penktadienis, sausio 22 d.
Gyvenimas
Pripažinimo deficitas, arba kaip nustoti jaustis menkaverčiam
Jeigu žmogus nepasitiki savimi, savo privalumais, tai jis siekia aplinkinių pripažinimo. Priklausomybė nuo svetimos nuomonės tik dar labiau pažeidžia savo
Aktualijos
Finansai
2021 metų biudžetą pasirašęs G. Nausėda: laikinos pagalbos priemonės negali tapti nuolatinėmis išlaidomis
Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį pasirašė Seimo priimtą 2021 metų biudžetą, jame numatomas 7 proc. bendrojo vidaus produkto valdžios sektoriaus deficitas.
Aktualijos
Valstybės biudžetas
G. Nausėda: rengdama kitų metų biudžeto projektą, ankstesnė Vyriausybė „kai kuriuos dalykus paslėpė“
Rengdama kitų metų biudžeto projektą, ankstesnė Vyriausybė „kai kuriuos dalykus paslėpė“, todėl dabar planuojamas deficitas yra didesnis, sako prezidentas Gitanas Nausėda.
Aktualijos
Krizė
Planuojamas 2021 m. valdžios deficitas – 7 proc., skola – 52 proc. BVP
Valdžios sektoriaus deficitas 2021 metais sudarys 7 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) – 2,1 punkto daugiau negu planuota anksčiau.
Verslas
Finansų ministrė
G. Skaistė: kitąmet ieškosime sprendimų deficitui ir skolai suvaldyti
Naujoji finansų ministė Gintarė Skaistė pripažįsta, kad per kelias pirmas darbo dienas bene visą dėmesį teko skirti koronaviruso pandemijai ir 2021 metų biudžeto projektui. Tačiau, anot jos, jau kitąmet turėtų prasidėti diskusijos dėl mokestinės sistemos ateities, ieškoma sprendimą valdžios deficitui ir valstybės skolai suvaldyti.
Aktualijos
Biudžetas
V. Šapoka: deficitą reikia mažinti laipsniškai, kitaip nevykdysime įsipareigojimų
Išsipūtusį valdžios sektoriaus biudžeto deficitą, kuris nuo šiemet planuojamų 8,8 proc. kitąmet turėtų sumažėti iki 5 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP), galima mažinti tik laipsniškai, kitaip iškiltų grėsmė nevykdyti prisiimtų įsipareigojimų, sako finansų ministras Vilius Šapoka. 
Aktualijos
Biudžetas 2021
Vyriausybei teikiamas 2021-ųjų biudžetas, deficitas paaugtų 3,3 karto
Aktualijos
Deficitas
Krizė „Sodrą“ verčia naudoti rezervą: pinigų turėtų užtekti iki metų pabaigos
„Sodra“ prašo Vyriausybės leisti jai naudoti maždaug 600 mln. eurų rezervą, sukauptą per pastaruosius dvejus metus. Valstybinio socialinio draudimo fondo
Anglijoje
D. Cameron’as: „Britanija pasirinko blogą kryptį“
Buvęs Jungtinės Karalystės premjeras David’as Cameron’as tikina nesigailįs savo sprendimo leisti šaliai surengti referendumą dėl „Brexit“, tačiau tikina, kad iš Europos Sąjungos traukti nutarę britai pasirinko netinkamą kursą.
Komentarai
Viskas kainuos daugiau
Pagrindinė prognozavimo tezė teigia, kad „viskas bus taip pat, tik kainuos brangiau“. Ši prognozė skamba anekdotiškai, tačiau iš tiesų yra rimtas perspėjimas.
Pramogos
Davidas Cameronas pasitraukė iš politikos
Buvęs šalies ministras pirmininkas Davidas Cameronas pirmadienį paskelbė atsistatydinąs iš parlamentaro pareigų.
Aktualijos
Britai išmeldė laisvą judėjimą ES?
Teigiama, kad buvęs Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas nujautė referendumo rezultatus ir tam ruošėsi – prašė Europos lyderių nuolaidų dėl laisvo judėjimo.
Pramogos
Paaiškėjo, kodėl švilpavo D.Cameronas
Pranešęs apie oficialų savo atsistatydinimą, buvęs JK ministras pirmininkas, žengdamas pro premjero būstinės duris, niūniavo melodiją, kuri apskriejo visą šalį.
Aktualijos
Palikęs postą Davidas Cameronas neskurs
Šešerius metus Jungtinės Karalystės vyriausybei vadovavęs Davidas Cameronas persikėlė į milijonais vertinamą namą Vakarų Londone.
Pramogos
Oficialu: JK premjere tapo Theresa May
Trečiadienio pavakarę oficialiai su Jungtinės Karalystės premjero postu atsisveikino Davidas Cameronas, o jo kėdę užėmė Theresa May.
Pramogos
D. Cameronas: „Britaniją palieku stipresne šalimi”
Trečiadienį Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas šalies valdymą atiduoda į Theresos May rankas.
Pramogos
Davidui Cameronui nusišvilpt (video)
Po vienos iš paskutinių viešų kalbų kaip Jungtinės Karalystės (JK) ministras pirmininkas Davidas Cameronas pamiršo išsijungti mikrofoną. Tai ką išgirdo žurnalistai – prajuokino visą pasaulį.
Pramogos
D. Cameronas: Theresa May premjere taps trečiadienį
Jungtinės Karalystės (JK) ministras pirmininkas Davidas Cameronas pranešė, kad Theresa May iš jo postą perims jau šį trečiadienį.
Pramogos
B.Obama: „Brexit“ nepakenks Europos saugumui
Lenkijos sostinėje vykstančiame NATO viršūnių suvažiavime Jungtinių Valstijų prezidentas išsakė savo nuomonę apie Jungtinės Karalystės norą pasitraukti iš Europos Sąjungos ir jo pasekmes Europos saugumui.
Aktualijos
D. Camerono mokesčiai: 200 tūkst. „dovana" iš motinos
Po to, kai visuomenė išreiškė didžiulį nepasitenkinimą dėl Jungtinės Karalystės Ministro Pirmininko sąsajų su ofšorinėmis mokesčių išvengimu susijusiomis įmonėmis, Davidas Cameronas atliko precedento neturintį veiksmą.
ŽYMA
DEFICITAS