šeštadienis, balandžio 10 d.
Pasaulis
Apklausa
Lietuviams patrauklesnė J. Bideno kandidatūra JAV prezidento rinkimuose
Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose daugiau lietuvių norėtų demokrato Joe Bideno pergalės, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu „Vilmorus“ atlikta apklausa.
Pasaulis
Rinkimų kampanija
D. Trumpui ir M. Trump patvirtinta COVID-19
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir pirmoji ponia Melania užsikrėtė koronavirusine infekcija COVID-19, penktadienį tviteryje pranešė pats Baltųjų rūmų šeimininkas.
Pasaulis
„Superantradienis“
Kas paaiškės vieną svarbiausių dienų prezidento rinkimų kampanijos kalendoriuje?
Amerikiečiai, nekantraujantys sužinoti, kuris iš demokratų mes iššūkį prezidentui Donaldui Trumpui lapkritį vyksiančiuose valstybės vadovo rinkimuose, turės aiškesnį vaizdą po vadinamojo superantradienio – vienos svarbiausių dienų prezidento rinkimų kampanijos kalendoriuje. 
Pramogos
D. Trumpas žino, kada baigsis koronaviruso krizė
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pareiškė manąs, kad daugiau nei 900 gyvybių pareikalavęs koronaviruso protrūkis užsibaigs balandį dėl šiltesnių orų.
Pasaulis
Trumpas tikina, kad Davose mielai būtų susitikęs su Thunberg
JAV prezidentas Donaldas Trumpas teigia, kad Pasaulio ekonomikos forume Davose būtų mielai asmeniškai susitikęs su Švedijos klimato aktyviste Greta Thunberg. „Aš mielai būčiau su ja susitikęs“, - sakė jis trečiadienį prieš išvykdamas iš Šveicarijos kalnų kurorto.
Pasaulis
J. Bidenas: per artėjančius 4 metus NATO nebeliks, jei D. Trumpas bus dar kartą išrinktas prezidentu
Demokratų kandidatas į JAV prezidentus Joe Bidenas lėšų rinkimo renginyje Hiustone nuspėjo, kad NATO bus sunaikinta, jei dabartinis šalies vadovas Donaldas Trumpas bus išrinktas antrajai kadencijai, praneša portalas „Washington Examiner“.
Pasaulis
JAV senatoriai prisaikdinti Trumpo apkaltos teismo prisiekusiaisiais
JAV senatoriai ketvirtadienį buvo prisaikdinti kaip prisiekusieji istoriniame prezidento Donaldo Trumpo teisme, per kurį valstybės vadovui grės nušalinimas nuo pareigų dėl piktnaudžiavimo valdžia ir trukdymo Kongresui.
Pasaulis
JAV Atstovų Rūmai nubalsavo riboti Trumpo įgaliojimus pradėti karą su Iranu
JAV Atstovų Rūmai pritarė daugiausiai simbolinę prasmę turinčiam nutarimui riboti prezidento Donaldo Trumpo įgaliojimus pradėti karą su Iranu, praneša BBC.
Pasaulis
D. Trumpas grasina „dideliu kerštu“ Irano atakų atveju
JAV prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį pažadėjo „didelį kerštą“, jei Teheranas imtųsi atakų keršydamas už iraniečių aukšto rango generolo Qasemo Soleimani nužudymą, ir taip dar labiau pakurstė būgštavimus dėl konflikto.
Pasaulis
D. Trumpas giriasi, jog padėjo užkirsti kelią teroro aktui Sankt Peterburge
JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį sakė, kad „puikus ir svarbus koordinavimas“ tarp JAV ir Rusijos padėjo užkirsti kelią atakai Sankt Peterburge.
