penktadienis, gruodžio 3 d.
Lengvoji atletika
D. Dundzys su Tokijumi atsisveikino septinta vieta disko metime
Lietuvos lengvaatletis Donatas Dundzys antroje savo rungtyje – disko metime – Tokijo paralimpinėse žaidynėse užėmė septintą vietą. F37 klasės disko
Transportas
Per vilkikų susidūrimą kelyje „Via Baltica" išsibarstė krovinys, buvo užtvertas eismas
Trečiadienio naktį, susidūrus dviem vilkikams, buvo užtvertas kelias Suvalkai–Marijampolė–Kaunas, Prienų rajono ribose. „Dar viena eismo juosta užverta, eismo saugumą prižiūri policijos
Pasaulio lietuviai
Lengvaatletis D. Dundzys – Europos vicečempionas
Lietuvos paralimpinės rinktinės lengvaatlečiai pasirodymą Lenkijoje vykusiame Europos čempionate baigė skambiu akordu. Paskutinę varžybų dieną Bydgoščiaus stadione sidabro medalį disko
Įspūdingai asmeninį rekordą pagerinęs D. Dundzys iškovojo Europos čempionato bronzą
Lietuvos lengvaatletis Donatas Dundzys pelnė bronzos medalį Lenkijoje vykstančiame Europos žmonių su negalia lengvosios atletikos čempionate. Alytiškiui apdovanojimą F37 klasės

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function find() on boolean in /home/alfa/subdomains/tiesa/paieska.php:317 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/alfa/subdomains/tiesa/paieska.php on line 317