šeštadienis, balandžio 10 d.
Pasaulis
Ribojimai
Karantinas grįžta į Europą: pirmoji apie tai pranešė Airija
Airija taps pirmąja Europos Sąjungos valstybe, dėl koronaviruso sugrąžinančia karantiną, vėlų pirmadienį pranešė ministras pirmininkas Michealas Martinas, paskelbęs sprendimą dėl žmonių judėjimo apribojimo, tačiau perspėjęs, kad mokyklos dirbs ir toliau.
Pramogos
Dubline atidaryta Vilniaus Gaono jubiliejui ir Lietuvos žydų metams skirta paroda
Vasario 3 dieną Dublino universitete (Airijoje) buvo oficialiai atidaryta paroda „Lietuvos ir Airijos žydų istorija”, skirta Vilniaus Gaono 300-osioms gimimo metinėms ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.
Lietuva
Lietuva pristatyta Dublino tarptautinėje labdaros mugėje
Lapkričio 17 dieną, stiprindama Lietuvos matomumą Airijoje ir parodydama čia gyvenančių lietuvių verslumą bei kūrybiškumą, Lietuvos ambasada Airijoje Dublino tarptautinėje labdaros mugėje pristatė lietuviškus produktus, rankdarbius ir tautinę kultūrą.
Pasaulis
Gulbė mirtinai sužalojo parko tvenkinyje besimaudžiusį šunį
Airijoje, Dubline gulbė užpuolė ir mirtinai sužalojo tvenkinyje išsimaudyti nusprendusį šunį, skelbia Metro.co.uk.
Aktualijos
Lietuvį Dubline apšaudęs šaulys galimai apsipažino ir šaudė į ne tą taikinį
Policijos teigimu, praėjusį savaitgalį Dubline apšaudytas Lietuvos Respublikos pilietis galimai nebuvo tikrasis šaulio taikinys. Teigiama, kad užpuolikas galėjo vyrą apšaudyti apsipažinęs.  
Pramogos
Atsikūrusios „Spice Girls“ sulaukė akibrokšto: iš koncerto išėję fanai kritiką lieja socialiniame tinkle
Panašu, kad atsikūrusi legendinė merginų grupė „Spice Girls“ viską pradėjo nuo klaidos. Įpykę fanai skundžiasi, jog pirmajame jų pasirodymuose garsas yra toks blogas, jog negali girdėti grupės. Net ir sumokėję nuo 74 iki 165 eurus už bilietą į šį ilgai lauktą koncertą jie tiesiog išėjo nieko nepešę.
Pramogos
Po beveik dešimt metų pertraukos į Airiją koncertuoti išvykusios „69 danguje“ merginos liko nustebintos
„Per pastaruosius metus į Airiją skridau jau trečią kartą. Bet va merginos šioje šalyje viešėjo po labai ilgos pertraukos. Ir... pastebėjo vieną didžiulį pasikeitimą“, - pasakojo grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.
Pramogos
9 sėkmę simbolizuojantys valgiai Naujųjų vakarui
Daugelyje pasaulio šalių skirtingi valgiai, patiekiami ant Naujųjų metų stalo, turi simbolines reikšmes. Tad gruodžio 31-osios vakarą įsileiskite į savo namus Graikijos, Kinijos, Meksikos ar kitų šalių virtuvių tradicijas.
ŽYMA
DUBLINAS