antradienis, sausio 26 d.
Pramogos
Kinai atliko G. Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“
Pirmą kartą kinai besilankantys Lietuvoje, lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursų atidaryme visus nustebino atlikę Gyčio Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“.
Pasaulis
Vyras papjovė 7 vaikus ir dar 12 sužeidė, nes mokykloje kęsdavo patyčias
Šiaurės Kinijoje peiliu ginkluotas vyras penktadienį nudūrė septynis iš mokyklos ėjusius vaikus ir sužeidė dar 12 moksleivių, pranešė pareigūnai.
Pasaulis
Per naktį vyras pavogė kelią
Rytų Kinijoje vienas apsukrus vagis per naktį pavogė 800 m ilgio betoninio kelio atkarpą, pranešė šalies žiniasklaida.
Pramogos
Žmonių klonavimas – kaip niekada arti: jau sukurtos beždžionių antrininkės
Vienai Kinijos laboratorijai pranešus apie sėkmingą dviejų beždžionių klonavimą pasaulis sureagavo audringai: tikinama, kad sekantis žingsnis – žmogaus klonas.
Pasaulis
Kinai įsiutino pasaulį susprogdinę didžiulę krikščionių bažnyčią
Žmogaus teisių gynėjai skambina pavojaus varpais dėl Kinijos valdžios įstaigų sprendimų – šioje šalyje su žeme sulyginta didžiausia krikščionių bažnyčia, naujas pastatas sunaikintas pasitelkus kariuomenę.
Pasaulis
Plastinės operacijos įkalino svečioje šalyje – veidai neatitiko pasų nuotraukų
Pas kaimyninėje Pietų Korėjoje įsikūrusius plastikos chirurgus apsilankiusios 3 Kinijos pilietės po grožio procedūrų negalėjo sugrįžti namo – oro uosto apsauga jų neišleido, mat moterų veidai gerokai skyrėsi nuo nuotraukų pase.
Pramogos
Kinija šokiruota: negali paaiškinti paranormalaus įvykio gatvėje
Kinijos visuomenė susirūpinusi po įvykusio mįslingo atsitikimo, kai jauną vyrą gatvėje parbloškė nematomas objektas. Visą incidentą užfiksavo miesto stebėjimo kameros.
Aktualijos
Donatą Motiejūną suviliojo kiniečių pinigai
Penkis sezonus stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA praleidęs Lietuvos krepšininkas Donatas Motiejūnas daro netikėtą posūkį karjeroje: keliasi į Kiniją.
Pasaulis
Žmonių skaičius pasaulyje auga milžiniškais tempais
Kol lietuviai skambina pavojaus varpais apie katastrofiškai mažėjantį gyventojų skaičiai, pasaulis skaičiuoja smarkiai augantį žmonių skaičių.
Aktualijos
Naujas D.Trumpo išpuolis: „B.Obama mane šnipinėjo“
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį apkaltino savo pirmtaką Baracką Obamą šnipinėjus jo telefoną per praėjusių metų rinkimų kampaniją, tačiau nepateikė jokių įrodymų.
Pasaulis
Kinijoje efektinga daugiabučių griūtis
Savaitgalį Kinijoje vos per 10 sekundžių sugriauta net 19 daugiaubučių. Namų griovimas įvyko viduryje Hubėjaus provincijoje centrinėje Kinijoje.
Pasaulis
Tragedija: į telefoną įnikusi mama pražudė dukrą (sukrečiantis video)
Apie tai, kad nemaža dalis žmonių priklausomi nuo šiuolaikinių technologijų niekam ne paslaptis. Kai kuriems nepavyksta akių atplėšti nuo išmaniųjų telefonų ir tokio elgesio pasekmės gali būti tragiškos.
Aktualijos
„Air China“ atsiprašė dėl rasistinės žinutės apie Londoną
Kinijos oro linijos „Air China“ atsiprašė dėl savo žurnale išspausdino straipsnio, kuriame patarė turistams neiti į tuos Londono rajonus, kuriuose gyvena indai, pakistaniečiai ir juodaodžiai.
Pramogos
JAV ir Japonija įspėja JK dėl „Brexit“
Jungtinių Valstijų prezidentas Barakas Obama įspėjo, jog neteiks pirmenybės Jungtinei Karalystei, o Japonija perspėjo apie neigiamas pasekmes verslui.
Pasaulis
JAV ir Kinija pasirašys Paryžiaus klimato sutartį
JAV ir Kinija, dvi šalys, kurios kartu yra atsakingos už ketvirtadalį pasaulinės taršos, oficialiai pranešė, jog pasirašys Paryžiaus Klimato sutartį.
Pasaulis
Kinijoje atidarytas ilgiausias pasaulyje stiklinis tiltas
Ilgiausias ir aukčiausiai pasaulyje esantis stiklinis tiltas pagaliau atidarytas.
Pramogos
Kinija: mitai ir tikrovė
Ši šalis mums dažniausiai asocijuojasi su Didžiąja kinų siena, Moline kariuomene, Šaolino vienuolynu. Be abejo, ir su kinų restoranais. Tačiau, pasak travelplanet.lt kelionių ekspertų, šiandien Kinijoje stebina ne tai. Jie paneigia keletą gajų mitų apie Kiniją.
Pramogos
Kinai Didžiosios Britanijos neišgelbės
Kinijos politinis lyderis pareiškė, kad po „Brexit“ žemyn važiuojančios Didžiosios Britanijos ekonomikos vieni kinai nesulaikys.
Gyvenimas
Kinai pademonstravo lankstų išmanųjį telefoną
Kinijos gamintojas „Interim“ žiūrovams pademonstravo lankstų išmanųjį telefoną. Veikiantis prototipas buvo parodytas Kinijoje, Chongqing mieste vykusioje parodoje.
ŽYMA
DONALDAS