šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Pramogos
Savaitės kinas: „Vienuolė“ N-16
Prieš „Išvarymą“ ir prieš „Anabelę” gimė pati šiurpiausia šios vienos žiūrimiausių visų laikų siaubo filmų serijos dalis. Rugsėjo mėnesį kino teatrus pasieksianti „Vienuolė” susipažindins jus su dar vienos epizodinės „Išvarymo 2“ herojės – demono apsėstos vienuolės – istorija.
Pramogos
Savaitės filmas: „Megalodonas: grėsmė iš gelmių“ N-13
Marianų įdubos gelmėje patyrusio naro Jono Teiloro (aktorius Jason‘as Statham‘as) ekspediciją atakavo nežinomas gigantiškas plėšrūnas. Supanikavęs jūreivis jūros dugne paliko pusę savo įgulos, dėl to neteko darbo, o vėliau iširo ir jo santuoka.
Pramogos
Savaitės filmas: „Paveldėtas“ N-16
Vos 2012 m. įkurta kino studija „A24“ jau užsitarnavo didžiulę pagarbą savo kuriamais nebanaliais, nauju požiūriu, temomis ir jų pateikimu išsiskiriančiais filmais. Nuo „Lady Bird“ iki „Raganos“, nuo „Mėnesienos“ iki „Ex Machina“ – studijos prodiusuoti filmai sulaukė didžiulio dėmesio ir liaupsių tiek JAV, tiek visame pasaulyje. Šįkart žiūrovų dėmesiui – juosta, ją mačiusiųjų jau apdovanota epitetais „baisiausias metų filmas“ ir „beprotiškiausia siaubo juosta pastarąjį dešimtmetį“.
Pramogos
Savaitės kinas: „Vaiduoklių byla“ N-13
Psichologijos profesorius Filipas Gudmanas – užkietėjęs ateistas, besivadovaujantis tik sveiku protu. Vyras juokiasi į veidą paranormaliais reiškiniais tikintiems asmenims, o aiškiaregius ir ekstrasensus laiko pigiais apsišaukėliais.
Pramogos
Savaitės kinas: „Tiesa arba drąsa“ N-13
Pramogos
Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas N-16
Kraupūs, nepaaiškinami ir kraują stingdantys reiškiniai siaubo juostoje „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“.
The Economist
Pats sau pedagogas
Naujausios rūšies dirbtinis intelektas (DI) gali viską išsiaiškinti be žmonių pagalbos
Pramogos
Pjūklas 8 (N-18)
2004 metais kino teatrus pasiekęs „Pjūklas“ tapo tikra siaubo filmų sensacija. Žiaurus, nenuspėjamas ir sadistiškas Pjūklas žmonėms suteikdavo paprastą pasirinkimą: išsilaisvinti iš gudrių spąstų suluošinant save, nužudant kitą arba mirti pačiam.
Pramogos
Mirė lietuviškų šaknų turintis Holivudo režisierius
Sekmadienį, būdamas 77-erių metų, užgeso lietuviškų šaknų turintis JAV kino kūrėjas George'as A.Romero, kurio 1968-ųjų kultinė klasikinė siaubo juosta „Gyvų numirėlių naktis“ davė pradžią filmų apie zombius žanrui.
Pramogos
Savaitės filmas: „Skambutis 3” (Rings, 2017)
Vaizdajuostėje įkalintos merginos Samaros prakeiksmas prasidėjo prieš 14 metų. Pamačius minėtą vaizdajuostę, per 7 dienas reikia ją parodyti kam nors kitam ir taip perduoti prakeiksmą tolyn. Kitu atveju laukia siaubinga mirtis.
Pramogos
Savaitės filmas: „Purpurinė kalva“ (Crimson Peak, 2015)
XIX amžiaus Šiaurės Anglija. Jauna rašytoja Edita (akt. Mia Wasikowska) pasižymi ypatinga galia: kiek save prisimena, ji visuomet galėjo regėti kito pasaulio būtybes. Vieno pobūvio metu mergina susipažįsta su žaviu ir paslaptingu vyriškiu – seru Tomu Šarpu (akt. Tomas Hiddlestonas).
ŽYMA
DEEPMIND