sekmadienis, vasario 28 d.
Pasaulio lietuviai
Jauniausi Lietuvos turtuoliai: kas jiems sukrovė milijonus?
Praėjusią savaitę prekyboje pasirodė žurnalas „Top“, aprašantis 500 turtingiausių šalies žmonių. Turtuolių amžiaus vidurkis – 54 metai. Jauniausi – dvidešimtmečiai: Viktorija Lubytė ir Mantas Karbauskis. Jaunesnių nei 30 metų asmenų tarp turtuolių yra 15. Tad kas jie tokie ir kas krauna turtus jauniausiems milijonieriams?
Pramogos
JK vis dar neatsiimtas 76 mln. vertės aukso puodas
Praėjo savaitė po to, kai buvo paskelbtas 76,3 mln. svarų sterlingų aukso puodo laimėtojas, tačiau įspūdingo dydžio loterijos „EuroMillions“ prizas vis dar neatsiimtas. Kaip skelbia portalas Metro.co.uk, laimėtojas – tik vienas. Jis laimingąjį bilietą įsigijo britiškoje parduotuvėje.
Pramogos
Prisijuokavo: pokštai apie laimėtus milijonus išsipildė
Savo vyrą dėl laimėto didžiojo prizo ne kartą juokais apgavusi jauna britė iš Rytų Anglijos po kelių savaičių išties laimėjo milijoną, tačiau ja niekas nepatikėjo.
Pasaulis
Vagys pasitaikė itin ištroškę, pavogė energetinio gėrimo už 1 milijoną eurų
Belgijoje ištroškę vagys pasisavino iš vieno sandėlio per 300 padėklų su energetinio gėrimo „Red Bull“ skardinėmis, kurių bendra vertė siekia apie 1 mln. eurų, antradienį paskelbė policija ir apibūdino apiplėšimą kaip „labai profesionalų“.
Lietuva
Lietuvių istorijos arba, kaip užsidirbti milijoną
27-erių verslininkui, vlogeriui Pauliui Aršauskui galėtų pavydėti daugelis. Paulius vadinamas vienu jauniausių milijonierių Lietuvoje, kuris turtus susikrovė pradėjęs kriptovaliutų verslą. Neseniai Paulius išpildė vieną savo svajonių – už ketvirtį milijono eurų įsigijo sportinį automobilį.
Pramogos
Dėdės dovanotas bilietas atnešė milijoną
Jaunas futbolininkas iš Airijos 2017 metus prisimins kaip kol kas geriausią gyvenimo etapą: iš pradžių jis pasirašė sutartį su pajėgiu Anglijos klubu, o šventiniu laikotarpiu loterijoje laimėjo pagrindinį prizą.
Gyvenimas
Pinigai traukia pinigus: per dvejus metus laimėjo antrą milijoną
Masačusetso valstijoje gyvenantis amerikietis per dvejus metus laimėjo jau antrą milijoną JAV dolerių, rašo užsienio žiniasklaida.
Lietuva
Loterijos bilietas pakeis kauniečio kasdienybę
895 774 Eur! Būtent tokia suma papildys vadybininko iš Kauno sąskaitą. Praėjusią savaitę, paskutinę vasaros dieną, vyriškis laimėjo rekordinę sumą pasiekusį „Vikingų loto“ Auksinį prizą, skirtą tik Lietuvos žaidėjams.
Verslas
Kur talentai?
Lietuvos krepšinis žengia į aklavietę? Nors šalies suaugusiųjų ir jaunimo rinktinių pozicijos reitinguose – kaip niekada aukštos, individualiai stiprių žaidėjų stygius gali būti artėjančios krizės ženklas.
ŽYMA
DOVYDAS REDIKAS