sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pramogos
Tikrinkite namus – JK plinta kraujasiurbiai parazitai
Šią vasarą Jungtinėje Karalystėje pastebimas išskirtinai didelis patalinių blakių antplūdis – kraujasiurbiai parazitai plinta ne tik viešajame transporte, bet ir namuose.
Pramogos
JK užplūdo mažieji vampyrai
Karščio banga Jungtinėje Karalystėje sudarė palankias sąlygas veistis kraujasiurbams vabzdžiams, kurie kelia grėsmę platinti pavojingas infekcijas.
Gyvenimas
Specialistas pataria, kaip apsaugoti augalus nuo vabzdžių
Staiga atėjusi ir jau įsibėgėti spėjusi vasara kviečia darbuotis soduose ir daržuose. Pasirodęs karštis ir sausra, deja, nėra vienintelė problema, su kuria šį sezoną teks susidurti sodininkams ir daržininkams. Rūpesčių kelia ir galinga kenkėjų armija. Kaip su ja kovoti ir kokių priemonių imtis, pataria biologas-chemikas Gintvilas Baranauskas.
Pramogos
Namuose – grėsmingos išvaizdos gyvis
Internete sparčiai plinta vieno žmogaus užfiksuotas nematytas padaras, kurį jis aptiko namuose ir nutarė šia žinia pasidalinti su likusiu pasauliu.
Aktualijos
Košmaras lėktuve skrendant į Londoną
Britų avialinijos ir vėl atsidūrė dėmesio centre, tačiau kaip ir visada, ne iš gerosios pusės. Transatlantinio skrydžio metu keleivius ėdė lovos vabalai.
„Volkswagen“ Kinijoje dėl defekto atšaukia 1,82 mln. automobilių
Vokietijos automobilių gamybos milžinė „Volkswagen“ ir jos dvi su kinų bendrovėmis įsteigtos bendros įmonės Kinijoje atšaukia 1,82 mln. automobilių, pirmadienį pranešė šalies vartotojų teisių apsaugos tarnyba.
Pramogos
Londoną apgulė skraidančių skruzdėlių debesis
Trečiadienį Jungtinės Karalystės sostinę apgulė skraidančių skruzdėlių debesis. Skruzdėlių būta tiek daug, kad net sutrikdė kasdienį londoniečių gyvenimą.
Pramogos
Įspėjimas – šią vasarą laukia vabzdžių antplūdis
Šiltesnė nei įprastai žiema bei ankstyvas pavasaris sudarė kone idealias sąlygas veistis vabzdžiams, todėl ateinančią vasarą jų turėtų būti daugiau nei anksčiau.
Pramogos
Į namus veržiasi nauja parazitų rūšis
Teigiama, kad Jungtinėje Karalystėje plinta itin atsparios kraujasiurbės blakės, kurios į šalį atkeliavo iš užsienio.
Pramogos
Jungtinę Karalystę puola skraidančios skruzdėlės
Tūkstančiai Jungtinės Karalystės (JK) guventojų skundžiasi, kad juos debesimis puola skraidančios skruzdėlės. Socialiniai tinklai užtvindyti nusiskundimais dėl vabzdžių spiečių, o šalies įžimybės net susivienijo ir paskelbė vieša pasipiktinimą dėl ramiai gyventi neleidžiančių gyvių.
ŽYMA
DEFEKTAS