sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Sportas
Rusija ir dopingas
Keturiems Rusijos sportininkams pareikšti nauji kaltinimai dėl dopingo vartojimo
Keturiems Rusijos lengvaatlečiams penktadienį buvo pareikšti kaltinimai dėl dopingo vartojimo, o du iš jų yra olimpinių žaidynių aukso medalininkai.  Andrejus Silnovas, 2008
Sportas
Sankcijos
Dopingo šešėlis ilgėja: siūloma Rusiją šalinti iš lengvosios atletikos federacijos
Atletikos sąžiningumo skyrius (AIU) rekomendavo nutraukti Rusijos narystę Tarptautinėje lengvosios atletikos federacijoje, pranešė dopingo kontrolės institucija.
Aktualijos
Amerikiečio krepšininko dopingo testas parodė nėštumą
28-erių metų 183 cm ūgio amerikietis gynėjas D. J. Cooperis Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) šiuo metu yra suspenduotas dvejiems metams dėl mėginimo suklastoti dopingo testo mėginį.
Verslas
„Dopingo olimpiada“: V. Putinas nurodė rengti savas žiemos žaidynes
Į Pjongčango žiemos olimpiadą dėl vartojamo dopingo nepatekę Rusijos atletai galės varžytis namuose – prezidentas Vladimiras Putinas pavedė savo vyriausybei surengti alternatyvias žaidynes.
Verslas
Rusiją diskvalifikavus iš olimpinių žaidynių, „švariems“ sportininkams durys neužsiveria
Dėl masinio dopingo vartojimo iš ateinančios žiemos olimpiados pašalintos rusų delegacijos sportininkai dar turi galimybę šiame renginyje dalyvauti. Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) nusprendė, kad neleistinais preparatais nesusitepusiems rusams bus leidžiama dalyvauti žaidynėse kaip neutraliems sportininkams.
Anglijoje
Sėkmingame lietuvės versle Londone noriai dirba dešimtys tautiečių
Poniai Vidai Sutovai idėjų ir noro vystyti verslą netrūko niekada. Dar gyvendama Lietuvoje versli moteris išbandė įvairiausius darbus: turėjo savo kirpyklą, augino braškes ir netgi užsiėmė gyvulininkyste. Tačiau, pasak p. Vidos, gimtojoje šalyje „išsisukti” verslui vis kažko pritrūkdavo ir vien nuoširdaus darbo nepakakdavo.
ŽYMA
DOPINGAS