ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Pasaulis
JAV prezidento rinkimai
Švęsti susirinkę J.Bideno šalininkai namo išsiskirstė kamuojami nežinios
 Joe Bideno šalininkai susirinko tikėdamiesi drauge atšvęsti pergalę. Visgi namo jie išvyko su tokia pat nežinia, J. Bidenui pareiškus, kad jis esąs tikras dėl pergalės prieš Donaldą Trumpą, ir paraginus juos būti kantriais, pirminiams rezultatams rodant, kad abu kandidatai surinko maždaug tiek pat balsų.          
Pasaulis
JAV demokratai paskelbė J. Bideną savo kandidatu į prezidentus
JAV demokratai antradienį paskelbė Joe Bideną savo kandidatu į prezidentus, mesiančiu iššūkį dabartiniam valstybės vadovui Donaldui Trumpui lapkričio rinkimuose. „Ačiū jums
Pasaulis
JAV prezidento rinkimai
K. Harris: kas yra J. Bideno pasirinkta kandidatė į JAV viceprezidentes?
Po nepavykusio bandymo laimėti JAV demokratų partijos prezidentinę nominaciją Kamala Harris gaus naują šansą patekti į Baltuosius rūmus kitokiu amplua.
Pasaulis
JAV rinkimai
„Politico“: D. Trumpas pripažįsta pralaimintis rinkimus
JAV prezidentas privačiai savo aplinkos žmonėms pripažino, kad dėl vis augančio nepalankių apklausų skaičiau ir nemalonių perspėjimų iš pačių didžiausių sąjungininkų jaučia, jog šaliai jis vadovas tik vieną kadenciją, pranešė portalas „Politico“.
Pasaulis
J. Bidenas laimėjo dėl koronaviruso atidėtus pirminius rinkimus Ohajuje
Joe Bidenas antradienį laimėjo Demokratų partijos prezidento rinkimų kampanijos pirminius rinkimus Ohajuje, tapusius pirmuoju rimtu balsavimo paštu per pandemiją išbandymu
Pasaulis
JAV prezidento rinkimai
Po pergalių Arizonoje, Floridoje ir Ilinojuje J. Bidenas stiprina savo pozicijas
JAV Demokratų partijos pirminius rinkimus, antradienį vykusius Arizonoje, Floridoje ir Ilinojuje, visose trijose valstijose laimėjo buvęs viceprezidentas Joe Bidenas, rodo šalies televizijų prognozės.
Kava su IQ
Jungtinės Valstijos
R. Altmanas: „Amerikietišką kapitalizmą reikia reformuoti“
Šiais metais pasaulis toliau neramiai dairysis į ekonomikos rodiklius ir lauks, ką atneš rudenį vyksiantys JAV prezidento rinkimai. Lietuvoje viešėjęs žinomas JAV investicijų bankininkas Rogeris Altmanas su IQ apžvalgininku Gyčiu Kapsevičiumi aptarė Amerikos politinės kultūrą, muitų įtaką ir recesijos tikimybę.
The Economist
JAV demokratai
Pasaulis pagal Warren
Elizabeth Warren turi daug planų ir jie suteiktų JAV kapitalizmui naują formą – į gera ir į bloga
Pasaulis
IQ mėnesio žmogus
Michaelas Bloombergas
Ilgai neigęs bet kokias kalbas apie norą siekti JAV prezidento posto, 77-erių JAV verslininkas ir buvęs Niujorko meras M. Bloombergas lapkričio pradžioje vis dėlto užsiregistravo kandidatu dalyvauti Demokratų partijos pirminiuose rinkimuose Alabamos valstijoje.
Aktualijos
JAV Kongreso narių užpuolikas – uolus B. Sanderso šalininkas
Trečiadienį treniruotės prieš labdaringas beisbolo rungtynes JAV buvo užpulti JAV Kongreso nariai. Teigiama, kad aukšto rango respublikonų kongresmeną ir kitus tris žmones sužeidęs užpuolikas – prisiekęs JAV prezidento Donaldo Trumpo kritikas.
Aktualijos
JAV Senatas skelbia apie naujas sankcijas Rusijai
JAV Senato respublikonai ir demokratai pasiekė susitarimą dėl naujo sankcijų Rusijai paketo. Tai padaryta vis dar netylant triukšmui dėl įtariamo Rusijos kišimosi į JAV prezidento rinkimus bei vykstant tyrimui dėl galimo slapto Maskvos sąmokslo su prezidento Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos veikėjais.
Pramogos
Mortos tiesa: emigrantiška gerovė, vardu VIENATVĖ
Man labai patinka palyginimai „prieš“ ir „po“. „Prieš“ – tai tada, kai dar vargote vargelį tėvynėje ir svajojote, kaip bus gera naujoje šalyje, kur tekės midaus upės, bus kalnai gėrybių, o jus sups geriausi pasaulyje draugai ir prabangiausi automobiliai.
Pramogos
Kodėl lietuviui gėda norėti būti milijonierium?
Prisiminkite tas tolimas (arba nelabai) dieneles, kai dar gyvenote Lietuvoje, bet jau tvirtai žinojote, kad kančių pabaiga čia pat, nes po kelių dienų emigruosite į Angliją. Aha, laimės ieškoti, ją rasti ir pilnais žandais kimšti.
Pramogos
Emigranto dienoraštis: „Draugausiu su bet kuo, kad tik būtų lietuvis“
Gyveni Anglijoje nebe pirmus metus, bet vis dar nežinai, kuo tikėti, o kuo – ne? Nuo šiol nosį kur nereikia kaišiosiu ir savo kailiu išbandytomis patirtimis su tavimi dalinsiuosi aš – blogerė Morta. Mano rubrikoje, kiekvieną savaitę rasi naują įrašą apie tai, kas man patinka, nepatinka ar tiesiog atrodo keista Britanijoje. Nesistebėk, jei kurią dieną parašysiu ir apie tave.
ŽYMA
DEMOKRATAI