penktadienis, vasario 26 d.
Gyvenimas
Ką dovanoti vaikams Kalėdų proga pagal Zodiako ženklą?
Artėja laukiamiausios ir stebuklingiausios metų šventės: Kalėdos ir Naujieji metai. Šiuo metu sunkiausia užduotis – išrinkti dovanas. Siūlome pažiūrėti, ką
Pramogos
3 ekspertų idėjos: kaip tausojančiai ir taupiai švęsti Kalėdas
Vienos populiariausių Kalėdų tradicijų Lietuvoje – dovanoti dovanas (tai daro 58 proc. gyventojų), puošti Kalėdų eglutę (57 proc.) ir mėgautis
Gyvenimas
Geriausios dovanos kiekvienam Zodiako ženklui
Jau pats laikas pradėti rūpintis kalėdinėmis dovanomis. Jei nežinote, ką padovanoti savo brangiausiems žmonėms, neskubėkite blaškytis po parduotuves, ieškodami ko
Verslas
Kalėdos
Tyrimas: gyventojai kalėdinėms dovanoms šiemet išleis daugiau
Nepaisant ekonominio neapibrėžtumo dėl pandemijos, šiemet šalies gyventojai dovanoms ketina skirti daugiau pinigų negu praėjusiais metais, rodo tyrimo rezultatai.
Pramogos
Sužinokite, kokią stebuklingą dovaną gavote savo gimimo dieną
Jūsų gimimo data – ne atsitiktinių skaičių derinys, nes nieko nenutinka šiaip sau ir visi įvykiai veda prie kokio nors tikslo.
Pramogos
Kelionė su tėvais – gera dovana
Nors paprastai kelionės ir skrydžiai labiausiai domina jaunimą, tačiau kodėl gi šios naujos tradicijos neįvedus ir į vyresnių tėvų gyvenimo būdą? Juk nebūtina tėvams visuomet tik matyti jūsų kelionių nuotraukas ir klausytis pasakojimų.
Pramogos
Brangenybę 2 metų dukrai padovanojusi K. Jenner buvo apkaltinta švaistymu: geriau paaukotų labdarai
Nors Kalėdos – jau praeityje, pramogų pasaulyje vis dar aidi nuostabos dėl garsenybių dovanų savo atžaloms. Visai neseniai realybės šou žvaigždė Kim Kardashian pasigyrė šešiametei dukrai nupirkusi originalų Michaelo Jacksono švarką, tačiau panašu, kad jaunėlė jos sesuo Kylie Jenner gerokai ją „praspjovė“.
Lietuva
Muitininkai išpildė Viktorijos iš Veisiejų Kalėdų svajonę
Gruodį Raigardo kelio posto muitinės pareigūnai apsisprendė dalyvauti projekte „Padovanok vaikui svajonę“ ir išpildyti Viktorijos iš Veisiejų Kalėdų norą - turėti šviečiančius LED batukus.
Lietuva
Stulbinanti Karalienės Elžbietos dovana, kurią gaus visi rūmų darbuotojai
Karalienė visiems „Bekingemo rūmų“ darbuotojams dovanoja 6£ vertės dovaną iš „Tesco“.
Lietuva
Renginys Utenoje užbaigė šių metų JKLB projektą „Iš širdies į širdį"
Renginio dalyviai sulaukė ir netikėtų svečių: Lietuvos policijos atstovų bei dainininkų Mino ir Monique!
Anglijoje
Netikėtos D. Trumpo dovanos Karališkąjai Šeimai - arklio statulėlė Karalienei ir meškerė Princui Filipui
Bilijonierius prezidentas D. Trumpas Karališkąjai Šeimai vizito metu atvežė netikėtų ir nepaaiškintų dovanų.
Komentarai
Dovanų arklys
Ar žodis „dovana“ stebuklingai legitimizuoja bet kokią iniciatyvą? Ar jis automatiškai išjungia bet kokius funkcionalumo, estetikos, poreikio ir apskritai sveikos nuovokos kriterijus?
Finansavimas šventinėms dovanoms: į ką atkreipti dėmesį?
Šv. Kalėdos bei Naujieji metai – ne tik pakili nuotaika, ypatinga atmosfera, šventinis stalas, fejerverkai, bet ir dovanos draugams bei šeimos nariams.
Pramogos
Buvusi „Mango” narė ištekėjo už londoniečio
Jau keleri metai Londone gyvenanti Buvusi grupės „Mango“ narė Viktorija Perminaitė ištekėjo už savo išrinktojo Paulo Edwardo Emanuelio.
Pramogos
Susižadėjo Londone gyvenanti buvusi „Mango” narė Viktorija
Spaudoje pasirodė pranešimai, kad šį savaitgalį Portugalijoje susižadėjo Londone gyvenanti buvusi grupės „Mango” narė Viktorija Perminaitė.
ŽYMA
DOVANOS