trečiadienis, spalio 28 d.
Kultūra
Svajonės apie ateitį: kas iš tiesų yra geras lietuviškas dizainas?
Lietuvos dizaino apdovanojimai kelia klausimų, kas juose vertinama – galutinis produktas ar realybėje nebūtinai įgyvendinama idėja
Gyvenimas
Mama rado būdą kardinaliai pakeisti seną virtuvę ir suteikti jai šiuolaikinį įvaizdį vos už £38
Moteris, savo rankų darbo vaisiumi pasidalinusi socialinio tinklo Facebook platformoje, norėjo suteikti savo senai virtuvei naują įvaizdį, tačiau nenorėjo į balą išmesti šimtų svarų. Jos sugalvotas metodas išties suveikė nepriekaištingai.  
Namie ir svečiuose
Kur gera būti: išpuoselėtas namų jaukumas
Kartais iš namų, kuriuose tenka lankytis, geriausiai įsimeni ne atskiras detales, bet juose apėmusį jausmą. Ir sunku išmatuoti, kas jam turi daugiau įtakos – patogus mėlynas fotelis ar ryškiaspalviai keksiukai, įrėmintas atvirukas ar iš patefono sklindanti melodija. Po vienus tokius namus Vilniuje dairosi Viktorija Vitkauskaitė.
Kultūra
Trapieji kultūros ženklai: Lietuvos valstybės raida atskleista per daiktų dizainą
Nacionalinėje dailės galerijoje veikiančios parodos organizatoriams pavyko valstybės istoriją papasakoti pasitelkus daiktus. Menotyrininkas Ernestas Parulskis pasakojo Laurai Čiginskaitei apie intriguojančio siužeto parodą „Daiktų istorijos. Lietuvos dizainas 1918–2018“.
Namie ir svečiuose
Arčiau šaknų: JAV lietuvio namuose – ir tautiniai elementai
Erdvus šviesus būstas Vilniaus senamiestyje sufleruoja apie šeimininko pomėgius ir aukštą estetinę kartelę. Jauki aplinka neišduoda tik vieno – kad pats savininkas susikurtuose namuose yra retas svečias.
Gyvenimas
Kaip save pristatyti internete: dažniausios merginų klaidos
Šiais laikais virtualios pažintys jau tapo kasdienybe ir nieko nestebina. Internetas ne tik suteikia daug galimybių žmonėms lengvai užmegzti kontaktus, bet ir apsunkina bendravimą. Ir šioje srityje reikia perprasti žaidimo taisykles.
Aktualijos
Merginos perspėjimas: būkite atsargūs lipdami į taksi automobilį
Vienai merginai pasilinksminimas su draugais mieste ir noras ramiai grįžti namo ir išsimiegoti, vos nesibaigė tragedija. Mergina buvo užpulta keisto taksi vairuotojo, kuris dėl neaiškių priežasčių padegė jos namų durų kilimėlį.
Namie ir svečiuose
Sodrūs potėpiai
Kiekvienas Nerijos Sabaliauskienės kurtas interjeras – lyg nuotykis, kurį lydi netikėti sprendimai ir išgrynintas savitas braižas. Viktorija Vitkauskaitė domisi vieno Vilniaus būsto virsmo istorija.
Namie ir svečiuose
Išbaigtas paveikslas
Šiuose namuose lyg nesąmoningai norisi sulėtinti žingsnį ir dairytis po skirtingų faktūrų, spalvų, stilistikų daiktų koliažus. Meno kūriniai, senoviniai baldai, funkcionalios ir asmeniškos dekoro detalės žvilgsnį prikausto ilgam. Todėl čia įsikūrusios grafikos dizainerės Marijos Jure žodžiai Viktoriją Vitkauskaitę iš pradžių kiek nustebina: „Aš gyvenu kaip visiška minimalistė.“
Pasaulis
Atidžiai stebėkite ką internete veikia jūsų vaikai (VIDEO)
Internautai šeštadienio popietę pradėjo dalintis vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip daugybė paauglių šoka pagal muziką. Atrodytų, kad čia lyg ir viskas gerai, tik bėda tame, kad vaizdo įraše matyti daugiausiai merginos, kurios yra pusnuogės, liečia save ir rodo apatinius.
Namie ir svečiuose
Procesas be pabaigos
Visuomenininkės Nijolės Galinienės namuose viešėdama Viktorija Vitkauskaitė domėjosi, kokių charakteringų potėpių būsto paveikslui suteikia dėmesys apšvietimui, tekstilei ir pagarba paveldui.
Namie ir svečiuose
Kita jaukumo samprata
Švelnus, jaukus ir draugiškas interjeras – tokius lūkesčius architektūros ir dizaino studijai CRACKSTUDIO_ suformulavo užsakovai, įsigiję mansardiniame aukšte esantį butą.
Pasaulis
Berlynas: dešimt vyrų viešumoje priekabiavo prie jaunų moterų
Vokietijos sostinėje Berlyne vėl nemalonus incidentas, susijęs su seksualiniu priekabiavimu prie moterų viešoje vietoje. Šiuo metu policija atlieka tyrimą dėl savaitgalį įvykusio užpuolimo.
Pramogos
Parodė „barakudai“ vietą
Jeigu mergina apie vaikiną sprendžia pagal jo rūbus ir automobilį, ji gali skaudžiai apsigauti.
ŽYMA
DIZAINAS