ketvirtadienis, kovo 4 d.
Anglijoje
Jungtinė Karalystė deportavo 14 nusikaltusių lietuvių
Jungtinė Karalystė ketvirtadienį deportavo 14 šios šalies įstatymus pažeidusių ir nuteistų lietuvių. Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Rokas Pukinskas informavo BNS,
Anglijoje
Jungtinės Karalystės teismas neleido deportuoti Lietuvoje nusikaltusio pedofilo
Jungtinės Karalystės teisėjai į Lietuvą neleido deportuoti pedofilo, kuris, dar prieš atvykdamas į JK, mūsų šalyje yra padaręs ne vieną
Aktualijos
Nuo 11 metukų JK gyvenęs jaunas tėtis ištiktas stabo: jį deportuos
Reshawnas Davisas, su savo žmona ir dukra gyvenąs Londone, bus deportuotas į Jamaiką dėl prieš 10 metų įvykdyto smulkaus nusikaltimo.
Pasaulis
Liga
Rusija deportuos koronavirusu sergančius užsieniečius
Rusija planuoja deportuoti užsieniečius, kuriems diagnozuotas naujasis koronavirusas, pirmadienį pareiškė premjeras Michailas Mišustinas, vyriausybei dėl mirtinos infekcijos atidėjus svarbų investicijų forumą.
Aktualijos
Dviejų metukų mergaitei gresia deportacija: abu tėvai turi britiškus pasus
Vos dviejų metukų amžiaus mažylė Lucy Dutton Jungtinėje Karalystėje nėra pragyvenusi 7 metų, tad jai gresia deportacija, nors abu jos tėvai - Didžiosios Britanijos piliečiai.
Anglijoje
JK ministras sukėlė įsiūčio bangą pasakęs, kad po „Brexit“ vyriausybė gali deportuoti tūkstančius ES piliečių
„Griežtą galutinį terminą praleidę žmonės susidurs su pilna priešiškos aplinkos jėga“, – perspėja Didžiojoje Britanijoje gyvenantiems ES piliečiams atstovaujančios grupės.
Aktualijos
„Turtingas“ išmaldos prašytojas deportuotas iš šalies
Sulaikius išmaldos prašytoją ir jo kišenėse radus kelis šimtus svarų sterlingų, jis buvo deportuotas atgal į savo gimtąją šalį, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Įstaigose tikrinamas darbuotojų imigracijos statusas
Vis daugiau lietuvių, gyvenančių ir dirbančių Anglijoje, tenka įrodinėti, jog jie šalyje yra legaliai, mat jų darbovietėse padažnėjo asmens dokumentų tikrinimas.
Aktualijos
Lietuvis užpuolė vyrą, nes šis buvo šiaurės airis
Iš Lietuvos kilęs vyriškis kitam vyrui spyrė į veidą ir rimtai sužalojo tik dėl to, kad šis buvo šiaurės airis, praneša Armaghi.com. Už šį, kaip rašoma, neapykantos nusikaltimą lietuviui skirta 10 mėnesių įkalinimo bausmė.
Gyvenimas
Kaip priimti kritiką?
Tau išsako nemalonią kritiką ir tuomet dar priduria: „Tik nepriimk asmeniškai“. Tarsi Tu neturėtum teisės jaustis prislėgtas, liūdėti ar pykti. Šis pasakymas sumenkina Tavo jausmus. Deja, to, ką galvoja ir pasako kiti, Tu negali kontroliuoti. Bet ką gali padaryti pati, kad kritika Tavęs taip smarkiai nežeistų ir netrukdytų siekti užsibrėžtų tikslų?
Pramogos
Mokslas: žmogus spėja suprasti, kad jis mirė
JAV ligoninės mokslininkai tikina išsiaiškinę, kad žmogaus sąmonės darbas tęsiasi net ir po to, kai kūnas nerodo gyvybės ženklų.
Aktualijos
Naujas D. Trumpo deportacijos planas išgąsdins milijonus
JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija antradienį išleido naujų griežtų įsakų dėl nelegalių imigrantų deportavimo, taip nukreipdama taikinį į beveik visus 11 mln. šalyje gyvenančių, bet dokumentų neturinčių užsieniečių.
Gyvenimas
Sapnų reikšmė: aiškina psichoanalitikai
Nuo senų laikų žmonės kelia sau klausimus: kas yra sapnai, kokios jų priežastys, ar jie turi tikslą ir paskirtį, o svarbiausia – kokia sapnų prasmė, ką jie iš tikrųjų reiškia?
ŽYMA
DEPORTACIJA