sekmadienis, sausio 17 d.
Gyvenimas
Gardus didžiųjų greipfrutų desertas prie kavos
Gyvenimas
Originalios išvaizdos ir malonaus skonio tortas „Kiaušinienė“
Kiek kartų nusivylėte pirktiniais tortais? Kad to daugiau nebūtų, išbandykite šį receptą. Originalios išvaizdos ir nepaprasto skonio tortą „Kiaušinienė“ bus nesunku pagaminti.
Gyvenimas
Burnoje tirpstantis pudingo pyragas
Reikės:
Gyvenimas
Traškūs juodojo šokolado triufeliai – paprastas ir gardus desertas
Traškūs juodojo šokolado triufeliai
Pasaulis
Danija uždraudė slėpti veidus
Nepaisant žmogaus teisių gynėjų pasmerkimo Danija prisijungė prie kelių kitų valstybių, kuriose draudžiama dėvėti veidą slepiančius drabužius, tokius kaip burka ar nikabas.
Pasaulis
Norvegai: musulmoniškos skaros trukdo gauti gerą išsilavinimą
Norvegijoje siekiama įteisinti draudimą musulmonams. Jeigu vyriausybė pritars pateiktam įstatymo projektui, tuomet islamą išpažįstančios ir švietimo įstaigose dirbančios moterys negalės darbe dėvėti visą veidą dengiančių musulmoniškų skarų.
Pasaulis
Vokietija įveda griežtą draudimą musulmonėms
Vokietijos politikai prieš kurį laiką užsimojo uždrausti viešose vietose dėvėti viedą dengiančius apdarus – nikabus, kuriuos dėl savo religinių įsitikinimų nešioja islamą išpažįstančios moterys.
Pramogos
Sieks uždrausti burkas viešumoje
Išankstiniuose Jungtinės Karalystės parlamento rinkimuose dalyvausianti partija UKIP kaip vieną iš pagrindinių savo siekių įvardija draudimą musulmonų moterims.
Pasaulis
Vokietija tikslas – dar vienas draudimas musulmonėms
Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad šalyje turi būti draudžiama nešioti visą veidą dengainčius moteriškus apdarus. Tai ji pareiškė per Kriščionių demokratų partijos suvažiavimą, kuriame jos žodžiai buvo sutikti gausiomis ovacijomis.
Pasaulis
Veido neatidengusiai musulmonei – milžiniška bauda
Tradicinį musulmonių apdarą dėvinti moteris turės pakloti dešimtis tūkstančių eurų už tai, kad atsisakė paklusti raginimui nusiimti veido galvos apdangalą.
Pramogos
Dėl burkų draudimo JK – triuškinanti persvara
Tyrėjus apstulbino visuomenės apklausos dėl musulmonių aprangos viešosiose Jungtinės Karalystės vietose rezultatai.
Pasaulis
Prancūzijoje – nauji draudimai musulmonams
Pranzūcijos miestų merų druadimai kelias aistras visoje šalyje. Kanų miesto meras uždraudė paplūdymiuose vilkėti burkinius – musulmoniškus moterų maudymosi kostiumėlius, kurie dengia visą kūną ir plaukus.
Kultūra
Burokėlių renesansas
Jei jums per 30 ir vaikystėje lankėte darželį, nieko stebėtino, jei tai visam gyvenimui atgrasė nuo burokėlių. Rasa Pangonytė siūlo palikti tą skonį praeityje ir suteikti šiai daržovei dar vieną šansą.
ŽYMA
DESERTAS