šeštadienis, vasario 27 d.
Aktualijos
Atnaujinamas tapatybės kortelės išdavimas per vieną dieną
Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė ketvirtadienį lankėsi Asmens dokumentų išrašymo centre prie Vidaus reikalų ministerijos (ADIC) ir aptarė asmens tapatybės dokumentų išrašymo galimybes skubos tvarka.
Aktualijos
Bus supaprastinta asmens tapatybės dokumentų atsiėmimo tvarka
Vyriausybė pritarė Asmens tapatybės kortelės ir paso įstatymo pakeitimo įstatymo projektui, kuriuo siūloma tobulinti asmens dokumentų išdavimo procesus, padaryti patogesnes piliečiams teikiamas asmens dokumentų išdavimo paslaugas.
Lietuva
Informacija apie nacionalinių vizų išdavimo pasikeitimus, kurie įsigalios nuo 2020 m. sausio 1 dienos
Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos primena, kad:
Aktualijos
Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ir Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento darbuotojai surengė net septynias konsulines misijas
Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ir Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento darbuotojai 2019 m. surengė septynias konsulines misijas į Glasgow ir Portadown, Lidsą, Kings Lyną, Aberdyną, Bostoną, Mančesterį bei Peterborą.
Anglijoje
Organizuojama konsulinė misija į Peterborough
Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, 2019 m. gruodžio 2-6 d. organizuojama konsulinė misija į Peterborough.
Aktualijos
Migracijos Departamento skyrius klientus aptarnauja naujose patalpose
Šių metų lapkričio 4-ąją Migracijos departamento Tauragės skyrius klientus pradėjo priiminėti naujose patalpose – skyrius įsikūrė Stoties g. 15, Tauragėje.
Aktualijos
Migracijos departamentas keičia klientų aptarnavimo laiką
Atsinaujinęs ir kai kuriuos teritorinius skyrius naujose patalpose įkūręs Migracijos departamentas informuoja, kad nuo š. m. lapkričio 4 d. vienodina klientų aptarnavimo laiką.
Lietuva
Pakeistas Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymas
Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo Nr. I-1115 10, 11, 12 ir 14 straipsnių pakeitimo įstatymą.
Aktualijos
Duris atvėrė naujas Migracijos departamento padalinys
Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos plečia aptarnavimo skyrių tinklą ir atidaro naują įstaigos padalinį Kėdainiuose.
Anglijoje
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinis departamentas organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
Aktualijos
Keičiasi tarnybinius pasus išduodanti (keičianti) institucija
Migracijos departamento nauja funkcija – išduoti tarnybinius pasus.
Aktualijos
Būdas išvengti eilių: atsiimti pasą galima ir teritoriniuose padaliniuose
Migracijos departamentas siekia pagerinti piliečių aptarnavimo kokybę, vasarą išaugus klientų srautui ir departamentui pradėjus teikti naują paslaugą – asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų Lietuvos Respublikos piliečiams išdavimą.
Lietuva
Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. pasikeitė leidimo laikinai gyventi LR išdavimo tvarka
Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. prašymą dėl leidimo laikinai gyventi užsieniečiai gali pateikti tik atvykę į Lietuvos Respubliką, išskyrus užsienietį, kuris yra lietuvių kilmės asmuo arba turi teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo nustatyta tvarka, arba užsienietį, kuris yra perkeliamas įmonės viduje. Pastarieji užsieniečiai prašymą dėl leidimo laikinai gyventi taip pat gali pateikti Lietuvos Respublikos diplomatinei atstovybei ar konsulinei įstaigai.
Anglijoje
Lietuvos ambasada JK organizuoja konsulinę misiją į Škotiją
Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2019 m. spalio 7 – 11 d. organizuoja konsulinę misiją į Aberdyną, Škotiją.
Lietuva
URM vyks Vasario 16-osios akto signataro, diplomato Petro Klimo šeimos archyvo perdavimas
Birželio 11 dieną 13 val. Užsienio reikalų ministerijoje vyks Vasario 16-osios akto signataro, užsienio reikalų viceministro ir diplomato Petro Klimo (1891-1969) ir jo šeimos dokumentų ir nuotraukų archyvo perdavimas Lietuvos centriniam valstybės archyvui.
Lietuva
„Brexit": atsakymai į visus jums rūpinčius klausimus vienoje vietoje
Žemiau pateiktas dažnai užduodamų klausimų, neraminančių Anglijoje gyvenančius lietuvius, rinkinys su atsakymais.
Aktualijos
Įstaigose tikrinamas darbuotojų imigracijos statusas
Vis daugiau lietuvių, gyvenančių ir dirbančių Anglijoje, tenka įrodinėti, jog jie šalyje yra legaliai, mat jų darbovietėse padažnėjo asmens dokumentų tikrinimas.
Anglijoje
Kuo turėčiau pasirūpinti, jeigu po „Brexit“ noriu likti gyventi Jungtinėje Karalystėje?
Užsienio reikalų ministerija atsako į piliečiams kylančius su „Brexit“ susijusius klausimus.
Pramogos
Tėvai ir vaikai su skirtingomis pavardėmis turėtų suklusti: keliaujant būtina turėti šiuos dokumentus
Šiais laikais nuostabos nekelia tai, kad tėvai ir vaikai turi skirtingas pavardes. Tačiau jei tinkamai tam nepasiruošite, keliaudami ar atostogaudami galite susidurti su tam tikromis problemomis.
Pramogos
Valstybės paslaptis N-13 (VIDEO)
Naujos Steven‘o Spielberg‘o tikrais faktais paremtos istorinės dramos centre – žymusis Votergeito skandalas ir prezidento Ričardo Niksono atsistatydinimas praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio pradžioje.
ŽYMA
DOKUMENTAI