trečiadienis, sausio 27 d.
Kultūra
Kinas
F. Fellini šimtmetis. Režisierius, įėjęs į kino istoriją
Kiną jis vadino „meno forma, o tuo pat metu ir cirku, „lunaparku “, kelione pamišėlių laivu, nuotykiais, iliuzijomis, miražu“. Gyvenimą, kaip ir tinka italui – magijos bei pastos junginiu. Vienas svarbiausių visų laikų režisierių, nepataisomas hedonistas Federico Fellini sausio 20-ąją švęstų savo 100-ąjį gimtadienį.
Pramogos
Po žmonos mirties britų milijonierius susirado vaikiną
Jungtinėje Karalystėje garsios istorijos herojus – našlys milijonierius, kuris buvo kaltinamas žmonos žmogžudyste – pastebėtas su vaikinu.
Pramogos
Paaiškėjo, kur medų kopinės Meghan Markle ir princas Harry
Jau žinoma, kur medų kopinės neseniai aukso žiedus sumainę princas Harry ir buvusi aktorė Meghan Markle. Jaunavedžiai medaus mėnesiui išsirinko kiek atokesnę vietą šiaurinėje pasaulio dalyje.
Pramogos
Paaiškėjo, kur medaus mėnesį praleis nauja karališkoji pora
Į istoriją pateksiantis įvykis, princo Hario ir JAV aktorės Meghan Markle vestuvės, jau mažiau nei už mėnesio. Apie tai į viešumą išlenda vis naujų detalių. Pagaliau paaiškėjo, kur savo medaus mėnesį praleis ši pora.
Pramogos
Š. Jasikevičiaus medaus mėnuo išskirtinėje aplinkoje
Kauno „Žalgirio“ vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius, neseniai sumainęs aukso žiedus, medų kopinėja laukinėje gamtoje.
Pramogos
Pippa Middleton su vyru medaus mėnesį leidžia Sidnėjuje
Neseniai susituokusi Didžiosios Britanijos princo Williamo svainė Pippa Middleton ir jos vyras Jamesas Matthewsas trečiadienį buvo pastebėti Sidnėjuje. Jaunavedžių porelė susikibę už rankų vaikštinėjo netoli garsiųjų Operos rūmų, o vėliau pastebėti sėdantys į vandens taksi paplaukioti po uosto rajoną.
ŽYMA
DOLCE VITA