penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Pasaulis
Ambasadorius Ukrainoje: lietuvių kompanijos susidomėjusios galimybe investuoti Donbase
Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis tvirtina, kad yra ne vienas konkretus pavyzdys, kai lietuviškos įmonės domisi investicijų Donbase galimybėmis.
NT ir energetika
Ukrainietiška ruletė: kas turi daugiausiai šansų tapti šalies prezidentu?
Kovo pabaigoje ukrainiečiai rinks prezidentą iš 44 kandidatų, tačiau realūs favoritai yra vos keli
Pramogos
Kate Middleton laimėjo teismą prieš jos nuotraukas paviešinusį žurnalą
Prancūzijos apeliacinis teismas trečiadienį patvirtino dvi 45 tūkst. eurų baudas žurnalo „Closer“ redaktorei ir leidėjui, publikavusiems Didžiosios Britanijos princo Wiliamo sutuoktinės Kate Middleton nuotraukas, kuriose kunigaikštienė matoma besideginanti Prancūzijos pietuose iki pusės nuoga.
Pramogos
Princas Williamas nespėjo įvykdyti vieno motinai princesei Dianai duoto pažado
Kai skyrėsi princų Williamo ir Harry tėvai princas Charlesas ir princesė Diana, vyriausiajam šios karališkosios poros vaikui tebuvo vos 14 metų. Su yrančia tėvų santuoka susitaikyti sunku kiekvienam paaugliui, tačiau tik galima įsivaizduoti, ką teko patirti princams Williamui ir Harry, kai kiekvieną šio itin privataus proceso žingsnelį nagrinėjo spauda ir visuomenė.
Pramogos
Princo Williamo vizitas Jeruzalėje ypatingas - aplankė ir giminės kapą
Didžiosios Britanijos princas Williamas aplankė šventąsias vietas ginčijamoje Rytų Jeruzalėje, baigdamas istorinį vizitą, per kurį stengėsi neužkliudyti šio regiono politinių skaudulių.
Pramogos
Premjerė persistengė prieš karališkosios šeimos narį
Oficialiame renginyje su Cambridge’o kunigaikščiu William’u susitikusi Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May pasveikino karališkosios šeimos atstovą neįprastai žemu pritūpimu.
Pramogos
Karališkasis kūdikis gimė: tai berniukas
Pirmadienį ryte trečiojo vaiko besilaukianti Cambridge’o kunigaikštienė Catherine atvyko į ligoninę Londone, o iš karo po pietų pranešta apie naujagimį.
Komentarai
Užmirštasis Donbasas
Šiuolaikiniai informacijos vartotojai negali išlaikyti dėmesio jokiam pasaulio įvykiui ar naujienai pakankamai ilgai. Kasdien esame nepertraukiamai bombarduojami daugiau ar mažiau svarbiomis žiniomis iš atokiausių pasaulio kampelių.
Pramogos
Princas Williamas ir Kate pasidalino kalėdine šeimos nuotrauka
Prieš pat žiemos šventes Jungtinės Karalystės (JK) karališkosios šeimos atstovai princas Williamas ir hercogienė Kate pasidalino šeimyniniu portretu su savo atžalomis princu George’u bei princese Charlotte.
Pramogos
Retai kartu matomi princas Williamas ir Harry pasirodė dviese
Princai Williamas ir Harry antradienį dalyvavo filmo „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajų“ (Star Wars: The Last Jedi) europinėje premjeroje Londone, kur prisidėjo prie naujausioje mokslinės fantastikos sagos dalyje vaidinančių garsių aktorių.
Pramogos
Princas Williamas pirmą kartą palydėjo sūnų į mokyklą
Karališkai šeimai šiandien - svarbi diena. Princas George'as pradeda eiti į mokyklą.
Pramogos
Princas Williamas prabilo apie žmonos sveikatos būklę
Šią savaitę karališkoji šeima oficialiai visam pasauliui paskelbė džiugią žinią – Kate Middleton laukiasi trečiosios atžalos.
Pramogos
Karališkoji pora laukiasi trečiosios atžalos
Princo William’o ir jo žmonos Kate prašymu karališkoji britų šeima pranešė šaliai apie tai, kad šeima laukiasi trečiojo vaiko.
Pramogos
Princai Williamas ir Harry bei hercogienė Catherine minėjo princesės Dianos mirties metines
Princai Williamas ir Harry trečiadienį pagerbė savo velionę motiną princesę Dianą, 20 metų po jos žūties, o žmonės prie jos buvusios rezidencijos Londone dėjo žvakes ir gėlių puokštes.
Pramogos
Karalienė Elizabeth II ruošiasi perduoti sostą
Jungtinės Karalystės žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, neva karalienė Elizabeth II ruošiasi pasitraukti ir sostą perduoti savo sūnui princui Charles’ui.
Pramogos
Princas Haris pasiaukojo dėl savo vyresniojo brolio
Gyvenimo vingiai du karališkuosius vyrus, princą Harį ir princą Williamą testavo įvairiai, tačiau kiekviena neganda tik dar kartą įrodo, kad broliai princai yra vieningi ir pasiruošę dėl vienas kito padaryti viską, ko tik prireiks.
Pramogos
Princas Williamas atsisako piloto darbo, kad atsidėtų karališkosioms pareigoms
Didžiosios Britanijos princas Williamas ketvirtadienį baigia greitosios pagalbos sraigtasparnio piloto darbą, kad galėtų visą savo dėmesį skirti karališkosioms pareigoms.
The Economist
Karo Donbase spąstuose įstrigusios ir Ukraina, ir Rusija
Nors visi supranta, kad „Minsko 2“ susitarimas miręs, nė viena šalis nežino kelio iš aklavietės.
Pramogos
Princai Williamas ir Harry papasakojo apie paskutinį pokalbį su motina
Didžiosios Britanijos princai Williamas ir Harry atskleidė, kad kalbėjosi su savo motina princese Diana jos mirties dieną, ir kad dabar tas „trumpas“ pokalbis yra „smarkiai“ įstrigęs jų mintyse.
Pramogos
Karališkąją porą Vokietija pasitiko plojimais
Vokietijoje antrą dieną viešintys Didžiosios Britanijos princas Williamas ir Kembdridžo kunigaikštienė Kate universitetiniame Heidelbergo mieste dalyvavo regatoje, kepė riestainius ir lankėsi vėžio tyrimų centre.
ŽYMA
DONBASAS