Pasaulis
Trumpas nusitaikė į tualetus, internautai žaibiškai pasičiupo naują sensaciją
Naujausias Donaldo Trumpo dereguliavimo taikinys: Amerikos tualetai. Prezidentas paskelbė, kad reikalauja federalinės vandens naudojimo efektyvumo standartų peržiūros vonios kambariui skirtuose įrenginiuose ir pasiskundė, kad namuose su silpnu vandens slėgiu „žmonės vandenį tualete nuleidžia 10, net 15 kartų, nors turėtų tik kartą“.
Pasaulis
Trumpo apkalta: svarbiausi faktai prieš istorinį balsavimą
JAV Atstovų Rūmai trečiadienį balsuos dėl prezidento Donaldo Trumpo apkaltos.
Pasaulis
Trumpas nerimsta: pavaizdavo save kaip Sylvesterį Stallonę
JAV prezidentas Donaldas Trumpas, prieš kelias dienas išprovokavęs gandų pliūpsnį neplanuotu apsilankymu ligoninėje, trečiadienį per „Twitter“ paskelbė savo portretą, kuriame jis pavaizduotas kaip raumeningas boksininkas apnuoginta krūtine.
Lietuva
Donaldui Trumpui – pavojingiausias iššūkis per visą prezidentavimą
Donaldui Trumpui teks susidurti su bene pavojingiausiu iššūkiu per trejus prezidentavimo metus, kai trečiadienį priešais televizijos kameras prasidės vieši jo atžvilgiu Kongreso vykdomo apkaltos tyrimo posėdžiai.
Anglijoje
JK gina „Brexit“ susitarimą, Trumpui perspėjus dėl jo grėsmės prekybos ryšiams
Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono (Boriso Džonsono) biuras ėmėsi ginti su Europos Sąjunga suderintą naujausią „Brexit“ susitarimą, JAV prezidentui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui) ketvirtadienį perspėjus, kad dėl šios sutarties abiems šalims gali tapti neįmanoma susitarti dėl laisvosios prekybos.
Anglijoje
JK leiboristų lyderis kaltina Trumpą kišantis į rinkimus
Jungtinės Karalystės Leiboristų partijos lyderis Jeremy Corbynas (Džeremis Korbinas) ketvirtadienį apkaltino JAV prezidentą Donaldą Trumpą (Donaldą Trampą) kišantis į pirmalaikius britų parlamento rinkimus, vyksiančius kitą mėnesį.
Pasaulis
Uždarame renginyje supykęs Trumpas mėtėsi nekorektiškais komentarais
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį užsipuolė žmogų, kuris suteikė informacijos pranešėjui, apkaltinusiam prezidentą piktnaudžiavimu aukščiausiu šalies postu dėl politinės naudos.
Pasaulis
JT viršūnių susitikimas dėl klimato: kaip Pilypas iš kanapių išdygęs, Nobelio premijos reikalaujantis Trumpas bei Greta Thunberg, pasaulio lyderiams rėžusi: mes niekada jums neatleisime!
Klimato aktyvistė Greta Thunberg pirmadienį akivaizdžiai susierzinusi kreipėsi į pasaulio lyderius, dalyvaujančius Jungtinių Tautų viršūnių susitikime dėl klimato kaitos, apkaltindama juos išduodant jos kartą savo nesugebėjimu išspręsti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo į atmosferą problemos.
Pasaulis
Trumpas teigia „nesąs patenkintas“ naujausiu Šiaurės Korėjos raketos bandymu
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį pareiškė „nesąs patenkintas“ naujausiu Šiaurės Korėjos raketų bandymu, tačiau nesureikšmino šio incidento.
Lietuva
Trumpas ir Johnsonas per pirmąjį pokalbį apsvarstė svarbaus prekybos susitarimo galimybę
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pranešė, kad penktadienį telefonu pasikalbėjo su naujuoju Jungtinės Karalystės premjeru Borisu Johnsonu ir kad jau pradėtos diskusijos dėl „labai svarbaus“ prekybos susitarimo.
ŽYMA
DONALD TRUMP