pirmadienis, liepos 13 d.
IT ir transportas
DI technologijos
Kova dėl dirbtinio proto
JAV ir Kinija aršiai varžosi kurdamos dirbtinį intelektą (DI), o Europa suka nuosaikesniu ir sunkesniu keliu. Ar „vėžlio“ strategija šiose lenktynėse pasiteisins?
Gyvenimas
Palankiausias astrologinis metas pokyčiams
Sausio 14 dieną Saulė pereina į Ožiaragio ženklą. Pagal vedų astrologiją kada Saulė pereina į Ožiaragio ženklą tai didelė šventė kuri vadinasi Makara-Sankranti (Makara išvertus iš sanksrito-Ožiaragis; Sankranti-perėjimas, pasikeitimas).
Gyvenimas
Priimti tai, kas nepatinka
„Priimti tai, kas yra, reiškia persikelti į gilesnį lygmenį, kuriame tavo vidinė būsena daugiau nepriklauso nuo tavo proto kuriamų vertinimų „gerai“ ir „blogai“.“ Eckhart Tolle
Gyvenimas
Kaip neskausmingai pakeisti savo aplinką
Daugeliui žinoma garsioji Thomaso Leonardo sėkmės formulė: 10 proc. mūsų žinios + 40 proc. mūsų mąstymas + 50 proc. mūsų aplinka =100 proc. mūsų sėkmės!
Gyvenimas
NHS ištiko krizė
Artimiausiu metu visoje Jungtinėje Karalystėje planuojamos didžiulės permainos Nacionalinės sveikatos tarnyboje (NHS), prieinamumas prie ir taip sunkiai pasiekiamų gydytojų bus dar labiau apsunkintas.
Gyvenimas
Kaip viską pakeisti savo gyvenime?
Tinklaraščio skitalets.livejournal.com autorius sako, kad kiekvienas gali pasirinkti savo likimą ir gali pasiekti, ko tik pageidauja. „Aš dažnai matau žmones, kurie kenčia, yra nusiteikę pesimistiškai ir nuolat burnoja ant likimo, šeimos, darbo, visuomenės, valstybės.
ŽYMA
DBAR