antradienis, sausio 26 d.
Pramogos
Kalėdinės dovanos: 5 klausimai, į kuriuos reikėtų atsakyti prieš dovanojant telefoną
Kalėdinės dovanos nerimą pradeda kelti pakankamai anksti: dažniausiai dar net neatėjus gruodžio mėnesiui pradedame svarstyti, kaip šiemet reikės nustebinti artimuosius. Norintys išrinkti itin vertingą dovaną, dažnai susimąsto apie išmaniuosius telefonus ─ juk šį prietaisą dažniau ar rečiau norisi atnaujinti kiekvienam. Visgi, tam, kad kalėdinė dovana iš tiesų būtų įvertinta palankiai, pirmiausia turėtumėte atsakyti sau į kelis esminius klausimus.
Pasaulis
Supykęs, kad dovanų gavo BMW, o ne „Jaguar“, vaikinas nusprendė automobilį nuskandinti
Sunku įsivaizduoti, kad kažkas, gavęs dovanų automobilį, liktų nepatenkintas. Tačiau būtent taip nutiko Indijoje, kur dovanų iš tėvų gavęs BMW M3, jaunuolis supyko, mat troško vairuoti „Jaguar“. Supyko taip smarkiai, kad ėmė ir nuskandino automobilį upėje.
Pramogos
Europos monarchų turtas – nuo keliolikos milijonų iki milijardų
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II be abejonės laikoma žinomiausia Europos monarche, tačiau turtingiausia ją tituluoti būtų didelė klaida. Monarchės valdomas 500 mln. eurų turtas yra niekis, palyginti su kitomis Europos karališkosiomis šeimomis.
Pramogos
Princesė Eugenie pasidalijo niekur nematyta vestuvių nuotrauka
Nors nuo dienos, kai princesė Eugenie ir jos mylimasis Jackas Brooksbankas sumainė aukso žiedus, praėjo vos šešios savaitės, karališkosios šeimos atstovai jau dalijasi „nuostabiausios dienos“ prisiminimais.
Pramogos
Ką apie karališkosios šeimos asmenis sako jų kūno kalba?
Prieš keletą dienų buvo pristatytos naujos karališkosios šeimos fotografijos. Vos tik jos pasirodė socialiniuose tinkluose, įvairūs kūno kalbos ekspertai ėmė nagrinėti kiekvieną joje pavaizduotą asmenį.
Pramogos
Karališkoji šeima pristatė naujas oficialias nuotraukas
Visame pasaulyje it per didinamąjį stiklą stebima karališkoji šeima pristatė naują nuotrauką. Joje įamžintas ant suolelio po medžiais sėdintis princas Charlesas, apsuptas pačių artimiausių ir jam brangiausių žmonių. Nuotraukos paviešintos princo Charleso 70-ojo gimtadienio proga. Jos darytos dar šią vasarą, kai karališkoji šeima laiką leido Clarence rūmų sode.
Pramogos
Princesės Eugenie vestuvės - pagrindinis reikalavimas suknelei, kad matytųsi randai
Šv. Jurgio koplyčioje ištekėjo Didžiosios Britanijos princesė Eugenie. Nuotakos apdarą kūrė Peteris Pilotto ir Christopheris De Vosas iš 2007 metais Londone įkurtų „Peter Pilotto“ mados namų. Šis mados prekės ženklas garsėja inovatyviais tekstilės sprendimais ir itin moteriškais siluetais, skelbia people.com.
Pramogos
Kilo ginčai, kas apmokės karališkąsias vestuves
Praėjus penkiems mėnesiams po pasakiškų princo Harry ir Meghan Markle jungtuvių, Didžiojoje Britanijoje rengiamos „kitos“ karališkosios vestuvės, už kurias, kaip atrodo, niekas nenori mokėti ir kurių nenorima žiūrėti.
Pramogos
Princui Williamui - 36-eri, kaip gimtadienį švenčia princai?
Šiemet princas Williamas švęs savo gimimo dieną, būdamas daugiavaikiu tėvu. Kembridžo kunigaikščiui, princui Williamui birželio 21 d. sukako 36 m. Šiais metais buvo du jam reikšmingi įvykiai – jis susilaukė trečios atžalos (princas Louisas gimė balandžio 23 d.) ir vedė jo brolis princas Harry'is. Trečiadienį Kensingtono rūmai paskelbė, kad princo Louiso krikštynos vyks liepos 9 d. Londone, Šv. Jameso rūmų Karališkoje koplyčioje, rašoma express.co.uk.
Pramogos
Atskleista, ką per oficialius renginius kalba M. Markle su vyru
Laikytis griežto karališkojo protokolo tikrai nėra lengva. Visa laimė, kad su naujuoju amplua dar iki galo neapsipratusi Meghan Markle kilus abejonių visada gali kliautis savo vyro princo Harry pagalba.
Pramogos
Naujienos apie karalienės vyro sveikatą
Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II sutuoktinis Edinburgo kunigaikštis Philipas, kuriam balandžio 13-ąją buvo atlikta klubo sąnario pakeitimo operacija, pirmą kartą pasirodė viešumoje.
ŽYMA
DOVANA