šeštadienis, vasario 27 d.
Gyvenimas
Prancūzių lieknumo paslaptis: Paryžiaus dieta
Valgymo malonumas ir liaunas liemuo – nesuderinami dalykai? Prancūzės įrodo, kad vis dėlto įmanoma juos suderinti. Tuo įsitikinsite ir jūs,
Sveikata
Mitybos specialistė Agnė Juknienė atskleidžia paslaptį: maisto daug, o svoris krenta
Apie sveiko maisto reikalingumą ir naudą, visi girdime dažnai. Televizija, reklamos vis primena apie tai, ką verta valgyti, o kas nereikalinga. Šių laikų grožio kultas diktuoja madas, pagal kurias kiekvienas iš mūsų turime būti -liekni, gražūs ir verti žurnalo viršelio.
Pramogos
Atlikėja Liepa šiais metais žada numesti 10 kg: atskleidė, kaip pasieks norimus rezultatus
Visiems puikiai žinoma atlikėja Liepa nusprendė pasikeisti. Tačiau tai ją paskatino ne stereotipiškas merginų požiūris atsikratyti kelių kilogramų, o noras jaustis geriau nei dabar.
Sveikata
Moksliškai įrodyta: egzistuoja paprastas būdas numesti svorio ir vėl jo nepriaugti
Svorio metimas metų pradžioje neretai užvaldo daugelio žmonių mintis. Tačiau, jei buvote užsibrėžę tikslą 2019-aisiais numesti svorio, labai tikėtina, kad iki šiol greičiausiai susidūrėte su nemenkais iššūkiais.
Temos
Kalorijos mirtis: kodėl skaičiuoti cal nėra prasmės
Daugiau nei šimtmetį skaičiuodami kalorijas bandėme atsijoti maistą, nuo kurio auga antsvoris. Peteris Wilsonas tvirtina, kad metas palaidoti šį labiausiai klaidinantį matavimo vienetą.
Sveikata
Išvarginta dietų gerą savijautą mergina susigrąžino dalyvaudama „Cukraus detokso“ iššūkyje
Raminta Matulytė, išbandžiusi įvairiausias dietas, po kurių sekė persivalgymai ir sveikatos sutrikimai, Facebook „30 dienų iššūkio“ grupę atrado prieš keletą metų. Mergina jau dalyvavo keliuose iššūkiuose: be saldumynų, grikių. Jau keturias savaites laikosi iššūkio organizatorės Kristinos Bondar autorinės „Cukraus detokso“ programos taisyklių.
Gyvenimas
„UK Smiles“ odontologas: ką daryti, kad vaikai nebijotų dantų gydymo
Vaikai nuo mažens turi begalę dantų problemų, tačiau jų gydymas – veikla, reikalaujanti ne tik specifinių žinių, bet ir tinkamo psichologinio pasiruošimo bei kantrybės, todėl ši veikla – ne kiekvienam. Nemažai darbo su vaikais turintis Londone esančios klinikos „UK Smiles“ gydytojas Paulius Stučinskas atskleidžia, kokie metodai jam padeda rasti bendrą kalbą su mažaisiais pacientais.
Pramogos
Londono lietuvis lėktuve britui išgelbėjo gyvybę
Londone odontologu dirbantis lietuvis, lipdamas į lėktuvą, kuris jį savaitgaliui turėjo nugabenti į Fuerteventūros salą, nesitikėjo, kad kelias į savo bernvakario šventę taps pačia tikriausia drama dėl gyvybės.
ŽYMA
DIETA