trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Sveikata
Pirmoji pagalba nusideginus odą
Nusideginimas ugnimi, verdančiu vandeniu ar karštais garais – vienas dažniausių nemalonių nutikimų buityje. Atvėsus orams, dažnas išsitraukia ir šildytuvus arba užsikuria židinį, tad nusideginimų tikimybė dar padidėja. Pasak specialistų, kad nudegintos odos skausmas praeitų greičiau, neliktų randų ir neatsirastų komplikacijų, tereikia žaibiškai sureaguoti. Ką dar turėtume žinoti apie nudegintos odos priežiūrą?
Aktualijos
Rusijoje svarstoma akcizus didinti ir degtinei, ir vynui
Rusijos sveikatos apsaugos ministerija siūlo kovojant su alkoholizmu šalyje ženkliai padidinti stipresnių negu 9 proc. alkoholinių gėrimų akcizą, rašo Rusijos žiniasklaida.
Pramogos
Vaistinėlė vasarai ir atostogoms
Pildant lagaminus ar krepšius atostogoms be drabužių, tinkamos avalynės, galvos apdangalų ir kitų būtinų daiktų, svarbu nepamiršti ir šeimos vaistinėlės. Vaistininkas Rimvydas Blynas pataria, kuo pasirūpinti prieš atostogas, kad nemalonūs netikėtumai jų nesugadintų.
Gyvenimas
Pirmoji pagalba JK: kraujuojančiai pacientei liepė pildyti popierius
Apie Didžiosios Britanijos sveikatos priežiūros sistemą patys britai kuria anekdotus. Tačiau būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu – kartais medicinos įstaigose pacientai išties patenka į absurdiškas situacijas.
Sveikata
Kaip sau suteikti pirmąją pagalbą?
Ką daryti, jei esate vienas ir krūtinės srityje pajutote nežmonišką skausmą? Arba netyčia rimtai persipjovėte ar nusipjovėte pirštą, kapodamas daržoves? Akivaizdu, kad įspėtumėte šalia esantį žmogų arba kviestumėte greitąją pagalbą, bet kas tada?
ŽYMA
DEGTINĖS PARDAVIMAI