtumėte trumpam ją padėti į šalį.
Pramogos
Sveikatos ekspertai: „Nutella” gali sukelti vėžį
Pasirodžius perspėjimams, kad visame pasaulyje mėgstamas šokoladinis kremas „Nutella” gali sukelti vėžį, Italijoje šis produktas pašalintas iš daugelio parduotuvių lentynų.
Aktualijos
Policija ieško žmogaus-voro
Naujų gyvenamųjų namų statybvietėje pramogauti sumaniusios kompanijos narys rizikavo savo gyvybe šokdamas nuo vieno pastato stogo ant kito, o jo draugai viską filmavo.
Aktualijos
Šiaurės Jorkšyro mokykloje pradėjo alpti vaikai
Ripone, Šiaurės Jorkšyre, vienu metu daugiau nei 40-čiai Outwoodo akademijos mokinių pasidarė silpna ir pradėjo pykinti. Susirinkimo metu, keletas mokinių nualpo. Įtariama, jog salėje galėjo pasklisti sveikatai kenksmingos medžiagos.
Pramogos
Vaikų žaisluose slypi pavojus sveikatai
Kiekvieni tėvai savo atžaloms nori suteikti viską kas geriausia. Neretai tai pasireiškia dideliu žaislų kiekiu. Ekspertai teigia, kad pastaraisiais metais vis daugiau į rinką išleidžiamų žaislų neatitinka leidžiamų standartų. Tad prieš rinkdami ir dar vieną žaislą, tėveliai turėtų atidžiai peržiūrėti medžiagas, iš kurių žaislas buvo pagamintas
Aktualijos
Atskleistos pavojingiausios sveikatai profesijos
Mokslininkai teigė, jog paprasti darbai, kaip pavyzdžiui padavėjo (-os), kelia kur kas daugiau streso nei gydytojo (-ės) ar architekto (-ės). Dirbant atrodo, paprastus daug intelekto nereikalaujančius darbus, didesnė tikimybė patirti infarktą, - pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.
Sveikata
„Penkių sekundžių taisyklė”: mitas ar tiesa?
Turbūt dauguma bent kartą gyvenime pasinaudojome „penkių sekundžių taisykle“, kai maistui nukritus ant žemės, greitai jį pakeliame sakydami „penkios sekundės dar nepraėjo“. Tad valgome toliau, tarsi per tokį trumpą laiką bakterijų ant maisto patekti negalėjo. Bet ar taip yra ištiktųjų, - aiškinasi naujienų portalas theguardian.co.uk.
Pramogos
Pavojus sveikatai: „Bisto“ padažų ruošiniuose – kenksmingi metalai
Jungtinės Karalystės prekybos centruose iš lentynų skubiai išimta „Bisto“ prekės ženklu pažymėtų produktų partija. „Bisto“ produkcija buvo pašalinta iš prekybos, dėl į kai kurias pakuotes per klaidą patekusio sveikatai pavojingo metalo dalelių, - praneša naujienų portalas mirror.co.uk.
Aktualijos
Į baseiną išsiliejus balikliui gydoma dešimtys žmonių
Po to, kai šeimų pamėgtame pramogų centre Fife mieste, Škotijoje į baseiną nutekėjo pavojingi chemikalai, nuo kvėpavimo sutrikimų gydomi penki vaikai bei keturiolika suaugusiųjų.
Pramogos
Mirtinos medūzos užkariauja Jungtinės Karalystės paplūdimius
Šiltas vanduo ir stiprus vėjas neša medūzas Jungtinės Karalystė (JK) link. Dar liepos mėnesį prie šalies pakrančių buvo užfiksuotas itin didelis kiekis medūzų. Tačiau didysis pikas prasideda tik rugpjūtį.
Gyvenimas
Pavojus atostogų metu: juodosios chna tatuiruotės
Odos gydytojai įspėja visus tėvus ir suaugusius apie sparčiai populiarėjančių chna tatuiruočių grėsmę žmogaus sveikatai. Gražūs piešiniai ant odos gali virsti pūslėmis, skausmingais nudegimais ir, ilgainiui, randais, - skelbė naujienų portalas express.co.uk.
Pramogos
Nekviestas svečias lietuvės namuose – milžiniškas voras
Į „Tiesos“ redakciją kreipėsi Gabija (pilnas vardas redakcijai žinomas – aut. past.), į kurios namus vakar vakare įsiveržė pavojingas voras.
Pramogos
Panikuojantys gyventojai šluoja geriamo vandens lentynas
Pranešus apie vandenyje aptiktą pavojingą parazitą, Lankaširo gyentojai ne juokais išsigando ir užgriuvo vietinius prekybos centrus norėdami papildyti geriamo vandens atsargas. „Twitter“ socialiniame tinkle žmonės ėmė dalintis nuotraukomis iš parduotuvių, kuriuose geriamas vanduo tiesiog šluojamas iš lentynų, - pranešė express. co. uk.
Sveikata
Visa tiesa apie visų taip pamėgtą kolos gėrimą
Karštomis vasaros dienomis mėgstate atsigaivinti skardine kolos? Kad ir koks skanus gėrimas tai būtų, reikėtų žinoti, kas vyksta Jūsų organizme jo išgėrus. Buvusio vaistininko atlikto tyrimo rezultatai tapo interneto sensacija.
Gyvenimas
Sveikatos atstovai perspėja: saugokitės „Sosnovskio barščių“
Jungtinės Karalystės visuomenės sveikatos atstovai gyventojus įspėjo apie parkuose iš kitose miesto žaliosiose erdvėse augančių milžiniškų augalų pavojų. Iš pažiūros „nekaltos“ baltos gėlelės, galinčios užaugti iki 6 metrų aukščio, laikomos pavojingiausiu augalu šalyje, nes gali sukelti rimtus nudegimus ir netgi mirtį.
ŽYMA
DARIUS UDRYS