sekmadienis, spalio 25 d.
Pramogos
Konservatoriai abejoja Theresos May lyderyste
Britų ministrė pirmininkė Theresa May vis labiau maištaujančią savo partiją pirmadienį paragino paremti jos strategiją dėl „Brexit“ ir tvirtino, kad susitarimas su Europos Sąjunga ranka pasiekiamas, nors ji ir vėl atmetė bloko pasiūlymą dėl Airijos sienos.
Pramogos
Britanijos premjerė ragina susigrąžinti vienybę ir kaltina Johnsoną
Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May trečiadienį paragino savo susiskaldžiusią Konservatorių partiją vieningai laikytis „padorios, nuosaikios ir patriotiškos“ politikos, praėjus dienai po to, kai jos varžovas Borisas Johnsonas sutaršė jos pateiktą „Brexit“ planą ir suabejojo jos kompetencija savo populistinėje kalboje.
Anglijoje
JK leiboristai tikisi užglaistyti savo nesutarimus dėl „Brexit“ ir nuversti konservatorius
Didžiosios Britanijos Leiboristų partija sekmadienį pradeda savo metinį suvažiavimą ir tikisi įrodyti, kad gali nuversti problemų prislėgtą konservatorių vyriausybę, nepaisant savo pačios susiskaldymo dėl „Brexit“ ir antisemitizmo.
Anglijoje
Į lemiamą kovą: dar kartą bandys sustabdyti „Brexit”
Šią vasarą per visą Jungtinę Karalystę turėtų nusiristi speciali kampanija, kurios tikslas – sustabdyti „Brexit“ ir pasiekti naują susitarimą su Europos Sąjungą.
Pramogos
Vietos rinkimai - Th. May konservatorių šuolis aukštyn
Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May Konservatorių partija vietos rinkimuose pasirodė geriau nei tikėtasi, atskleidė paskelbti balsavimo rezultatai.
Anglijoje
„Brexit“ priešininkų autobuso kelyje – valdžios kliūtys
Oxford’o taryba sukritikuota už tai, kad uždraudė prieš „Brexit“ nukreiptos kampanijos autobusą statyti miesto gatvėse.
Anglijoje
Th. May stovykloje ir vėl nesutarimai
Briuselyje tebesitęsiant „Brexit“ deryboms, Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May Konservatorių partiją antradienį sukrėtė nauji nesutarimai: viena proeuropietiškų pažiūrų parlamentarė paragino lyderę išvaryti iš partijos griežto kurso euroskeptikus.
Aktualijos
Parlamento nariai iš darbinio kompiuterio 130 kartų per dieną bando pasiekti porno tinklapius
Visas pasaulis sujudęs dėl seksualinio priekabiavimo skandalų, o Jungtinės Karalystės (JK) Parlamento narių kompiuterių duomenys atima žadą.
Pramogos
Theresos May reitingai pasiekė rekordines žemumas
Penktadienį paviešinti nacionalinės apklausos rezultatai atskleidė, kad Jungtinės Karalystės (JK) premjerės Theresos May reitingai šiuo metu yra žemiausi iki šiol, ir tik trečdalis visuomenės yra patenkinti premjerės valdymu.
Anglijoje
T. May pradeda mūšį dėl „Brexit“
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May pradeda svarbų mūšį parlamente dėl „Brexit“ įstatymo, augant įtampai jos vyriausybėje.
Anglijoje
Theresos May gali nebelikti jau kitą savaitę
Pozicijas susilpninę rinkimai ir itin svarbi turėjusi būti kalba, kurios metu kilo ne vienas nesusipratimas, įtraukė Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresą May į lyderystės krizę kritiniu metu, kai „Brexit“ derybininkai siekia susitarimo su Briuseliu.
Pramogos
Premjerei gavus atleidimo raštą nesklandumai pasipylė vienas po kito
Metinio Konservatorių partijos suvažiavimo metu vienas akibrokštas po kito. Pirmiausia šis politinis renginys pagarsėjo po to, kai tualete buvo užtikta pora politikų tenkinusių aistrą, o vakar dėmesio centre atsidūrė premjerės Theresos May pasirodymas renginyje, kuris buvo kupinas nesklandumų.
Pramogos
Kasmetinės konferencijos metu konservatoriai aistrą tenkino moterų tualete
Spalio 1-4 dienomis Mančesteryje, viename garsiausių pasaulio viešbučių ,,The Midlands“ vyko kasmetinė konservatorių partijos konferencija skirta aptarti šiuo metu Jungtinėje Karalystėje (JK) esančiai politinei situacijai.
Kultūra
Vasaros ritmu
Suteikti malonumą, sukelti šypseną ir padėti atsipalaiduoti. Tokia, anot Kristupo festivalio meno vadovo Donato Katkaus, turėtų būti šiltojo sezono muzika. Apie 23-iojo festivalio ritmus su dirigentu kalbasi Inesa Rinkevičiūtė.
Pramogos
Londone tūkstančiai protestuotojų reikalauja T.May galvos
Tūkstančiai protestuotojų šeštadienio popietę susibūrė prie nacionalinio transliuotojo BBC redakcijos Londone, kad išreikštų nepasitenkinimą konservatorių vyriausybe ir jos lydere, ministre pirmininke Theresa May.
Pramogos
Pranašaujama, kad Th.May poste neišsilaikys ilgiau kelių mėnesių
Jungtinės Karalystės ir pasaulio spaudoje pasirodo vis daugiau pranešimų, kad Theresai May pranašaujama liūdna baigtis. Teigiama, kad šalies vadovė neteko pasitikėjimo ne tik Parlamente, tačiau ir savo pačios atstovaujamoje konservatorių partijoje ir netrukus bus priversta atsistatydinti.
Pramogos
Artimiausi bendražygiai palieka Th. May
Šeštadienį vienas po kito apie atsistatydinimą pranešė du artimiausi Jungtinės Karalystės premjerės Theresos May politiniai patarėjai.
Pramogos
Prabilo premjerė: valdžia lieka jos rankose
Po rinkimų nusilpus konservatorių pozicijoms raginimų atsistatydinti sulaukusi Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May nežada to daryti ir pranešė formuosianti naują vyriausybę, bei vadovausianti valstybei šiuo sunkiu metu.
Aktualijos
Imigrantams ir jų darbdaviams – papildomi mokesčiai
Valdančioji konservatorių partija ateityje žada didinti spaudimą imigrantams – ne tik apriboti atvykstančiųjų srautus, bet ir nustatyti jiems bei jų darbdaviams papildomus mokesčius.
Aktualijos
Valdantieji žada ženklius migracijos apribojimus
Konservatoriai, kuriems prognozuojama pergalė artėjančiuose išankstiniuose Jungtinės Karalystės parlamento rinkimuose, neatsisako planų gerokai apriboti imigraciją.
ŽYMA
DONATAS KATKUS