ketvirtadienis, liepos 2 d.
Pramogos
D. Montvydas vėl dėmesio centre - pakeitė šukuoseną
Dainininkas Donatas Montvydas savo įvaizdžius keičia ypač dažnai. Šįkart žinomas vyras „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžinta pasikeitusi plaukų spalva – atlikėjas plaukus nusidažė šviesiai mėlynai.
Pramogos
Jazzu plaukus nusidažė išskirtine spalva (nuotrauka)
Lietuvos atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu toliau stebina eksperimentais su savo šukuosena – itin trumpai kirptus plaukus ji nusidažė rožine spalva.
Pramogos
Jazzu šokiravo gerbėjus - radikaliai pakeitė išvaizdą
„Mama, tai tik plaukai“, – feisbuke pokalbio su mama ištrauka bei nuotraukomis pasidalijo Justė Arlauskaitė-JAzzu ir pademonstravo naują šukuoseną – atlikėja nusiskuto plaukus.
Sveikata
Subtilūs klausimai apie plaukus, kuriuos turėjote užduoti jau seniai
Kodėl užpuola tokia bjauri bėda, kaip pleiskanos? Kas turi tam įtakos? Kaip su tuo kovoti? Tą turi žinoti kiekvienas savimi besirūpinantis vyras.
Pramogos
Atlikėjas Sasha Song prakalbo itin opia tema
Dainininkas Dima Šavrovas, gerbėjų tiesiog vadinamas Sasha Song, daug metų kentė aplinkinių užgauliojimus dėl savo plaukų, mat jų neturėjo. Tačiau visai netikėtai ryžosi naujai procedūrai ir šiandien gali džiaugtis vešliais ir gražiais plaukais. Be to, išskirtiniame interviu vyras atskleidė, kiek jam visa tai kainavo.
Pramogos
Kvailų klausimų nebūna, arba...
...kodėl žmonės neturi natūraliai mėlynų arba žalių plaukų?
Pasaulis
Mokykloje mergaitei be tėvų žinios nuskuto galvą
Denise Robinson iš Drakuto miesto, Masačiusetso valstijoje, JAV padavė į teismą mokyklos bendruomenę, po to kai be jos žinios ir sutikimo, jos 7-erių metų dukrai Tru mokytoja nuskuto galvą plikai.
Verslas
Lietuvių kurta dirbtinio intelekto kompanija pritraukė milijoną JAV dolerių
Lietuvių startuolė dirbtinio intelekto bendrovė „Genus Al“, padedanti verslams bendrauti su jų klientais emociškai išmaniais būdais, pritraukė investiciją iš kompanijos „Picus Capital”, padėsiančią toliau kurti naujos kartos technologiją bei produktą ir plėtoti verslą JAV rinkoje.
Gyvenimas
Šukuosenų topas (NE)geriems berniukams
Stilistai sako, kad atnaujinti savo įvaizdį niekada nevėlu. Ir geriausia pradėti nuo šukuosenos. Juolab kad šį sezoną vyrams tikrai yra iš ko pasirinkti. Tendencijos, tiesa, išlikusios panašios, kaip ir 2016-aisiais, taigi būkite pasiruošę įvairiausio pavidalo skiauterėms. O jos, kaip ne vienas turėjome progos įsitikinti, puikios tuo, kad tinka tiek santūriems džentelmenams, tiek mažumėle chuliganams.
Pasaulis
Kūdikio šukuosena nepaliks abejingų
Vešlūs plaukai – moterų rūpestis ir džiaugsmas. Tam kad jie džiugintų akį ir širdį kartais tenka išleisti nemažas pinigų sumas specialistų paslaugoms ir grožio priemonėms.
Pramogos
Aktorė K. Knightley dėvi perukus
Aktorė teigė, jog jos intensyvi karjera atsiliepė ir jos sveikatai. Ėmus slinkti plaukams, ji buvo priversta dėvėti perukus.
Pramogos
Prieš olimpiadą Rūta Meilutytė pakeitė šukuoseną
Besiruošdama Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms Lietuvai atstovausianti plaukinė Rūta Meilutytė nepamiršo ir savo išvaizdos.
Gyvenimas
Kokiomis dienomis geriau nekirpti plaukų
Žemėje kiekvienam svarbiam veiksmui yra palankus ir nepalankus laikas. Geriausiai tą galime suprasti, pavyzdžiui, tada, kai ruošiamės ką nors sėti. Net jei ir labai norėsis, nerekomenduojama kviečius sėti žiemą, juk tai aišku kiekvienam, kuris neturi jokio supratimo apie ūkį. Taip ir žmogaus gyvenime: visiems svarbesniems įvyrkiams ar veiksmams yra palankus ir nepalankus metas.
Sveikata
Kaip natūraliai atgaivinti pavargusius plaukus?
Ar jūsų plaukai nebe tokie stiprūs ir sveiki nei anksčiau? Pavasaris – idealus metas plaukus prikelti antram gyvenimui, tačiau tam prireiks nedelsiant atsisakyti visų nereikalingų ir klaidingų plaukų priežiūros įpročių. Metas pasirūpinti plaukais naudojant natūralius produktus. Augalai puikiausiai atgaivina pavargusius plaukus.
Gyvenimas
Plaukų priežiūra šaltuoju sezonu
Plaukai yra musu vizitinė kortelė, tad nenuostabu, kad nepaisant sezonų pokyčių ir moterys, ir vyrai nori turėti gražius, sveikai atrodančius plaukus. Plaukų struktūra ir jų grožis priklauso nuo skirtingų faktorių: genų, mitybos, streso ir, žinoma, priežiūros. Mes juos šukuojame, dažome, tiesiname ar garbanojame...
Gyvenimas
Kirpėjo kėdėje
Ką galvojate, sėsdami į nepažįstamo kirpėjo kėdę? Ar nebaugu patikėti savo galvą svetimoms rankoms, akims ir galbūt visai kitokiam grožio supratimui? O gal kerpatės tik pas savąjį patikrintą meistrą? Pas tokį, kuris nuoširdžiai myli žmogų, sėdantį į jo kėdę, pas tikrą stebukladarį, kurio menas išties magiškas ir daro didelę įtaką jūsų likimui? Juk po jo prisilietimų sutikote meilę, arba jums pasisekė per pokalbį dėl darbo, o gal tiesiog sulaukėte komplimentų ir šypsenų…
Gyvenimas
Geriausi patarimai plaukams (antroji dalis)
Visai neseniai Jums pateikėme pirmają geriausių patarimų plaukams dalį, tad tęsiame jau pradėtą darbą!
Gyvenimas
Naminis šampūnas plaukams. Kodėl?
Pramoniniu būdu šampūną gaminančios kompanijos vilioja įvairiausia šampūnų gausa ir jų privalumais, tačiau ar jie tikrai tokie geri? Jei skaitote šį straipsnį, turbūt ir Jums kyla abejonės. Deja, tačiau niekam kitam taip nerūpi Jūsų plaukai, – kaip Jums pačiam.
Gyvenimas
Geriausi patarimai plaukams (pirmoji dalis)
Pakeisdami šukuoseną, neatpažįstamai galime ir patys pasikeisti... Tačiau sutikime, kartais plaukus išlaikyti gražius ir sveikus būna tikras iššūkis, todėl listotic.com siūlo kelis grožio patarimus, kurie palengvins jūsų kasdieninę rutiną prižiūrint plaukus.
ŽYMA
DIDIEJI DUOMENYS