šeštadienis, gruodžio 5 d.
Gyvenimas
Gyvūnų gerovė ir drabužių pramonė – ką svarbu žinoti apie drabužius, kuriuos dėvime?
Natūrali oda, vilna, kailis, šilkas, kašmyras, plunksnos – dažniausiai drabužių ir aksesuarų pramonėje naudojamos gyvūninės kilmės medžiagos jau nuo senų
Temos
Pūkai
Švelnioji galia
Pūkai yra geriausia natūrali izoliacinė medžiaga, todėl pasaulinė prekyba plunksnomis klesti. Simonas Rabinovitchius domisi, kuo kimšta jūsų žieminė striukė.
Pramogos
A. Kuzmickaitė kolekciją pristatys Londono mados savaitės oficialioje programoje
Mados pasaulio industrijoje istoriškai susiformavo, kad būtent Niujorkas, Paryžius, Milanas ir Londonas tapo svarbiausiomis industrijos sostinėmis, kurios ilgainiui imtos vadinti „Didžiuoju ketvertu“. Kiekvienos tikros mados gerbėjos dienoraštyje šie miestai kasmet įrašomi ryškiausiomis raidėmis, nes žiemos pabaigoje ir rudens pradžioje tai, žinoma, tampa karščiausiomis vietomis mados pasaulio žemėlapyje.
Pramogos
Vaikai ir drabužiai: trys svarbūs žingsniai apsirengti pačiam
Nors dažnai suaugusiems atrodo, kad aprengti savo mažuosius patiems bus kur kas greičiau ir paprasčiau, visgi, net ir daugelis psichologų pripažįsta, kad gebėjimas vaikui apsirengti pačiam yra didelis ir svarbus žingsnis didesnio pasitikėjimo savimi ir savarankiškumo ugdymo link. Norint šią užduotį savo vaikams palengvinti juos reikia ne tik skatinti ir mokyti tai daryti, bet ir labai svarbu žinoti, kaip šią užduotį savo mažiesiems paversti kur kas paprastesne.
Pasaulis
„H&M“ pirmą kartą išbando drabužių nuomą, siekdami išspręsti aplinkosaugos problemas - tekainuos 28 svarus per savaitę
„H&M“ yra naujausias mados mažmenininkas, išbandęs naują nuomos variantą, siekiant pabandyti išspręsti aplinkosaugos problemas.
Pramogos
Birminghame atidaryta didžiausia „Primark“ parduotuvė: 5 aukštai, 1000 darbuotojų ir net 2 restoranai
Apsipirkti mėgstantiems žmonėms Birminghame atsirado naujas „Primark“ padalynis. Tiesa, jis – ypatingas. Tai didžiausia tokia parduotuvė ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje.
Pramogos
Nuo šiol drabužius skalbsite tik taip ir vargo nematysite
Kaip taupote laiką, dėliodami išskalbtus drabužius? Ar vakuuminiai maišai drabužiams laikyti tikrai naudingi? Kaip džiovinti švelnias medžiagas? „Bright Side“ pateikia atsakymus į šiuos klausimus ir aptaria dažnas klaidas, daromas skalbiant, džiovinant ir laikant drabužius, kurios trumpina drabužių tarnavimo trukmę.
Pramogos
Nuo gamtos stichijos nukentėjo „Eurovizijos“ nugalėtojos turtas
2004 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtoja Ruslana Lyzhychko netikėtai buvo užklupta gamtos stichijos. Savo nuoskaudomis bei patirtais nuostoliais atlikėja pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.
ŽYMA
DRABUŽIAI