ketvirtadienis, liepos 16 d.
Komentarai
Tarp plaktuko ir bizūno
Vienas įtakingiausių šių laikų mąstytojų ir Lietuvoje graibstomų knygų autorius, Izraelio istorikas Yuvalis Noah Harari perspėja susiviliojusius valdžios teikiama galia: „Kai jūsų rankose plaktukas, visa kas atrodo kaip vinys; o kai jūsų rankose valdžia, visa kas atrodo kaip kvietimas kišti nosį.“ Lietuvos politikai turėtų šiuos žodžius išsikalti akmenyje.
Pramogos
Mirė filmų apie Džeimsą Bondą režisierius
Būdamas 97 metų mirė dešimtis filmų, įskaitant tris juostas apie britų superagentą Džeimsą Bondą, sukūręs režisierius Lewisas Gilbertas, patvirtino prodiuseriai.
IQ Tema
Skål!* arba sritis, kurioje jau beveik pasivijome skandinavus
Naujųjų metų rytą pabudę lietuviai galėjo pasijusti truputį labiau šiauriečiai – naujosios alkoholio prekybos ir reklamos taisyklės griežtumu pranoksta net kai kurias Skandinavijos šalis
Pramogos
Mirė Džeimsą Bondą suvaidinęs aktorius
Britų aktorius Rogeris Moore'as, kurio vienas iš įsimintiniausių vaidmenų – kultinis slaptasis agentas 007 Džeimsas Bondas, mirė antradienį, būdamas 89-erių, pranešė jo artimieji.
Pramogos
Danielis Craigas ir vėl taps Džeimsu Bondu?
Praėjusiais metais pareiškęs, kad „geriau persipjaus riešus, nei vaidins dar viename filme apie slaptąjį agentą Džeimsą Bondą, britų aktorius Danielis Craigas pakeitė savo nuomonę.
Pramogos
Savaitės filmas: „007 Šmėkla“ („007 Spectre“, 2015)
Agentas 007 grįžta ir šįkart stoja prieš didžiausią pavojų savo karjeroje: paslaptingą organizaciją „Spectre“ (liet. šmėkla).
ŽYMA
DRAUDIMAI